Jump to content
PirateClub.hu

Csajozós gondok,ismerkedések,első lépések!


miszkyy
 Share

Recommended Posts

A srác nem debil volt hanem alfa.

Gondolj bele egy kicsit a nő helyzetébe.Van egy csávó aki oda van értem és elkezdett kerülni közben titokba azért oda figyel "olyan CUKÍÍÍÍÍÍÍ"

Ezzel szemben van egy másik aki majdnem, hogy le sem sz*rja mert egy igazi férfi és jobban törődik saját magával és a többi lánnyal."Ez már kihívás"

 

Igen.A nők mindig a bunkókra buknak.Nagyon jó meglátás.Fogadd el hogy ez van mert tényleg bele őrültök.

Azért nem kell ekte parasztnak lenni és nem köszönni vagy felrúgni a folyosón.Kedvesen is lehet ezt.Egy ismerősömtől lestem egy trükköt és használ.

Reggel vesz 10-15 darab csokit vagy nyalókát és minden ismerős lánynak ad.Senkit sem emel ki a sorból.Majd a nők megteszik.Ha azt hiszitek ez gyerekes akkor egy kis személy leírás:190 magas 110 kiló és 35 éves.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Kicsit lelkiismeretfurdalásom van, de kezd eltűnni. Kb egy nappal a válaszod után bocsánatot kért. Aztán ballagás napján beszélgettem haverommal azután, hogy elballagott (díszsorfalat vagy mit álltunk az egyik teremben) és akkor írt rám kb 3 mondat erejéig. Egyébként a legszánalmasabb az volt az egészben, hogy akivel beszélgettem pont ő mondta, hogy neki is írt, hogy de sz*r, hogy nem beszélünk vagy hasonló. Kb ezért volt lelkiismeretfurdalásom. Igazából az a legpoénabb az egészben, hogy már azelőtt is inkább ő írt rám, és ha tényleg beszélgetni akart volna / akarna, nem lenne akadálya mert elég könnyű elérni. Ezért meg már nincs :D

 

Azt meg nem mondanám, hogy nem egy debil, mert egyrészt T-s osztályba jár (tehetséggondozó, vagyis a hátrányos helyzetűek kerülnek be oda és +1 évig tanulnak), másrészt mikor egy idegbeteg tanár belelökte a Tiszába (akiről a teljes tanárikar tudja, hogy nem komplett és nincs olyan, aki ne utálná, csak eddig nem volt még ok kirúgni) nem csinált belőle semmi ügyet.

Link to comment
Share on other sites

Szevasztok.

Nekem is van egy kis problémám. Bizonytalan vagyok. Van egy lány akivel együtt dolgozok már majdnem egy éve, de alig beszélünk és alig találkozunk mert másik irodában van és nem ugyanazon a területen dolgozunk(de helyileg egy helyen). Ráadásul még ebéd szünetet se nagyon tart. :( Max a belső chaten tudunk kommunikálni a hálózaton. Mivel egy informatikai cégnél dolgozok ezért mindeki a chatelést tartja kényelmesebbnek... De tetszik nekem. Mind belsőre, mind külsőre.

 

Úgy két hete ráírtam valamilyen ügyben. Aztán elkezdtem írni neki olyanokról hogy milyen keveset beszélünk... A végén írtam neki hogy jó lenne egyszer beszélni élőben, és bevalotta hogy tényleg nem tart szüneteket mostanában de tervezi és ha lesz ilyen akkor szól. De ez már kb 2 vagy 2.5 hete volt. És elég nehéz a várakozás. Azóta se nagyon beszéltünk, ezért gondoltam hogy majd ráírok én de nem akarok túl nyomulósnak tűnni de túl ráérősnek se mivel már majdnem egy éve dolgozunk egy helyen. A kérdés az lenne hogy hogy kezdjem? Mit írjak neki? A lényeg az lenne hogy kettesben tudjunk beszélni. És ha ez összejönne akkor az első beszélgetésünk alatt(vagy végén) elhívhatom randizni vagy várjak még vele?

Előre is kössz a válaszokat.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Csak megnyugtatásképpen, hogy ne magamat győzködjem, írja már le még valaki, hogy tényleg hülyeség egy 400 km-re lévő lánnyal bármibe is belekezdeni. Köszi :)

(tényleg 400 km és nagyon jól kijöttünk egymással. nem lakna annyira messze biztos összejönne valami :( )

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

A 400 km az sok..

Faterom és anyám között a távolság 130 Km volt..Megtudták oldani a dolgokat,anno a rendszerváltás előtt..A 130 km is sok egy kicsikét de ha azt nézzük,abba az időbe nem volt Facebook,meg egyéb internetes oldalak ahova kitudták volna rakni h Kapcsolatban vele: .......

