Jump to content
PirateClub.hu

Csajozós gondok,ismerkedések,első lépések!


miszkyy
 Share

Recommended Posts

bocsesz hogy újra zaklatlak titeket a kédéseimel, de az utóbbi időben felmerült bennem egy kérdés

 

Hogy gáz e egy lánynak (ha pl tetszik az illető) , hogy ha a fiu kissé érzelmes,érzékeny vagy ilyesmi ?

 

Mert sajnos én ebbe a kategóriába tartozok :S Mert ugye hallotam máshonnan hogy ez is rossz pont egy csajnál :S

Link to comment
Share on other sites

Igen,sajnos...ez is a jófiú kategóriába tartozik...és akik ilyenek kevésbé határozottak ,a lányok pedig a határozott, nagydumás inkább rosszfiúkat kedvelik....bár ezt tagadják,de igy van...

Én is az érzelmes srác kategóriába esek és nem látom a jövőm...folyamatos lenézések...jófej vagy meg kedves,de ennyi....

El kell fogadnunk,hogy nem minket keresnek,akármilyen nehéz is...

Link to comment
Share on other sites

Nem kell senkinek se csüggednie! Én is a jófiú kategóriába tartozom, mégis olyan csajjal jöttem össze aki a rosszfiúkat kedveli! Nem kell feladni! Igaz, kemény 3 hónap volt, de megérte! És mielőtt valaki arra gondolna, hogy ment a nyalás meg rohangálás utána, akkor elmondom, hogy nem így volt! Jóba voltam a barátnőjével! (legyen B a mostani barátnőm meg E) Nos megismerkedtem B-vel. Jóba lettünk, aztán egy idő után beleestem stb. Lerítt rólam. Persze hogy nem lett semmi. Aztán jó haverok maradtunk. Mentünk minden fele. A barátnőivel is jól kijöttem meg be. De csak így hogy jófej meg stb. Aztán B meg E összeismerkedtek és barátnők lettek. Megismerkedtem én is E-vel. Látta hogy jól kijövök a csajokkal meg kérdezgette B-t, hogy ki ő meg mondta a pozitív véleményét. Ezt nekem B ugye lemondta. És tetszett! Felkeltettem egy lány érdeklődését minden erőfeszítés nélkül. Összekerültünk egy bulin. Ismerkedtünk, beszélgettünk meg elvoltunk. Aztán felvett msn-re és elkezdtünk beszélni. Találkozgattunk. Persze nem ment minden jól az elején, mert el akart könyvelni barátnak. Mert ugye jófiú vagyok és inkább a rosszfiúk a favoritok. Aztán teltek a napok, hetek és jól összeismerkedtünk, csak ugye ő nagyon nem akart semmi komolyat. Meg 2x volt, hogy hagyjuk az egészet, mert nem akart semmit. Totál reménytelen volt, mert határozott visszautasítást kaptam. Aztán így elegem lett, hogy megint kosár. Majd összeszedtem magam és bebizonyítottam neki, hogy többet érek mint azok a nyomik akik eddig voltak neki! (Mert kb. letojták és ez tetszett neki. -.-) Aztán B kicsit besegített visszahozni a dolgot és onnantól bizonyítottam neki, hogy tud kezdeni velem valamit. Ez helyzetfüggő, hogy éppen milyen stádiumban vagytok meg hogy milyen a csaj. Érdemes-e vele foglalkozni. Adtam még egy utolsó esélyt magamnak, aztán szépen alakultak a dolgok. És 3 hónap mondhatni kemény munka árán összejöttünk és azt mondta, hogy nem bánja. Sokkal jobb neki velem és nem kell neki ilyen rosszfiús figura. 5 hónapja vagyunk együtt! Szóval igaza van Fifi-nek. Ne egyet szemelj ki! Legyél jóba a csajokkal. Nem vártam és nem is kerestem akkor csajt és összejött. Ő keresett meg engem. Ha rágörcsölsz nem jön össze! Levágja mi van! Ja igen, és Ő mondta ki, hogy jöjjünk össze!!! Ennyit arról, hogy a jófiúknak semmi esélyük meg ők csak barátnak jók. Én is jártam ilyen cipőben sokszor és nekem se volt remény. Akkor jött mikor nem számítottam rá. Nem kell feladni! Mindenkinek van esélye és mindenki megtalálja előbb-utóbb akit keres! Csak nem mindenkinek megy olyan könnyen és elég sok pofont kap addig! Higyjétek el, megérte szenvedni! Szóval csak fel a fejjel és ügyesen a csajoknál! ;) Azért remélem tanultatok ebből is valamit! :)

Link to comment
Share on other sites

"Hogy gáz e egy lánynak (ha pl tetszik az illető) , hogy ha a fiu kissé érzelmes,érzékeny vagy ilyesmi ?"

 

A lányok 90%-a nem szereti az érzelmes fiúkat.

 

Nagy mák kell hozzá, hogy kifogj egy olyan csajt aki szintén romantikus alkat. Próbálkozni kell, mert anélkül nem megy.

