Jump to content
PirateClub.hu

Csajozós gondok,ismerkedések,első lépések!


miszkyy
 Share

Recommended Posts

Talit???hol vagyunk még attól :rolleyes:

Na de mindegy majd beletanulsz az élet ezen nehézségeibe...de lényegébe túl kell esni az elsőn mindenkinek..

Én a helyedbe megkerülném a dolgot és nem közvetlen a lánnyal kezdenék beszélgetni,hanem mondjuk egy barátnője által megtudni,hogy egyáltalán bejösz e neki....ha egyáltalán van olyan bnője,akit ismerhetsz v közeledben lakik...Szóval ismerj meg egy bnőjét és nála nem leszel annyira görcsös,mivel tőle semmi komolyat nem akarsz...aztán,ha pl a buszmegállóba összefutottok mindannyian,akkor már könnyebb lesz mmajd megszólitanod a kiszemelt lányt is mivel az egyik bnőjét ismered...

de legelsősorba én azt tanácsolom,hogy figyelgesd az osztálytársaid,hogy,hogy beszélgetnek ,viccelődnek a lányokkal és tanulj tőlük...mert szerintem a lányokkal való viccelődés távol áll tőled és egy minimális humor nélkül nehéz lesz megszerezni egy lányt...

És azt neked kell tudnod,hogy mért nem tudsz megfelelő kérdést feltenni egy lánynak...ezen gondolkodj el és próbáldd összeszedni magadban,hogy különböző szituációkban mik lehetnek a megfelelő kérdések...

Mert mink hiába irjuk h film ,zene meg hobbi,ha az pont majd nem passzol az adott helyzethez...

Most a suliidőszakba mindennap fogod látni??

 

Link to comment
Share on other sites

18 éves vagyok

igen a busszon a barátnőivel utazik

nem tudom , hogy csendes e vagy sem

 

találkozásra kerülne a sora akkor mit mondjak?

 

Szia

velem beszélté msn en, velem beszéltél meg talit

na és ezután mi a tökömet mondjak??

nem akarok beleszólni de szerintem ezt nem lehet előre kitalálni hogy mit mondj, nem mondhatjuk meg mit kérdezz, ha ráírsz/megszólítod, megkérdezed milyen napja volt, válaszol, ha akar beszélgetni úgyis vissza kérdez és már meg van a téma amiről beszélgethettek, az aznap történtekről aztán a többi jön magától. :)

Link to comment
Share on other sites

én most kerültem kakiba. van egy csaj akit el szeretnék hívni valahova csak az a bökkenő hogy nem tudom hova kellene mivel neki május óta nincs munkája így pénze se sok ezzel nem is lenne gond mert fizetném én csak akkor is valami olyan helyre kellene menni ha be akarna szállni ne legyen túl drága... én 21 vagyok ő 23 ott ismertem meg ahol dolgozom (jelenleg kis boltba eladok ő meg abban a házban lakik és ott szokott vásárolgatni) egész jól elbeszélgetünk meg munkát is próbálok neki segíteni szerezni de valahogy jó lenne tovább lépni hátha össze jönne valami mert ilyet nem sok mindenkinél érzek mint most nála... ha van valami jó ötlet azt szívesen várom... köszi!

 

 

Link to comment
Share on other sites

1.Mond azt neki hogy elviszed egy étterembe ami annyira jó hogy több százan megfordulnak ott a világ minden pontjáról.Előkelő, tiszta ,hihetetlen jó a kaja stb...

Aztán vidd el a Burger Kingbe:)Nekem bevált.

2.Amúgy ha megvan a kulcsod a bolthoz zárás után piknikezzetek bent.

