Jump to content
PirateClub.hu

Csajozós gondok,ismerkedések,első lépések!


miszkyy
 Share

Recommended Posts

Igen, a humor nem árt. Mondjuk nekem ezzel nincs problémám, mert ahogy sokan fogalmaznak: én vagyok a társaság "vicces fiúja". :lol: De ugyanígy megkaptam a "vodkagyilkos" jelzőt, de az már egy másik történet... :P

Tapasztalataim szerint mi igazán tetszik a csajoknak az ún. "helyzetkomikum". Szóval egykét szituációra ha van 1-1 vicces megnyilvánulásod, máris sínen vagy! :)

Link to comment
Share on other sites

Érdekes és nehéz helyzetben vagyok. Adott egy aranyos lány, a barátja és az lány volt barátja. Na már most a lány saját bevallása szerint még szereti a volt barátját, de a mostanival csak azért marad, mert nem bírná már az egyedüllétet. Itt jövök én a képbe. Szerintetek van arra esélyem, hogy kiüssem a 2 jómadarat az útból? Amúgy jóban vagyok a lánnyal, sokat beszélgetünk, onnan tudom ezt, nem mástól.

Link to comment
Share on other sites

Talán kicsit túlzás, hogy semmi esélye, azért gondolom az a volt faszija sem egy isten.. de én személy szerint azt tanácsolom, hogy hagyd a francba azt a csajt. Nem érdemes olyan lányokkal kezdeni, akik még nem zárták le az előző kapcsolatukat, hidd el! :S

Link to comment
Share on other sites

Nekem is van egy érdekes esetem, és ez nem is olyan régi... talán 1 hónapja történhetett. :D

A lány szereti még mindig az első kapcsolatát, de együtt volt egy másik sráccal, akinek csak azért kellet, hogy kiélje rajta a vágyait (ejj de szépen fogalmaztam). És itt jövök én a képbe. Eleinte csak haverok voltunk, aztán egyre jobban elkezdett felém közeledni. Ekkortájt még úgy voltam vele, hogy, miért is ne? Végül is már régóta nem volt egy rendes kapcsolatom. Később (állítása szerint miattam) szakított az "élvhajhásszal". Aztán kiderültek róla elég durva dolgok. A csaj nem teljesen ép. Úgy hívja fel magára a figyelmet, hogy megvágja a karját és hagyja, hogy vérezzen. Ezt egyszer nálam is megcsinálta... találkoztunk és láttam, hogy véres a karja. Ráadásul később elég értelmetlen dolgot hazudott ezzel kapcsolatban, miszerint nem ő vágta meg magát. De végig gondolva a történetét, sok benne a baki. Tudom, hihetetlenül hangzik, de sajnos ilyen a csaj. És hiába mondtam meg neki (a véres eset után), hogy csak haverok maradjunk, ő nem tágít és továbbra is "zaklat". Az éjszaka közepén felhív meg ilyenek. Már gondolkoztam a drasztikus lépéseken és ha nem áll le, sajnos meg kell tegyem.

Ezzel csak azt szerettem volna mondani, hogy nem mindegy kivel merre és meddig. Nekem szerencsém volt, hogy ezek a dolgok az előtt kiderültek, mielőtt komolyabb vizekre evezünk. Szóval csak óvatosan!

Link to comment
Share on other sites

Csak annyiból gondoltam, hogy lehet valami esélyem, hogy az a két srác barátok és a barátságukat nem akarják szétbarmolni Ő miatta. Így én oldanám meg 3-uk problémáját :D Egyébként kb. sztem sincs esélyem ilyen helyzetben.

Link to comment
Share on other sites

metal4ever: nem bántásból, de azokhoz a tanácsokhoz, amiket a többiek leírtak én még ajánlanám a bátorságot. Két havonta, amikor előkerül a topic, te mindig előjössz, hogy adjunk neked tanácsot, majd "megfogadod" aztán pár hónap múlva, mintha mi sem történt volna, megint jössz tanácsokat kéregetni. Látod, a többiek szívesen adnak tanácsot, de jó lenne már egyszer arról olvasni, hogy be is próbálkoztál egy lánynál de nem sikerült vagy épp hogy sikerült! Ha nem teszel semmit, akkor nem is lesz semmi. ;)

Link to comment
Share on other sites

Én neten ismerkedtem meg a jelenlegi szerelmemmel, szeptemberben. A hotdogon voltunk és dartsoztunk aztán szimpinek találtuk egymást, msn tali és hát beleszerettem^^. Voltak veszekedések viták miegymás de hát ez gondolom nem új, hisz minden párkapcsolatban vannak ilyenek. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na viszatértem.Legyetek olyan kedvesek és magyarázzátok el nekem hogy mit jelent hogy kiszemelt?Miért csak egy nőre koncentráltok?Menjetek le sióffokra vagy gyertek el velem bulizni valahova és látsz sok sok kiszemeltet.Felsleges csak gy nőre vágyni mivel ő lefogja vágni hogy tetszel neki és bármit megtehet veled.Aranyos vagy?OK mehetsz barátnak és veszel neki pár dolgot, elviszed ide oda.Bunkó és kemény vagy vele?Le sem fog szarni.DE ha azt látja hogy minden lányal jófej vagy és közvetlen akkor azt fogja gondolni "ki ez a srác?".Ha le sem szarod akkor pláne mivel azt be akar vágódni nálad és a végén ő fog összeszedni.Szóval csak bátran minden lányal ő se legyen kivétel.Persze ez csak a felszedés fázis.

