Jump to content
PirateClub.hu

Csajozós gondok,ismerkedések,első lépések!


miszkyy
 Share

Recommended Posts

Az hogy nem engedte megfogni a derekát az egy teszt volt.Kíváncsi volt mennyire vagy magabiztos.Ha nekem ezt nem engedte volna meg és elvonul, már rég más csaj agyát fűztem volna.Majd meglátta volna hogy miről maradt le.

Azért gratulálok a jó estéhez:)

Link to comment
Share on other sites

Itt mindenki nagyon laza, meg minden este befűz egy raklap csajt, csak gratulálni tudok... Nekem is voltak vad estéim régen, de azért nem minden hétvégén, meg ennyire részletesen sosem meséltem el, mert megsúgom (senkit sem érdekel, főleg, hogy a többsége a storyknak nem igaz). Amúgy meg az idős nők szeretik a fiatal fiúkat fűzni, hogy érezzék még jó nők, de amúgy legtöbbször, ha már pókhálózásra kerül sor inkább, idősebb és tapasztaltabb embert választanak, nem egy csitrit.

Link to comment
Share on other sites

Sok érdekes dolgot olvastam. Én eddig úgymond otthon ülős típus voltam nem igazán jártam bulikba és csak szűk baráti köröm volt. Ha ismerkedni szerettem volna akkor neten próbálkoztam. volt pár lány akivel össze is jöttem de eggyik sem volt az igazi. Aztán egy jó másfél éve elkezdtem bulikba járni, és elkezdtem ismerkedni. Persze így sem jött soha össze :/ Úgymond mikor a kiszemelt lány közelébe kerültem meginogott a magabiztosságom és megsem mertem szólítani. Vagy zavarba jöttem. Érdekes mert más lányokkal ugyan úgy elvoltam és beszélgettem de őket a barátaimnak tartottam és nem többnek. Aztán tavaly szilveszterkor csináltunk nállunk egy hatalmas bulit ahol megismertem egy lányt és azthittem ő az igazi. Egész este együtt voltunk tök jó volt minden erre másnap mikor beszéltem vele azt mondta hogy nemis emlékszik rám mert annyira bevolt piálva :/ Eléggé elkeserítő volt. Szóval a lényeg hogy semmit sem akart tőlem. Ezután volt 1-2 rövidebb kapcsolatom de semmi komoly. Aztán idén busójáráskor (Mohács) megismertem egy lányt (jól bevoltam rúgva és oda mentem hátha) aki nagyon megtetszett. Aznap nemis történt semmi 2 napig nemis tudtunk egymásról. Aztán egy barátom mondta hogy ő ismeri a lányt. Ekkor felvettem Facebook-on ahol elkezdtünk beszélgetni majd msn és végül találkoztunk. Azóta együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást! Szóval lehet hogy a véletlen műve volt de örülök hogy akkor kintvoltam egy ilyen eseményen és hogy össze hozott minket a sors. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nem olvastam végig az öszes oldalt csak pár hozzászolást amin megakadt a szemem. Jopár emberke hozzászolásásba magamra ismertem :D

Sok ember azt kérdezi hogy első találkozásra hova hívja a lányt...Saját modszert tudok csak tanácsolni. Én mindíg úgy csináltam hogy a kiszemelt leányzot úgy kezeltem mintha csak barátkozni akarnék vele.(MSN) Ez arra volt jo hogy magát adta a csaj. Amikor már jo kapcsolatba lettem a lánnyal akkor elhívtam buliba vagy hasonlo helyre ahol haverokkal is vagyok. Akkor mozdultam rá rendesen. Ha ott összejöttek a dolgok akkor már volt értelme azon gondolkozni hogy milyen étterembe vagy kávézoba hívjam legközelebb, ahol kettesbe lehetünk. Sose szerettem egyből ilyen helyre hívni a csajokat mert ott azért csak feszült az ember kicsit és az nem a legjobb :D

Viszont azt hozzáteszem hogy a legjobb kapcsolatokat a véletlen hozza össze. 1 éve vagyok együtt a párommal akit akkor ismertem meg amikor haverommal mentünk ki sörözni hogy megbeszéljül az előző napi bulit. :D Ő akkor jött be cigit venni :)

u.i.: elnézést mindenkitöl de a billemen meghalt a hosszú O betű :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hmmm....Jó ötleteket mondtál.Tetszik:)

Mondjuk a szokásos társaságomba nem vinném.Négyen vagyunk és tök mind1 ki viszi a csajt.Bárki rámozdulhat.Ebben van az izgalom, hogy meglehet e tartani.