Ha bunkón elküld egy csaj az nem neked gáz hanem a csajnak. Te csak próbáltál volna ismerkedni amivel semmi gond nincs.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Mivel úgy néz ki, hogy randim lesz egy lánnyal szeretnék pár kérdést feltenni.

 

1. A randin miről beszélgethetünk(tehát mik az általános témák(család, suli, sport, zene), illetve miket kell kerülni)?

2. A randi végén megkérdezhetem, hogy jól érezte magát az illető, vagy nem illik?

 

Egyelőre ennyi, de még lehet, hogy teszek fel párat. ;)

Link to comment
Share on other sites

metal4ever : tényleg ne akadj fenn ezen a jó fiú, rossz fiú témán. Legyél rossz fiú, nem azért mondom a grave_man-ek is igaza van elfog jönni a lány aki olyannak fog szeretni, amilyen vagy, de ha nem változtatsz magadon, akkor akár 10év múlva lesz valakid. Ezt most nem bunkóságból írtam, hanem baromi nagy verseny folyik a csajozás terén, átlag csajokat napi rendszerességgel 4-5en fel szeretnék szedni, most is buliba volt 1 csaj akivel megismerkedtem neki volt 1 barátnője (lehet én vagyok csak ennyire a külsőség megszállottja, de akkor is olyan hasa volt mint aki 2hónapos terhes, de nem volt az. Ennek ellenére igy is körberajongta 1-2 pasi na meg azt a csajt is akivel én beszélgettem. Ebből a példából szerettem volna kihozni, hogy lehet várni a csodára, de nem érdemes, és egyszerre több csajt kell füzni, mert nagyobb az esély. Meg ha már van akit lehet füzni, nem szabad sok időt elpazarolni rá, hónapokat, maximum 1hetet, mivel valakinek összejön 1este alatt ami másnak hónapok alatt, és az alatt az idő alatt mennyi kimaradt lehetőség van, tehát ez egy ilyen játék
Link to comment
Share on other sites

1. A randin miről beszélgethetünk(tehát mik az általános témák(család, suli, sport, zene), illetve miket kell kerülni)?

2. A randi végén megkérdezhetem, hogy jól érezte magát az illető, vagy nem illik?

Szerintem bármiről beszélgethettek, ami érdekel benneteket a másikkal kapcsolatban. No persze nem egyből a hányszor és milyen pózban szereted dolgokkal nyitunk. :D Vagy csak kérd meg mesélje el a tegnapját, a hétvégéjét hogy érezte magát, hogy telt a nyári szünete, mit csinált. Ezekkel kapcsolatban megint felmerülhet legalább száz kérdés! :)

Amit kerülnék az az, hogy a randi végén megkérdezem tőle, hogy figyelj, jól érezted magad? Ez olyan erőltetett szerintem. Ezt majd utána akár napokkal később telefonon vagy msn-en ki lehet tárgyalni sőt lehet ő fogja mondani magától. :)

 

Hajrá! :happy:

Link to comment
Share on other sites

Velem egy nagyon rossz dolog történt tegnap ami jónak indult és most nem tudom mit tegyek.

 

Voltam házibuliba és ott megimserekdtem egy lányal beszélgedtünk jól kijöttünk egymással még egy csók is eldurrant aztán késöbb jött a házigazda azaz az egyik legjobb haverom aki sikeresen rámászott a lányra ami nekem egyáltatlán nem tetszett. A lánnyal akartam beszélni négy szem közt de a haverom annyira rávolt kattanva h nem láttam egyedül a őt. És igen azért megszerettem a lányt. A legjobban már csak az idegeített másnap hogy a másik haverom az tudott beszélni a csajjal és állítólag a csaj nem akar semmit a gyerektől, De másnap nem ezt vettem észre. És ráadásul a lány sem lakik hozzám annyira közel h mindenap összefussak vele és nem tudom mit tegyek hogy legalább csak beszélni tudjak a csajjal.

Link to comment
Share on other sites

Ha a nevét tudod akkor pl myvip vagy facebookon megtudod keresni, vagy haverodnak mond meg hogy mi a szitu hogy tetszik meg minden! Én nem rajongok az ilyen bulikért szal ilyenbe nem vagyok otthon de ha a haverod se kcsög meg tényleg jó haver akkor a csajt átpasszolja neked, gondolom.

Link to comment
Share on other sites

Még annyit kérdeznék, hogy a randi végén megkérdezhetem-e, hogy eljönne egy másodikra?

Szerintem te is fogod látni az aktuális randi végén, hogy a csajos hogy érzi magát, ha túl jól, lehet még ő fogja felhozni az ötletet! :) Értelem szerűen ha alig várja már, hogy vége legyen, vagy még idő előtt le is lép, mondván dolga van még, akkor felesleges megkérdezni is. Nem tudom mikor igazán jó megkérdezni, talán ha majd aludt ő is párat a randira, tehát semmiféle képen ne a randi végén kérj másik alkalomra lehetőséget. Persze ez csak az én véleményem és lehet nem ez a jó. :)

Link to comment
Share on other sites

Hát probálj minél többet megtudni a barátiköréről meg a csajról is hátha van olyan ismerősöd aki ismeri őt és ő betud mutatni téged vagy pedig msn myvip ilyenek. Persze ezek csak akkor működnek ha a csajnak nincs pasija ha van akkor felejtős...

