Jump to content
PirateClub.hu

Csajozós gondok,ismerkedések,első lépések!


miszkyy
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Észrevettem, h itt egész jó kis "na beszüljük meg" vagy "van pár tanácsom számodra" kör alakult ki, szval úgy döntöttem én is közösségi prédává bocsátom a "problémám". Van egy csaj, és eléggé tetszik. Egy szakra járunk az egyetemen és az egyik zh-n csúnyán elakadt és én a lovag kisegítettem. Aztán többször is dumáltunk már, megy a poénkodás oda-vissza. Mivel tom, h nagyon ász angolból, gondoltam megkértem, h segítsen nekem az egyik szakfordításban és azt mondta, h " nagyon szívesen segít, örül, h viszonozhatja a szívességet és megadta a számát, címét, h vasárnap este menjek el hozzá és majd kiagyalunk vmit. Tessék, a labda fel van dobva, hogyan tereljem más irányba a találkozót!? Nem gondoltam semmi extrára, egyszerűen csak kicsit be akarok mászni a fejébe, h az érdeklődé egy magasabb fokára lépjünk...

Na nem ragozom senki se hülye, mindenki érti!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Amikor elösször találkozunk a csajjal, akkor a találka elején és végén érdemes puszit adni?

Kérdés az, hogy hova. :P Viccet félretéve, először találkoztok, gondolom bemutatkozás (teljes név), ha a kezét is nyújtja, akkor fogadd (kezelj vele, de ne úgy ahogy a srácokkal szoktad), ha közeledik az arcával akkor engedd. Ha csak "távolról" nyújtja a kezét, akkor nem akar megpuszilni. Ha nincs is puszi az elején, a randi végén lehet, ha más nem, akkor finoman de erőszakold ki tőle. :)

Link to comment
Share on other sites

Hát szerintem egy puszi, majdnem, hogy alap dolog, pláne, ha először találkoztok! Ha pedig úgy találkoztok, mint leendő párok, alias első randiféleség, akkor pedig még egyértelműbb! :D

Szóval én természetesnek tartom egy pasi és csaj közötti első találkozáson a puszit! :)

Link to comment
Share on other sites

Mindenképpen kell puszi, ha a kezét nyújtja akkor meg főként kell puszit adni, az ilyen beugró teszt a csajoknál, én mindig azt mondom, ha puszit sem akarna adni, akkor miért várhatnál el tőle többet? Tehát mindig gondolj erre, mielőtt kisebb dolgokon gondolkodnál.

Link to comment
Share on other sites

Emberek szerintetek lehet esélyem a csajnál? Akivel 1.-től 8.-ig osztálytársak voltunk most külön középsuliba 4. évünket nyomjuk de nekem a mai napig tetszik.

Nem sokszor találkozunk általában MSN-en beszélgetünk mint két jó barát amit nagyon nem szeretnék elrontani, amikor beszélgetünk akkor nagyon egy hullámhosszon vagyunk. Pasija még nincs azt tudom, csak arra lennék kiváncsi hogy lehet ebből valami vagy verjem ki a fejemből?

Link to comment
Share on other sites

Emberek szerintetek lehet esélyem a csajnál? Akivel 1.-től 8.-ig osztálytársak voltunk

Szerintem te már igen erősen a barát kategóriába tartozol nála. :unsure: Bár lehet ő is évek óta el akarja már mondani, hogy többet érez irántad, sose lehet tudni.

Viszont ha ennyire ismered és ilyen régóta, akkor tudnod kell milyen pasik tetszenek neki és hogy illik-e rád az olyan kategória. ;)

Link to comment
Share on other sites

Hát a besorolásba már bent vagy.Viszont fiú és lány között nincs barátság:)Ez neked most nem jó hír mert te szerettél bele.(valamelyik mindig vonzódik a másikhoz).Na ebből marha gyorsan ki kell lábalnod és nem azzal hogy mély érzéseidet bevallod.Ezt szerintem tapintatosan nem lehet megcsinálni.Érezze hogy FÉRFI lettél jó pár év alatt.Pl.:Hát nem azért mondom de ezek a mellek fejlődtek pár év alatt és "huncut" mosoly.Nehogy komolyan vegye mert megöl.Szóval kicsit rá kell nyomulni de nem úriember módjára mert emlékezteted milyen voltál ált. ötödikben.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Most jöttem haza egy szilveszteri buliból. Az összes barátom részeg, buliban van, és a város külső részein.. kedvem meg a béka hátsó fertálya alatt. Van egy lány.. hosszú időre nyúlik vissza a történetünk, amolyan barátokból lett.. valami. Megbeszéltük, hogy együtt szilveszterezünk, és utána nálunk folytatjuk. Bent voltunk a bulin, rám eléggé tojt. Aztán valamikor fél2 felé visszamentünk táncolni. Felkérte egy csóka, megkért,hogy fogjam meg a táskáját. Egyre közelebb kerültek, aztán elkezdtek smárolni. Szenvedélyesebben, mint velem aznap este bármikor. Ez volt az a pont, amikor a táskáját hozzávágtam és hazajöttem.