Ezt egy kicsit tovább fejlesztve amúgy jó lenne ha pár női ismerősöd társaságába vinnéd.

Kösz a tippet még 1X

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ma van pont 1 hónapja, hogy szakítottunk a barátnőmmel, mára már sikerült megemésztenem, viszont van egy bökkenő ami minden szakítás után érez az ember. Tehát elveszett az önbizalmam.. szeretnék csajozni, de önbizalom nélkül nehezen megy. De a lényeg, hogy az egyik barátnőm meghívott egy partyba -ami okt. 7.-én lesz. Rengeteg gimnazista csaj lesz és jó lenne valahogy ismerkednem velük, de így nehéz. Valami ötlet? Hogyan tudnék megnyílni? Valami önbizalom növelő? :)

Link to comment
Share on other sites

Szerintem ilyen önbizalom növelő nincs. Illetve, csak egy: az idő. És tök szar ezt hallani, de sajnos így van. Átéltem párszor hasonlót, és utána elég hosszú ideig rosszul éreztem magam. Aztán szépen lassan elmúlt, és jött egy újabb csaj - persze azzal is vége lett egy idő után, és akkor megint szar kedvem lett. Ez van. :-( Viszont az élet szép részei kárpótolnak mindenért. :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Szerintetek az az én hibám, ha már 3-jára járok úgy, hogy megismerkedek egy csajjal, jól elvagyunk pár napig, mikor kezd kicsit komolyodni a dolog akkor pedig közbelép valami ex és bukta az egész? O.o Kezdem azt hinni, hogy elvagyok átkozva.... <_<

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy megismerkedtem egy lánnyal, úgy tűnik, én is bejövök neki (hasonló az ízlésünk is stb.), csakhogy most érettségizik és semmi szabadideje nincs. Próbáltam nem egyszer is elhívni de elég sok programja is van (úgy emlékszem, úszik) és az érettségi egy hónap múlva kezdődik, szóval elég sokat kell tanulnia is. Elég sokat beszélgettünk és már a (szerintem) legjobb barátait is megismertem valamennyire.

Semmi képen se szeretném elszúrni ezt a lehetőséget. Nekem kéne megtennem az első lépést, de egyszerűen így érettségi előtt nincsen ideje. Bármilyen segítség jól jönne, mert ilyen helyzetben még nem nagyon voltam.

Köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy megismerkedtem egy lánnyal, úgy tűnik, én is bejövök neki (hasonló az ízlésünk is stb.), csakhogy most érettségizik és semmi szabadideje nincs. Próbáltam nem egyszer is elhívni de elég sok programja is van (úgy emlékszem, úszik) és az érettségi egy hónap múlva kezdődik, szóval elég sokat kell tanulnia is. Elég sokat beszélgettünk és már a (szerintem) legjobb barátait is megismertem valamennyire.

Semmi képen se szeretném elszúrni ezt a lehetőséget. Nekem kéne megtennem az első lépést, de egyszerűen így érettségi előtt nincsen ideje. Bármilyen segítség jól jönne, mert ilyen helyzetben még nem nagyon voltam.

Köszönöm!

 

Szia SzegediXY! Mindenképp maradj vele kontaktusban, amennyire csak lehet. Persze semmit ne erőltess. Mindenképp hagyj neki időt a tanulásra, de ahogy előttem irták ne hagyd, hogy teljesen elhanyagoljon, tehát ne kerülj ki a képből. Ha érdekled Őt, keresni fog Téged abban a kis időben is, mikor szabadja van, tehát légy elérhető. Gondold át mindig milyen helyzetben van Ő és mire van szüksége. (Légy neki ott mikor kell és ne légy útban mikor nem kell.) Mikor közeledik az érettségi izgulni fog és támaszt fog keresni, főleg olyannál aki még érdekli is Őt...márcsak azért is, mert ha érdekled Őt ...tudni akarja, hogy viszonyulsz ilyen helyzethez, amikor neki van szüksége a Te odaadásodra.

