Jump to content
PirateClub.hu

Csajozós gondok,ismerkedések,első lépések!


miszkyy
 Share

Recommended Posts

Örülök, hogy ennyien reagáltatok.

Jooker, én azért próbálom optimistábban nézni a dolgot... vagy legalábbis még nem adom fel, írogatok még néhány lánynak... sosem lehet tudni.. hallottam már 1-2 "sikertörténetről" bár mondom én most csak iwiwen írok, a társkeresős oldalak nekem felejtősek, mikor ránézek egy csaj statijára és látod, hogy 148 akarna vele flörtölni, 67 olvasatlan levele van, és 3498-an nézték meg eddig az profilját... szóval ott nehéz (még nehezebb) kitűnni a tömegből... sztem a mydate, love.hu, lovehunter meg hasonló oldalak csak a csajok egójának a növelésére vannak... :D :S

Mikor elkezdtem irogatni, eleinte én is sokáig "elemeztem" az adott lány adatlapját, és a leveleimben nálam is volt, hogy írtam valami gondolatot az idézetéhez, vagy a képeiről valamit... de semmi.. és igazad van az tényleg olyan lenéző sajnos mikor a bókodra alig vekeng vissza valamit :S meg csak dicsőíti magát :S

Sajnos sok lány nagyon el van szállva, és ami a legszomorúbb szerintem, hogy legtöbbször a nagy semmire! Sokuknak semmi életcéljuk, vagy hobbijuk... semmi. Persze vannak normális lányok is, nem általánosítani akarok én! Csak sajnos nagyon nehéz megtalálni őket :S

 

Link to comment
Share on other sites

Van aki egy életen át hiába keresi,de úgyse találja...

 

Én ettől tartok . Ráadásul élőbe nagyon nem megy a csajozás mert természetemből kiindulva nagyon csendes vagyok :S Ez ellen nem tok mit tenni mert mindig is ilyen voltam :S És ha ez az a hiba amiatt sose lesz barátnőm akkor kezdhetek belenyugodni a ténybe, hogy egyedül fogom leélni az életem :S

Link to comment
Share on other sites

Én ettől tartok . Ráadásul élőbe nagyon nem megy a csajozás mert természetemből kiindulva nagyon csendes vagyok :S Ez ellen nem tok mit tenni mert mindig is ilyen voltam :S És ha ez az a hiba amiatt sose lesz barátnőm akkor kezdhetek belenyugodni a ténybe, hogy egyedül fogom leélni az életem :S

 

metal4ever, ha jól látom még csak 16 éves vagy, szóval előtted még az élet! :) Én meg már a 30 felé közelítek :S Muszáj kicsit derűsebben látni a dolgokat, és mondom ezt úgy, hogy alapvetően én is egy pesszimistább típus vagyok.. és én is csendes :) Sokszor nekem se könnyű optimistának lenni, de ha eleve úgy állsz hozzá, akkor még annyira sem fog sikerülni :S

Kitartást sorstársaim :)

Link to comment
Share on other sites

viper737: Hát első sorba már 17 vagyok XD de ez lényegtelen.

 

Végülis igaz! És tudatában vagyok annak hogy ha semmit nem teszek abból sok nem lesz...de e mellett más bajok is vannak nálam. első sorba....igazából nem tudom , hogy kezdjek hozzá mert azt se tudom hogy hol tudnák lányokal ismerkedni mert én alapjába véve

1. inkább egyszerű vagy túl egyszerű srác vagyok és metálos vagyok ami külsőmön nem igazán látszik szóval igen semleges ember ként tekintenek rám sokan :S

2. itt minden lány plázacica fillingbe nyomja ráadául rengeteg beképzelt van közöttük.

 

Más részt én vagyok az a tipikus "lúzer" a mások szemébe.....

Link to comment
Share on other sites

Mink csendesebbek,talán a visszafogottabb lányokat keresnénk,egyszerű szolid legyen,nem az a nagydumás mindenen vihogós plázacica...de sajnos az előbbiek,mivel inkább azok a normális életfelfogásúak,ők mind foglaltak...