3.Na ehez pofa kell de megcsináltam és marha jó poén volt.Mondtam neki hogy öltözzön ki nagyon csinosra(nekem kb. etélyibe öltözött és kikente magát rendesen)mert elviszed szórakozni és bemutatod a legjobb barátidnak.Erre elvittem a legtokosabb büdösebb talponállóba(resti).Vettem 2 kisfröccsöt és 2 komi vodkát.Aztán beáltunk a pulthoz beszélgetni.Nem volt hétköznapi randi;)

Link to comment
Share on other sites

1. az bszott nagy:D lehet ki kellene próbálni

2. a bolt az enyém és nem olyan hatalmas hogy piknikezni lehessen benne, bérház aljában garázsból lett kialakítva szóval így berendezve ha 4 ember plusz én bent vagyunk akkor tele a hely így nem lenne túl kényelmes...

3. ezt talán akkor ha sikerült vele összejönni és nem az első alkalommal...

 

kávés dolog se rossz.

 

első gondolatra az jutott eszembe elhívom hétvégén mikor megy bowlingozni meg szórakozni a barátokkal csak után jöttem rá hogy az lehet sok lenne. engem se ismer annyira nem hogy a többieket plusz valamelyik még rámoccanna ha meg szólok esetleg elszólják magukat szóval első alkalomnak valami kettesben téma lesz...

Link to comment
Share on other sites

Néha az sem gáz ha haverok "véletlenül befutnak" fényeznek egy kicsit a csaj elött.Aztán otthagynak azzal a szövegel hogy romantikázzatok csak.Pár perc erejéig tisztára te leszel az alfa hím.Röhögtök egy jót a sok idiótán.Nem kínos utána ha randiként tekintetek a dologra.

A barátok mindig kellenek.A bowling viszont sok egy kicsit.

Link to comment
Share on other sites

úgy tűnik egyelőre mégse hívom. sztori kicst hosszú de így érthető nagyjából.

 

sikerült munkát találnia egyelőre részidőben ha beindul teljes... mesélte hogy esténként meg reggelente kell általában ott lennie. szombat este pont arra jártam gondoltam beugrok. szerencsémre pont ott volt azonban egy másik srác is aki pont akkor hívta el valhova, visszautasított ezzel ez le is záródott utánna jöttem én beszélgettünk kicsit aztán léptem. majd tegnap jött a boltba egyből azzal nyitott örült hogy voltam ott. beszélgetünk majd arra terelődött hogy próbálták elhívni kérdeztem hogy az e aki ott volt mikor én. kiderült igen de mondta ez neki így hirtelen olyantól is aki esetleg tetszik neki hogy kétszer beszélgettek és elhívná vagy hogy itt vagyok én velem elég sokat beszélgetett már kérném arra hogy aludjon nálam... már azt nem igazán értem hogy hogy ez jutott eszébe és nem modjuk egy vacsi vagy ilyesmi. na mind1 beszélgattünk tovább utánna kiderült hogy annyira nem szeret szórakozóhelyekre járni mert hogy elég soka a nyomulós végig simitják a derekát ezt mutatta rajtam is stb stb... meg beszélgetés közben többször meg megérintett... szóval most így nem igazán tudom hogy jó lenne-e ha elhívnám vagy nem. viszont azt már tudom ha szeretne stand up os fellépésre menni így valószínüleg oda szerzek majd jegyet hamarosan...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Az erotica topicon belül volt olyan,hogy beleszerettem egy barátnőmbe...több oldalas jó történetek voltak benne...és egyszercsak sehol...és még jópár érdekes topic vele eggyüt..

És most nézd meg szeptember óta egy érdekes sztori nem iródott...azelőtt meg mindig volt vmi...

Link to comment
Share on other sites

Hát újra viasszatértem ide XD na msot egy olyan helyzet ált elő hogy suliba így látásból megtetszett egy csaj és egy csoda folytán véletlen rátaláltam egy közöségi oldalon így már a nevét nagy nehezen megtudtam.....a suliba termünk nem messze van egymástól szünetekben látom is. Ma felvettem msn-re (nem tom miért ezzel kezdem már megint :S) ma volt fent de még nem írtam rá...nem tom hogyan nyissak sőt hogy ezek mellett nap mint nap összefutok vele.......hülyeséget meg nem akarok csinálni......meg hogy korábban téma volt ez a zenei ízlés közös legyen e vagy sem és hogy ez jó közözs téma......de hát ahogy látam ő egyáltalán nem ilyen beállítotságú ezen a téren persze ez engem nem is zavarna de mivan ha őt igen ? :o meg az a baj hogy hamar feszülté tudok válni ha lányról van szó és lehet hogy ez is baj ?