 

Amíg nem megy le az érettségi inkább ne próbálkozz be semmivel, amire ha pozitiv visszajelzést is adna abból már járás lehetne. Gondolok itt egy randi közben elcsattant csókra, ilyesmi. Azt sem tudja hol áll a feje és nem tudja felfogni majd azt a rengeteg dolgot ami történik vele. Igy nem is fog bele égni. Ha igazán érdekled az ki fog derülni vagy már most is érzed...ha ez így van, biztosan számít rád, hogy mellette légy, akár csak passzívan is. Ha érzi mellette állsz és számíthatsz rá, lehet érettségi után még nyakadba is ugrik. ;)

 

Mindenesetre megérdeklődheted nála nincs e szüksége bármilyen segítségre tanulás téren. Ha mégis akkor együtt is lehettek miközben tanul... mi tudunk együtt tanulni a barátnőmmel, de mondjuk ez nem mindenkinél mőködik. Mindenképp beszéljetek erről előtte ha az együtt tanulás felmerülne.

 

Sok szerencsét és ne felejts el tájékoztatni! :)

Link to comment
Share on other sites

Köszönöm!

Egyenlőre nagyon úgy tűnik, összejön. Az hogy én is bejövök-e neki nem teljesen tiszta, mert vagy eléggé szégyenlős, vagy nem érdeklem, bár az első tűnik egyre inkább valószínűnek. Reggel próbálok összefutni vele (mint pl ma) és elkísérem a suliig, meg visszafele is a buszig is (sajnos biciklivel vagyok, szóval buszra szállni nem tudnék :( ). Általában ő szokott rám írni, úgyhogy tényleg úgy tűnik, érdeklem :) Érettségi miatt megkért már hogy segítsek egyik (szerintem legjobb) barátnőjének, és mint kiderült sikerült megértenie amit próbáltam elmagyarázni (matekot).

Suliban is elég sokat beszélgetünk, szerintem összességében elég jól alakulnak a dolgok :)

Link to comment
Share on other sites

azok után hogy olvastam és olyan "kifogás" volt hogy érettségire tanul azt hittem próbál lerázni...(komolyan nem vágom egyesek miért paráznak annyira tőle...) de úgy fest mégse. úgy meg hogy nem csak "kihasznál" (segítesz elmagyarázni dolgokat) hanem valamilyen szinten kezdeményez is mindenképp érdemes kitartani érettségi végéig. úgy fest eddig jól csinálod a dolgokat szóval csak tovább a megkezdett úton! :)

Link to comment
Share on other sites

Dióhéjban : összejövetel volt én is ott voltam meg még 2 másik ismerősöm(1fiú 1lány) Egyikük sem volt nagyon berúgva, aztán csókolóztak is, de azóta még nem jöttek össze legalábbis nem járnak vagy ilyesmi, azonban a buli óta a csajjal sokat beszélgetek fbn meg ő is rámírt már egy párszor nem tudom lehet ott a buliban felfedezett magának vagy valami. Nem tudom, hogy egyáltalán teperjek e nála vagy már biztos, hogy azzal a csávóval (aki mellesleg barátom is ráadásul) fog összejönni? Rákérdeztem nála azt mondta még bármi lehet de nem tudom, próbálok burkoltan üzeneteket adni, hogy tetszik nem tudom szerintem fogta az adást de mégse lép semerre (vagy lehet nem tud választani?).

 

Valami profi nőcsábász segítsen már :D

Link to comment
Share on other sites

Na itt a legprofibb.(Hű de egoista hangulatban vagyok)

 

Ez szerintem tök egyértelmű.Ha a haverodról kérdez akkor megpróbál csalni és többet megtudni róla, hogy össze jöjjön e vele.

Ha rólad kérdez és mindig van egy jó beszéd témátok akkor valószínű, hogy kedvel.

 

Viszont azt még nem írtad, hogy a csajt már ismerted már elötte, vagy a haveroddal mióta járnak össze. Ebből nagyon nagy veszekedés lehet azt ugye tudod.Egy jó tanács ha tényleg a barátod akkor egy nő miatt felesleges balhézni

(kockázatok és mellékhatások tekintetébe.....)