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Facebook. Rá szánsz pár délutánt és néhány nővel elbeszélgetsz illetve kávézol így gyorsan összetudsz szedni jó pár nevet és lesz egy saját társékéreső oldalad ahol azok a nevek szerepelnek akiket te választottál és eldöntheted kinek akarsz írni.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hát, Arcus, ha élhetek egy javaslattal, ne nagyon próbálkozz netes ismerkedéssel. Mindenki azt hazudik amit akar, illetve pár kép és némi felszínes infó alapján kölcsönös vonzalomnál több nem fog összejönni. Viszont ha csak szex kell neked (szedtevette... eszperente nyelven mekegek menten... fene), akkor SE reggelj ilyen oldalakra. Akkor már inkább menj pubokba, diszkóba, keresd meg a megfelelő áldozatot aztán durrbele.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ajánlom hogy nézz be a sejtelmes "Ki hány éves" topicba.

Mindig vannak kivételek, amikor egy eset meghazudtolja a sztereotípiákat, de ettől még az általános igazság nem változik. Mellesleg én is neten szedtem össze a legutóbbi csajomat (életem legnagyobb hibája, de mindenből tanulunk), meg volt már 1-2 cifra esetem is ezzel kapcsolatban (bekamuzott életkor ami a találkánál derült ki, a megadott 50kg helyett olyan 80-at ütött meg a leányzó, hasonlók).

Ja és csak úgy zárásképpen: az élettapasztalat nincs egyenes arányosságban az életkorral.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Megismerkedtem egy helyes csajjal minden remekül ment telefonszámot is cseréltünk.

Elhívtam már kétszer találkozóra kávéra de nem jött el mit csináljak. nagyon jó a csaj. :unsure:

 

Mit csinálj? Ha nem jött el kétszer 3x-ra sem fog. Nézz másik csaj után. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

szóval adott a következő helyzet:

 

munkahely egy csajjal egész jól elvagyok. kapott virágot meg hajtogattam, meg ilyenek. beszélgetni is jól lehet vele. viszont itt jön a bökkenő. kb 2 hete rákérdeztem volna-e kedve randizni. akkor azt mondta most kialakulni látszik valami egy másik sráccal. na mondom fasza ezt is megszoptam. igen ám csak azóta meg úgy alakultak a dolgok hogy talán még közelebb kerültünk, holott igyekeztem nem szopatni magam és "távolságot tartani". jött a mai nap, nézd milyen hideg a kezem, megfogja az enyém (ezt legalább háromszor játszotta el a nap folyamán) meg egyéb apró érintések és simulások. erre délután jön egy srác és nem láttam rendesen hogy most az a gyökér szájra puszit amolyan csókot vagy csak sima puszit nyomott.

ez előtt 1-2 nappal arra gondoltam kivárok szülinapjáig, most lesz augusztusban, akkor küldetek neki virágot meg talán még valami versikét is írnék aztán lesz ami lesz. ha akkor is nem akkor tutira felejtős.

most viszont így nem nagyon tudom mire vélni ezt a helyzetet. pontosabban úgy gondolm ezt beszoptam de nem tudom, vagy nem akarom tudni... szóval érdekelne kívülről mik a vélemények.

 

így ezt leírva lehet nem is ide kelett volna.

Link to comment
Share on other sites

szóval adott a következő helyzet:

munkahely egy csajjal egész jól elvagyok. kapott virágot meg hajtogattam, meg ilyenek. beszélgetni is jól lehet vele. viszont itt jön a bökkenő. kb 2 hete rákérdeztem volna-e kedve randizni. akkor azt mondta most kialakulni látszik valami egy másik sráccal. na mondom fasza ezt is megszoptam. igen ám csak azóta meg úgy alakultak a dolgok hogy talán még közelebb kerültünk, holott igyekeztem nem szopatni magam és "távolságot tartani". jött a mai nap, nézd milyen hideg a kezem, megfogja az enyém (ezt legalább háromszor játszotta el a nap folyamán) meg egyéb apró érintések és simulások. erre délután jön egy srác és nem láttam rendesen hogy most az a gyökér szájra puszit amolyan csókot vagy csak sima puszit nyomott.

ez előtt 1-2 nappal arra gondoltam kivárok szülinapjáig, most lesz augusztusban, akkor küldetek neki virágot meg talán még valami versikét is írnék aztán lesz ami lesz. ha akkor is nem akkor tutira felejtős.

most viszont így nem nagyon tudom mire vélni ezt a helyzetet. pontosabban úgy gondolm ezt beszoptam de nem tudom, vagy nem akarom tudni... szóval érdekelne kívülről mik a vélemények.

így ezt leírva lehet nem is ide kelett volna.