Link to comment
Share on other sites

Szerintem ha rá írsz akkor így kezd: "Szia .... vagyok és a ....-on láttalak, meg suliban is szoktalak látni és hát eléggé szimpi vagy nekem magyarul bejössz." Valahogy így, aztán a többi szépen megy magától csak ne legyél feszült, legyél laza nyugi van ennyi :)

Link to comment
Share on other sites

Hát az,hogy ő esetleg nem fogja szeretni a zenei stilusod azt csak akkor tudja,ha pl úgy öltözöl...mondani meg elsőkörbe nem muszály neki....

azt szerintem ne ird hogy szimpi vagy meg bejösz,mert olyankor általába szeretnek bennünket lekoptatni,főleg ha még azt se tudja ki vagy...

Amúgy szerinted msn alapján felismerne???ha leirod neki,h ki vagy....mert az nagy előny ha már igy fel ismer..pl ha irja,hogy... ja te szoktál ezzel meg ezzel lenni.....

ha nem ismer fel pár mondatnál tovább ne is húzd az msn es beszélgetést...hanem majd holnap a suliban egy kis mosollyal meg köszönéssel,hivd fel magadra a figyelmet,hogy a következő msn es beszélgetésnél elmondhasd h te köszöntél rá...

És ha ezután elkezd érdeklődni utának akk nyert ügyed lehet,ha csak egyszevakban válaszol v lekoptat akk kevesebb esélyed lesz...

 

Link to comment
Share on other sites

metal4ever! Miért msn-en erőlteted a dolgot, ha egyszer élőben is lehet vele beszélgetni, mert suliba láthatod. Összeszeded a bátorságod és menj oda hozzá! Ő is ember, büdöset csinál a wc-be, stb. :D Egyébként meg nehogy már azt higgye, hogy olyan nyúlbéla vagy, hogy csak virtuálisan mered megszólítani, személyesen meg nem! ;)

Link to comment
Share on other sites

úgy gondoltam egy próbát megér...de évek óta csak szerencsétlenkedek és ennek oka én vagyok...igazából nehéz beismerni de gyáva vagyok, most jönne az a szöveg hogy ők is emberek akár csak én és ezzle tisztába is vagyok de ennyi kuradrc után már félek az újabb csalódástól...vannak olyan lányok akik barátok vagy ilyesmi velük normálisan tudok beszélni de ha olyanról van szó aki tetszik is már lassan megszólalni se tudok. Azt mondják egy idő után ez is megszűnik de nekem egyre csak rosszabb....

Link to comment
Share on other sites

ilyenkor jön jól 1-2 feles, persze csak mértékkel hogy a gát megrepedjen és nem átszakadjon ha érted mire gondolok. ezt a modern kori netes hülyeséget el kell felejteni. jobb személyesen ismerkedni aztán később persze lehet neten keresztül is csevegni de az elején így írásból nem biztos hogy úgy ismer meg amilyen valójában vagy...

Link to comment
Share on other sites

Nos én nem szoktam ide írni de most teljesen nemtudom hogy döntsek úgyhogy rátok bízom. :D Volt már pár barátnőm a csajozással nincs gondom általában összejön amit szeretnék de most megismerkedtem egy lánnyal akivel szeretnék a hétvégén találkozni mert már dumálgatunk egy ideje és legközelebb lehetőségünk jövő hétvégén lenne. Na a probléma ott kezdődik hogy az egyetlen lehetséges találkozási mód az ha buli előtt találkozunk (mert azért lássuk be discoba nem nagyon tudsz ismerkedni max egy gyors numerára van lehetőséged) a probléma az hogy ő 10fős baráti lány társasággal lesz akik közül én senkit nem ismerek:D bár a csaj hívott h menjek de kétségeim vannak efelől:D remélem érthető a probléma és kapok választ időben ^^"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...