 

Na itt a legprofibb.(Hű de egoista hangulatban vagyok)

 

Ez szerintem tök egyértelmű.Ha a haverodról kérdez akkor megpróbál csalni és többet megtudni róla, hogy össze jöjjön e vele.

Ha rólad kérdez és mindig van egy jó beszéd témátok akkor valószínű, hogy kedvel.

 

Viszont azt még nem írtad, hogy a csajt már ismerted már elötte, vagy a haveroddal mióta járnak össze. Ebből nagyon nagy veszekedés lehet azt ugye tudod.Egy jó tanács ha tényleg a barátod akkor egy nő miatt felesleges balhézni

(kockázatok és mellékhatások tekintetébe.....)

Link to comment
Share on other sites

Hát nem jött össze, úgy tűnik. Megkértem egyik osztálytársam, akiben eléggé megbízik, hogy próbálja meg kideríteni, mi van (elég profi ebben :D ). Friendzone és eléggé a legalja :(

 

Hallgatok kis Alvint, hátha jobban leszek tőle. Ha tudok, bemegyek ma is a városba haverokkal, de talán csak jövő szombat lesz belőle.

Link to comment
Share on other sites

Most már tényleg nem tudom mi van. Fbn ráírok nem tudunk elbeszélgetni (sokat tanul, nekem is kellene dehát :DD) rám se ír soha, max ha én írok (habár múlt héten tett "szemrehányást, hogy ma még rá se írtam:D) De a másik csávó is folyton fent van fbn és nem hagy a gondolat szabadulni, hogy most ők biztos dumálnak... Olyan sz@r. Viszont a suliban meg mosolyog, dumálgatunk stb. Na ezt mondja meg valaki, hogy mi .

Link to comment
Share on other sites

Ok, ha semmi esélyem, de minden nap beszélgetünk, akkor hogy tehetném rajta túl magam? Tudom, hogy nem vagyok elég jó neki, nem is leszek (fentebb említettem), és túl akarom tenni magam a dolgon, de nem nagyon tudom elkerülni, hogy ne beszélgessünk, találkozzunk stb. minden nap.

Jól jönne valami tanács :( Köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

Azt tudom, hogy nem érdeklem annyira, hogy lehessen is belőle valami, de szegény annyira forever alone, hogy nem nagyon van kivel beszélnie és így is úgy is rám ír.

Próbálom kerülni már egy ideje, de elég közel vannak a termeink és ha udvarra vagy büfébe vagy egyáltalán ki akarok menni a teremből, úgyis találkoznék vele. Meg megbántani se akarom, mert egyáltalán nem vagyok olyan...

Megpróbálom kerülni, meg mindenen rejtett/offline leszek, egyenlőre akkor ezzel próbálkozok, köszi :)

Link to comment
Share on other sites

Beszéltem vele, és így is zérón voltak az esélyeim, mint azt már sejtettem. Igazából az a legrosszabb az egészben, hogy szerdán megismert valakit, és szombaton már együtt voltak, ami nagyon bosszantó volt, és igazából elég szánalmas is (a gyerek eléggé debil). Igazából pont ezért nem is akarom, hogy megmaradjunk barátok, főleg hogy így ez marad meg bennem, hogy valakivel, akit alig ismert pár nap alatt összejött, nekem meg még csak esélyt sem adott attól függetlenül, hogy figyelmes voltam, már több mint egy hónapja rendszeresen beszélgettünk stb.

Haverom még vasárnap délelőtt mondta, hogy beszéltek, és hogy megmondta neki ő is, hogy tőle azért ebből a szempontból többet várt el. Elvileg a csaj pont emiatt is bocsánatot kér tőlem, vagy valami hasonlót mondott neki, de lényegében már péntek óta nem beszéltünk.

Egyenlőre túl akarom tenni magam az egészen, ami nem lesz könnyű, de túlélem :)

Link to comment
Share on other sites

Részvétem de ez sajnos sok esetben így van, hogy mindig az kapja az esélyt aki szinte meg se érdemli. Bezzeg aki hajt a lányért, tesz is érte az meg mehet a barátzónába aztán csá. Én ezért is hagytam fel a csajozással, nincs nekem ehhez idegrendszerem. De attól függetlenül vasárnap randizok egy 23éves lánnyal(20 leszek :D)!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...