 

Most itt ülök egyedül. Senkivel nem tudom megbeszélni, aludni nem tudok, és, azt hiszem, ez a csaj eljátszotta a nők felé irányuló bizalmam maradékát is...

Link to comment
Share on other sites

Nos , ne vegye ez el az életkedved, vannak ilyen csajok, nem is 1, néha csalodni kell, aztán abból újra felépülni. De gondolj bele lehetett volna rosszabb is, ha már összejöttök és akkor csinálja. Vannak normális csajok is, akik nem csinálnak ilyeneket, de nehéz őket megtalálni, de ne add fel.

Link to comment
Share on other sites

Ezzel elöbb vagy utóbb mindenki szembesül nemtudod elkerülni, át kell vészelni ilyenkor kellenek a barátok hogy elmondják hogy nem veled van a baj sok ilyen csaj van és évröl évre növekszik a számuk.szal ne magadat emészd és ne azon agyalj hogy mit szúrtál el. Sajnos az évek előrehaladtával nehezedik az ideális lány megtalálásának időtartama nincs mit tenni.

Link to comment
Share on other sites

Húúúú ez sz*pás.Na szóval nagyon gáz dolog.Viszont jól cselekedtél csak nem kelett volna haza menned.Persze könnyen dumálok.Mindig azt tanácsolom hogy nincs lehetetlen.Viszont ez hagyd a francba.Nem ér ennyit(tudom hogy ér).Azzal viszont nem mész semmire ha magadba rágódsz.Próbálj kicsít lazítani.Gondold át a dolgot hogy miért történt ez.Mit nem tettél meg?Mit rontottál el?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

huhh, de durva történet. borzalmas érzés lehetett. együttérzek veled. gondolj arra, h ezt a lányt nem szabadna komolyan venned. aki ennyire semmibe veszi az érzelmeidet, és még meg is aláz egy kényes szituval, akkor ne törődj vele.

gondolj arra, h találsz majd egy olyan lányt aki odalesz érted, és minden pillanatát rád fogja szánni. szipi

Link to comment
Share on other sites

Nos nemrég lettem 16 éves és szeretnék elkezdeni csajozni de nem tudom h álljak hozzá.Eddig ha odamentem 1 csajhoz elkértem a számát (vonaton) elmentünk sétálni ,beszélgetni a végén valahogy egyik sem akart látni még1x szóval valaki részletesen elmondhatná h 1-2 randin mit kéne tenni h sínre kerüljenek a nők ha már esetleg sínen van akkor gondolom 1-2 hülyeségem miatt nem fog faképnél hagyni.

 

lehet söt tuti van ilyen topik bele bele is olvastam de ott már kiderült h a srácnak volt régebben csaja tud smárolni stb...

 

valaki help xd

Link to comment
Share on other sites

Őszintén szólva elég erőltetettnek tűnik ez az egész. Ez nem napra, percre pontosan kezdődik el, miszerint hoppá, most múltam el 16 éves, itt az ideje, hogy elkezdjek csajozni. Ez nem így megy, ha pedig határidős naplóbeosztással vágsz neki az életednek csalódni fogsz. Tenni a szépet minden nőneműnek, mert a kortársak, vagy bármely más eszmei, korántsem biológiai tényező arra késztet Téged ostoba dolog. Semmit sem szabad erőltetni. Majd tudni fogok, hogy mikor kezdd el a csajozást, mert így nekem csak divatos póznak tűnik ez az egész, s azt is tudni fogod, hogy mit csinálj. Egyes macsók nyilván az ellenkezőjét mondanák, miszerint kell a próbálkozás, a préda, de véleményem szerint nem ilyen fiatalon (20 éves korban inkább), mert a sikerült, vagy éppen kevésbé sikerült kalandokból (nem feltétlenül szexuális együttlétekből), kapkodásokból születnek meg a korai, rejtett sérülések, amelyre hajlamos a tini generáció. Bocs. Én így látom.

Ha szerelembe esel tudni fogod, hogy mit tegyél.

