Jump to content
PirateClub.hu

Dalriada


thommz
 Share

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Nekem is egyik nagy kedvencem a Dalriada.

Az uj szamuk( Szent Laszlo II. ) nagyon tetszik, rengeteget hallgatom.

Nagyon kivancsi vagyok a tobbi szamra is, biztos jo lesz az uj album!

Csak birjuk kivarni az album megjeleneseig!! :)

Udv: Eper

Ui: a mobilom is persze dalriadara szol ha hivnak, termeszetesen Szent Laszlo II-re.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Én is nagyon szeretem a Dalriadát! A legutóbbi albumok nem igazán jönnek be, de a Jégbontót imádom. Eddig egyszer voltam koncertjükön (tavaly Rockmaratonon), de élőben szerintem eléggé gyengék... De lehet, hogy csak rossz napjuk volt. Az én szememben akkor nagyot csökkent a zenekar... De remélem az új album jó lesz :)

Link to comment
Share on other sites

dalriada.hu

Ma megjelent a Dalriada zenekar Arany-album című műve Arany János szerzeményeire épülve és a komplett Fajkusz Banda közreműködésével. Este koncert a Paganfesten a Diesel klubban! Holnap megkezdődik a csomagküldés is, így lehet zaklatni a postást hogy „Hol van má’?” :-D További érdekesség, hogy a lemez a HammerWorld magazin special kiadványként, turnéposzterrel kiegészítve, valamint digipack formátumban is kapható lesz, országszerte, az újságárusoknál! De persze mi azt szeretjük, ha a bandától veszítek a bolt menüben, ahol megtaláljátok az új pólómintákat is, vagy a koncerteken. Nemsokára új képek és egy kiadós interjú vár majd benneteket az oldalon!

Holnap megyek az én példányomért a Hammerbe B):D

Link to comment
Share on other sites

Holnap tudok mondani véleményt mert viszonylag későn hozzák.

Hozták. Ahogy megláttam, majd besz**tam a gyönyörűségtől. A borító nem teljesen az, aminek be lett harangozva, még jobb lett! Többet nem mondok a borítóról, legyen meglepetés ;) A szövegkönyv is extra igényes lett, közepén egy kép a bandáról és ott vannak az aláírások!! Nagyon komoly, mondom, majdnem besz**tam. :D

A zenével még most ismerkedem, holnap bővebb leírás várható :)

Link to comment
Share on other sites

Üdv! Nagy öröm látni, hogy nyílt egy ilyen topic. Régebbiekről nagy kedvenc a Szondi két apródjaI-II (az I. eleje iszonyat jól indul, rá is másoltam telóra, ha hívnak, akkor az szól), illetve a Walesi bárdok (ezt hallottam életemben először tőlük). Koncertjeik nagyon hangulatosak szerintem. A Szent László elsőre elnyerte a tetszésemet, eltalálták, de még mennyire!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nagy lovon ült a nagy férfi,

Arca rettentő, felséges;

Korona volt a fejében

Sár-aranyból, kővel ékes;

Jobb kezében, mint a villám

Forgolódott csatabárdja:

Nincs halandó, földi gyarló

Féreg, aki azt bevárja.

 

ez a versszak a halálom. szent lászlo 2. 3:50 perc körül. végem van, kegyetlen jo hangja van a ficzek-nek :D

gondoltam megosztom veletek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...