Link to comment
Share on other sites

Hát lehet.Próbálj kiépíteni egy női szociális kört.

Mondok egy példát.Ha bemegyek valahova egyedül és megyek a pulthoz akkor mit gondolsz rólam?DE ha bemegyek 4-5 lány társaságában jó kedvel vigyorogva akkor hogy tekintesz rám?A nők ezt hatványozottan észreveszik.Ha nem akkor kérem az ellenvéleményt.

Ja igen.Ha valaki pesti akkor szivesen összefutnék vele és nyugodtan lehet beszélgetni és kérdezni.NEm vagyok egy Mystery vagy Style de azért segítek ahol tudok.Mivel sokáig jártam én is ilyen cipőben.Még valami ez nem pénzszerzés mind néhány embernél.

Link to comment
Share on other sites

Nem kötöszködni akarok FiFi, de miért játszod az Istent?

Úgy teszel mintha mindent mindenkinél jobban tudnál.

Szerintem eggyáltalán nem úgy van ahogy te mondod.

Te nem ismered a Nőket. a kommentjeidből kiszűrve.

És mi ez a badarság, hogy ne 1 nő legyen a "kiszemelt".

Miért te hány lánnyal akarsz Járni egyszerre?...

Link to comment
Share on other sites

Hú de harapós valaki.Mint mondtam nem vagyok az isten király.Én csak azt tudom mondani ami nekem bejött.Arra nem gondoltál hogy esetleg segíteni szeretnék?Na mind1

Ki mondta hogy több nővel kell járni?Ha kicsit odafigyelnél akkor azt írtam hogy ne csak 1 nőre vágyál mert meglátszik rajtad és ha összejön akkor sem biztos hogy ő nagy Ő.Ha kell a csaj és azt látja hogy a többi is oda van érted akkor tudatalatt neki is be fogsz jönni.Pl.tini bálványok...stb

Link to comment
Share on other sites

Van benne valami, egyszerre csak 1nő gyerekek nem kell egyből 100-at lerohanni nah az már tényleg hülyeség XD. Inkább csak egyre hajtsatok és arra gyúrjatok! :)

Ja, ja, két lovat se lehet megülni egy seggel. :D Egyre hajts, de legyél jóban legalább tízzel, kitudja mi jöhet még! :D

Link to comment
Share on other sites

Hú de harapós valaki.Mint mondtam nem vagyok az isten király.Én csak azt tudom mondani ami nekem bejött.Arra nem gondoltál hogy esetleg segíteni szeretnék?Na mind1

Ki mondta hogy több nővel kell járni?Ha kicsit odafigyelnél akkor azt írtam hogy ne csak 1 nőre vágyál mert meglátszik rajtad és ha összejön akkor sem biztos hogy ő nagy Ő.Ha kell a csaj és azt látja hogy a többi is oda van érted akkor tudatalatt neki is be fogsz jönni.Pl.tini bálványok...stb

Ha kicsit odafigyelnél a mondandóm első 3 szavára akkor nem írtál volna ilyen kommentet.

Csípőböl leoltottál..

És szerintem még mindig hülyeség amit írtál abban a komiban, hogy nem csak egy nőre kell vágyni.

Szerintem ide nem 23-24 évesek járnak hanem 15-16-17 és nekik még a szerelem a fontos nem a szex..

Nagyon beáltalánosítottad magadnak a kérdezőt.

Elhiszem, hogy a tapasztalataidat írtad le és segíteni akartál csak ezt úgy közölted, mintha mindig minden esetben így lenne.

És pedig nincs így. (Ahány ház annyi szokás)

 

 

 

Bocsi az OFF-ért!

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Én most Fifi pártját fogom, teljesen igaza van. Azért nem jó csak 1 kiszemelttel foglalkozni, mivel minden energiádat leköti, plusz ha nem jön össze akkor baromi rosszul leszel tőle, viszont ha van 5-6 csaj akinek teszed a szépet és a jót, azok közül 1 nem jön össze nem történik semmi ott a többi, akinél lehet valami. Szóval nem elvetendő ötlet, én magam részéről nem foglalkozok kiszemeltekkel, egy dolog miatt, és emiatt meg lehet kövezni, de ha van 1 kiszemelt, magától érthetődik, hogy magas irányában a vonzalmi szint, ettől lesz az az érzés, hogy az igazinak véljük. Tehát kevesebb energiával is lehet csajt szerezni, és ha még jó csajt is szerzel, magas vonzalmi szint miatt elfogod hinni, hogy ő az igazi, még ha nem is, szóval akkor nem mind1.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...