Jump to content
PirateClub.hu

Videok efektelése!


pucZok
 Share

Recommended Posts

Üdv.

 

Néztem pár Xfire-es videót, és eléggé tetszenek bennük az efektálások :)

Én is ilyesféle efekteket szeretnék elérni. Tegnap este megpróbálkoztam, de nem jártam full sikerrel.

Mondjuk kezdő létemre meg megvagyok vele elégedve :D...

 

Na de hagyom a felesleges rizsát, ittvan egy-két videó. Légyszi kukkantsátok meg:

 

http://www.xfire.com/video/110723/

 

Ezen is van egy kis efekt, mert a CoD2 nem nagyon tud ilyen "taknyos, csillámlós" efektet. Meg az a Név efektálás a sarokban, az is érdekelne..:)

 

Itt egy másik vid:

 

http://www.xfire.com/video/109b02/

 

Itt is a név odabiggyesztése érdekelne, meg ez a visszajátszásos odazoomolós belassítós efekt érdekelne.

 

Meg arra nem jöttem még rá hogy pl lassítást hogy tehetek csak egy kijelöltnyi részhez? Kijelölöm és csak odaállítom?

Vagy szöveget a videó felé hogy tehetek? Pl. beszéljünk egy CoD-os videórol...ellövök valakit, és én azt szeretném úgy mgefektálni hogy a lövésnél egy ilyen villanó glow efektet, meg kicsit rá is zoomolni, és kiírni így hirtelen hogy headshot. Ezt hogy oldhatom meg?

Természetesen ez csak egy példa, nem vagyok Én ekkora kocka :)

 

Bocsi a hosszadalmas kérdésekért, de azt hiszem ezekre kéne egy kis idő mire rájönnék magamtól.

Mondjuk a photoshop-ot is így kezdtem anno :D....

 

Válaszotokat előre is köszönöm szépen!

Link to comment
Share on other sites

"efektálni" ilyen szó nincs :P effektezni :D ezeken a vidiken semmi különleges nincs, egyedül a felirat, ami olyan. Akármilyen képszerkesztővel csinálsz egy átlátszó png-t a kis feliratoddal, és a szerkesztőben ráteszed a vidre simán. A zoomolásokat seismovision-el oldják meg, az a csillámlós effekt pedig dx9-ben alapértelmezett, csupán a megfelelő cfg kell a hasonló hatás eléréséhez ( talán tuningoltak rajta kicsit utólag, de nem feltétlen.

 

Egyszerűbb videókhoz sony vegas, brutál effektekhez adobe after effects + sony vegas kell.

 

tutorok:

www.videocopilot.net

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

hello

 

 

az lenne a kérdésem h ien effektet h lehet videóba rakni? mi kell hozzá és hogyan?

 

http://www.youtube.com/watch?v=SRa8xngfgNs

 

 

előre is köszönöm a választ!

 

 

(ha nem jó helyre raktam elnézést csak mivel videoval kapcsolatos és szerkesztésével nem akartam a segítségbe rakni mivel itt úgyis van kérdezz-felelünk nem akartam odaszemetelni)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...