Link to comment
Share on other sites

Figyelj! Attól hogy 16 lettél még nem fogsz nők 100-ait meghódítani. Még fiatal vagy és tapasztalatlan. Saját magdnak kell rájönnöd mi és hogyan működik. Lehet azért nem akarnak látni mert unalmas vagy, esetleg túl rámenős. Bocs, nem megbántani akarlak. Fentebb van a csajozós gondok, ismerkedések, első lépések topic, azt tessék szépen átrágni. Vannak benne bőven tanácsok mit kell tenni randizás közben, alatt. De szerintem egyértelmű. Add önmagad, ne légy beszari, legyen önbizalmad, ne légy nagyképű és egy kis humorérzék sem árt. Azt hogy hogyan tovább az úgyis akkor fog kiderülni. Hiába adnék Neked tanácsot, úgyse válna be, mert egy randinak többféle menete lehet. Erre Neked kell rájönnöd. Amúgymeg első randin szerintem jobb megismerni a másikat. Egy csomó kérdést tudsz neki feltenni amivel elvagytok. Senki sem úgy születik, hogy húúúú, de nagy csajozógép vagyok.

A csókról meg: http://www.pirateclub.hu/index.php?showtopic=35123

Itt mindenki leírja a saját véleményét, tapasztalatát. Sokféle válasz van, de mindegyiknek egy a vége: tapasztald ki! Ebben is csak ennyit tudtam segíteni. Te ezt a csajszerzést vagy a szüzesség elvesztését ennyire fontosnak tartod? Ennyire érdeked, hogy elveszítsd és fel tudj vágni akárkinek? Pl. a bátyádnak? Nemtudom, nekem így jön le. 16 évesen még tapasztalgatnod kell a dolgokat. Felesleges elsietni, időd meg van bőven. Ja és nyugi, ez a "hogyan szedjünk fel nőket" nem csak nálatok maradt ki. Nálunk is kimaradt és egyedül tapasztaltam meg elég sok dolgot és még így sem tudok mindent, pedig 19 múltam. Nincs veszve semmi. Csak szép fokozatosan kell építgetni a dolgokat.

Link to comment
Share on other sites

Hát osztom mindenkinek a véleményét.Neki kezdhetsz a csajozásnak sőt tanulható is.Csak az lesz a gond hogy nagyon sokszor elbuksz és elmegy a kedved az egésztől.Először inkább építs ki egy szociális kört ahol sok lány van és tanulj meg velük beszélni meg halgasd hogy pár hülye gyerek milyen gyengén próbálkozott.Szóval tanulni kell.Aztán ki tudja lehet hogy össze jön egy ismerős.Én 22 évesen kezdtem elérni azt az eredményt hogy vadidegennel elkezdek beszélgetni és estére ágyba is viszem.Nem egyszerű.Szóval csak annyit javasolok hogy mindent a maga idejében.

Link to comment
Share on other sites

Ez nem gond inkább egy kérdés ami már régóta foglalkoztat és nem találok rá választ. Szóval, miért van az, hogy minden normális csaj akikkel kezdeni is lehetne valamit, egy bizonytalan, bunkó, nemtörődöm, egoista majmokkal állnak le foglalkozni és a biztosabb, normális "jófiúk"-at meg passzolják? Ennyire gáz jófiúkkal kezdeni? Sérül az önbecsülésük vagy lenézik a barátaik? Nemértem és nemtudok rájönni. Segítsetek!

Link to comment
Share on other sites

Ez azért van, mert a legtöbb nő, ha tudat alatt is, de vágyik a szubmisszióra (ez leggyakrabban a titkos erotikus vágyakban mutatkozik meg, mint például a kikötözés), vagyis a férfi dominanciára: vágynak a férfira, aki férfias, és ezért kicsit rossz is. Ez a neveltetésből is fakad. A lányok már nagyon korán elkezdenek érdeklődni a fiúk iránt, mert beléjük nevelik tudat alatt a "keresd a férfit" aki majd vigyáz rád (bár az emancipálódás miatt ez a dolog kezd lassan megdőlni). A nő szeretne nő lenni, ezért kerül gyakran fájó helyzetekbe, amikor egy egoista bunkóval áll össze. A "jó fiúk" inkább feminista jellegűek, de vannak lányok, akiknek viszont ez a típus jön be. Ez miatt ne aggódj.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Olyan gondom lenne, hogy ha csajt hozok fel magamhoz akkor legtöbbször filmnézéssel kezdődik minden. De milyen filmet nézzünk? Tele vagyok filmekkel de nekem mégse jön be egyik sem. :D Írjatok már lécci pár filmcímet. Főleg vígjáték, de jöhet horror is.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...