Link to comment
Share on other sites

Tudnátok nekem segíteni?

 

A busszon megláttam a csajt már 3 éve már akkor is teccet de mostmár nagyon teccik.

Nem ismerjük 1mást , kinyomoztam nincsen pasija, felvettem msn - re , de nem nagyon van fent msn en tegnap 3 percig volt fent de írtam neki.

Szia

visszaírt : szia

írtam neki mit szoktál csinálni

visszaírt: ismerjük egymást

írom neki: nem

visszaírt : ki vagy

írtam neki: a teljes nevemet

 

ennyi volt utána nem írt 2 percig írtam neki: itt vagy?

ezután fél perc mulva lelépett.

 

 

Ha legközelebb fejön MSN re mit írjak neki?

Link to comment
Share on other sites

Ez nem úgy megy,hogy felveszel egy lányt és egyből a nagy ismeretlenből,mit szoktál csinálni szabadidődben...

Képzeldd magad az ő helyébe..téged felvenne valaki akiről azt sem tudod fiú e v lány és ezt kérdezné,hát szerintem te is meglepődnél.....

A lányoknál meg még az is rátesz egy lapáttal,hogy pl a héten már lehet te voltál a harmadik ilyen ismeretlen srác..és már automatikusan tiltanak le..De kinél,hogy ....van aki nem tilt egyből...

Először is legyél udvarias...te vagy hátrányos helyzetbe,neked kell megszerezned őt..

Kérdezdd meg,hogy nem zavarod-e...És te irjál neki folyamatosan,ne azt várdd,hogy ő fogja megkérdezni,h milyen filmet szeretsz...Az hogy 2 percig hagytad szótlanul,meg előtte fél percig ,az eleve bukta...és ne csak egyszavakba irjj,hogy nem meg igen ,meg nem tudom.....

A nem után irnod kellett volna hogy..nem,de már láttuk egymást többször is..és egyből elkezdd kiváncsiskodni,mert a nők ilyenek...

Gondolom,nem lehetsz bőbeszédű,ha nem merted még leszólitani,nameg az irásodból is látszik...pedig msn-en irnod kell folyamatosan,hogy felkeltsd a lány érdeklődését,különben unalmasnak fog találni..

Ajánlj fel neki zenét,ha hiányzik valami a listájáról..,itt általába úgyis le tudsz szedni mindent...és ha segitőkész vagy azt dijazzák a lányok...10-20 percig elbeszélgetsz vele és utána a buszon már sokkal könnyebb lesz leszólitani...pl Szia velem beszélgettél pár napja msn en....és onnantól már nem fog idegennek tekinteni..

hajrá....

Link to comment
Share on other sites

Köszönöm a segítséget!

 

Ha legközelebb feljön MSN - re akkor ilyeneket írjak?

 

Szia

Nem zavarlak?

Mien zenét szeretsz?

és filmet?

kell vmi zene vagy film?

ha kell vmi megszerzem neked

Évnyitó mien volt?

Általában , hány órád lessz?

melyik busszal jöttél ma haza?

Én ma kocsival jöttem haza egyik osztálytársamékal

Holnap, hánny órád lessz

írja: 7

énis írom : 7

2:40 essel mész haza?

írom : énis

írom: találkozhatnánk a busszon?

 

Ezek után mit írjak még?

 

De én nem akarok amugy vele találkozni a busszon befelé az iskolába vagy hazafelé és közben beszélgetni mert nemis nagyon tudnák , mert ő ált a bussz végébe ül én meg a bussz elején állok és nem tudok hátra menni amugy se mert rengetgen vannak.

 

Suliba menet ha lesszál a buszról akkor kéne nekem is ott leszálni ahol ő és lesszólítani?

de hogyan?

Szia

többi barátnőjének mondjam , hogy beszélhetnénk négyszemközt?

én vagyok az akivel beszélté msn en!

 

és ezután mit mondjak?

 

Link to comment
Share on other sites

Ne ezt kérdezdd,mert nem fog rá válaszolni,vagyis nem úgy ahogy te szeretnéd....még továbbra sem ismer,azt sem tudja ki vagy...és honnan és mért vetted fel..

És ne egy monoton kérdés- válasz szöveggel irjj neki....ez nem vizsga...hogy előre betanulj rá...és mivan,ha a betanult szöveg elfogyik???

Nem tudom,hogy hány éves vagy,de szerintem még várnod kellene az ismerkedéssel....én úgy látom,hogy rögtön beégnél nála..megszólitanád aztán semmi.....

Kérdezd azt tőle msn-en amit szeretnél róla tudni....

Amúgy milyen lánynak látod??a buszon a barátnőivel utazik??csendbe van??vagy az ő környékük a leghangosabb a nevetéstől??....Hozzád inkább egy csendesebb szolidabb lány passzolhatna...ha ő olyan akkor várdd ki a megfelelő pillanatot és ne kapkodj el semmit...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...