 

Enyhén úgy hangzik, hogy a csaj "tartalékos"-ként tekint rád. Küldj neki valamit akkor szülinapjára. Ha utána is a másik sráccal van akkor hagyd a fenébe. De én személy szerint azt mondom keress másik csajt.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Nekem anno egyszerű volt a szitu. Móron ismerkedtem meg az akkori párommal. Egy helyen melóztunk én voltam az a srác aki megpróbálta megvígasztalni mert sokat pityergett. 3hónap kellett hozzá mire elértem nála valamit és 3 évig totál jól ment a dolog kisebb zökkenőkkel,de elhatároztam,hogy ő az enyém lesz. Mikor összejöttünk el is mondtam neki,hogy mit mondtam a legjobb barátomnak róla annó. Persze azt mondta nagyképű vagyok. Megkérdeztem tőle,hogy nem lettél meg? Erre csak mosolygott. Szóval szép volt jó volt és vége lett. Azóta nem is próbálok ill próbáltam csajozni de valahogy nem sikerült.Nem fogok görcsölni a legjobb mód spontánna kell lenni.Én pl sokat bringázom már 1 éve és könnyebben is ismerkedem :) De az a régi szerelem még mindig él bennem bár jó lenne elfelejteni már. Erre valami jó tanács???

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ezt szerintem embere válogatja. nekem a fenti esetet végül úgy lett "megoldva" hogy végül kiderült mégse olyan a csaj mint amilyennek megismertem. illetve azóta volt egy másik ott kedvezőtlenül alakultak a dolgok aztán kb 2-3 hétig elég rossz volt viszont utána volt egy meccsem mire másnap írt(előtte két hétig el se tudtam írni) hogy bocsi meg nem így akarta és hogy reméli nem haragszok meg blabal. mikor elolvastam meg már azt éreztem totál nem érdekel, szóval itt meg lehet "kiverték" belőlem. második estnél mondjuk tuti nem volt szerelem így abból a szempontból is más volt a szitu elsőnél meg ugye tulajdonképpen csak futottam után és így visszagondolva nem tudom szerintem az ottani dolog se az volt. próbáld ki hogy sokat tekersz de tényleg sokat. mikor valami gond van keményen edzek már-már összeesésig és utána nem is érdekel a dolog nem tudom neked működne-e.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Sziasztok!!!

Van egy lány akivel már pár hónapja szoktam beszélgetni társaságban minap megkérdezte, hogy van e barátnőm mondtam neki, hogy nincs sajnos nem úgy jött ki a lépés erre a válasza, hogy egy két lépés és lesz barátnőd szerintetek ez célzás lehetett arra, hogy hivjam el randizni megmerjem lépni?

Link to comment
Share on other sites

Szia!

 

A mondat második felét nem igazán értem, de amit javasolni tudok (bár nem vagyok szakember), sőt azt sem tudom hány évesek vagytok kb. de talán működne az a lehetőség hogy beszélgetsz vele és megkérdezed nem-e lenne kedve Veled sétálni egyet kint valahol. Megismernétek egymást, felajánlhatod  a karodat is. Ha efogadja akkor szerintem biztosan bejössz neki. Nem kell mindjárt randira hívni. A randin lehet csalódás az egyik v. mindkét fél részéről. De a séta az csak séta nem kell szétizgulni magunkat, és ha jól sikerül a séta akkor később jöhet a randi is. Ha felajánlod a karodat neki, akkor mindig a bal feleden legyen a lány. Ez egy régi szokás. Onnan ered amikor még lovaskocsik, lovashintók közlekedtek a városokban hogy ne a nőre menjen ha esetleg lócitrom van az út szélén. A séta közben megkérdezheted mik a kedvenc hobbijai, kedvenc ételei, együttese, filmjei, kedv. színészei stb. Légy kreativ. És nevessetek sokat. És nézz gyakran a szemébe ha bejön Neked, ha Ő is keresi gyakran a tekintetedet akkor van esély. Barátság vagy szerelem? Nektek melyik jött össze? Majd mindenképpen informálj minket! Várjuk a fejleményeket ám! :)

 

Sok sikert!

 

B.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Szia!

 

Sebaj fel a fejjel! Lehet hogy csak információt szerzett egy másik csajnak akinek tetszel, ezért kérdezte meg. Nem látunk bele a szituációdba, moziba hívd el és meglátod hogy reagál. Lehet h. még tapasztalatlan a szerelem terén.

Majd írj azért hogy alakulnak a dolgok mindenképp!

Lassan jön a március a tavasz, feléled a természet, s vele együtt a szerelem is lassacskán (márakiben persze).

.

:)

 

Szép napot!

B.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nos úgy alakult hogy ezután a dolgok után 2hétre elfogadta a randi meghivast,elmondtam neki az érzéseimet töviről hegyire,mondta hogy nincs nagy tapasztalata ezen a téren,szerintem jól sikerült a randi sokat nevettünk,viszont miko következett volna  a masodik randi hirtelen eltűnt a csaj a facebookrol telefon se vette fel,csak egy sms-t küldött hogy nem akarja velem folytatni fiatal ő meg nem tudja maga se hogy mit akar,sms-be megirtam neki hogy gondolja meg a dolgokat ha ugyvan keressen meg,szoval sajna megint pórul jártam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...