Metal4ever:

Biztos tudod,hogy sok lány nem szereti a metál zenét,legalábbis jónagy része...de te ezen tudnál változtatni,h kicsit másabb stilus után is nyitni....és úgy több lehetőséged is lehetne..pl rengeteg 16-18 éves lány jár discokba...és hát sosem tudhatod...keress pár barátod akik ilyen helyre szoktak menni és hajrá...te még fiatal vagy még gyerekesen is felfoghatod az életet és úgy sokkal könnyebb lesz minden...nekünk felnőtt fejjel már ezerszer nehezebb a legkissebb hibáért is lenézik az embert...

Link to comment
Share on other sites

van igazság benne....de ami a zenei ízlésem illeti abba nem nem nagyon tudnék változni mert a disco zenét egyszerűen nem tudom elviselni és hosszú távon nem menne a dolog.

Azóta , hogy másik településen élek megszünt minden baráti kapcsolat...pedig csak a szomszédos város pedig nem nagy táv de már leszarnak pedig én próbáltam valami kapcsolatot tartani.....már msn-n se írnak.

 

Itt különösen sok a disco-s csaj szóval...semmi se jut eszembe...próbálok nem csak itthon ülni és elmenni valahova....de semmi értelmét nem láttam eddig.

Link to comment
Share on other sites

Nem kell Disco-s zene, én is utálom csak ne metalos legyél hanem Rock-os szimplán ilyen Linkin Park, Three Days Grace stb...! Hidd el a lányok ez már inkább szeretik, én csak tudom, nekem mindig összejön valami :D. Hogy miért?? Mert őszinte vagyok legyen bármiről szó, szeretem magamat adni és ez így van rendjén :). Szóval hajrá, változtatni sose késő :).

Link to comment
Share on other sites

Hogy ha a külsődön nem látszik meg akkor nem, amugy meg jó ha van egy közös számotok! Plusz a metal nem egy szeretett zenei műfaj a lányok többsége is inkább csak lightosabb rockot hallgat, ha teis ilyet hallgatnál akkor lenne legalább téma, felajánlhatnád hogy van pár rock zeném ha akarod átküldhetem meg ilyesmi!

Link to comment
Share on other sites

Jó azért nem muszály mindenkinek az Disco zenéket hallgatnia. Nézzetek meg engem Rockos vok, jól tartom magam és hát a lányok kishíján belémszeretnek egyből XD, asszony meg nemnézi jó szemmel kapok is párat a fejemre :D én neki is megmondtam mint mindenkinek: Én ilyen vagyok, fogadjatok el így! :)

Link to comment
Share on other sites

Annyiban,lehet fontos a hasonló zenei izlés,hogy lehet közös téma,nameg szeintem jobban egy hullámhosszon vannak a hasonló zenét kedvelők....

Nem fontos,h a mai dübdüb zenei helyeket keresdd,ha épp nem szereted azt a fajtát,de pl a 90 es évek hangulatos zenéit ki ne szeretné...pl a coco jumbo meg captain jack meg ilyenek....az ilyen retro partykra én mindig szivesen elmegyek és sok olyat találok az ilyen helyeken akik alapból metál v rock kedvelő....két három kör pia után már mindenki énekel....és az ilyen helyeken könnyebb felszedni egy csajt....

Szóval ne tudasdd a lányokkal,h metálos vagy...azt mondd h általába mindent meghallgatsz...

Link to comment
Share on other sites

Nem bukott meg,mert pl miután megismerkedett egy lánnyal aki mondjuk mást stilust kedvel,akkor lesz annyi esze,h akarva akaratlanul is elkezd érdeklődni azon zenei stilus fele..pusztán a lány kedvéért...

Én pl pár éve még alig szerettem a retro zenét fölegnem a 80 as éveket... és egy lánnyal 3 éve megismerkedtem egy discoba majd msn en tartottuk a kapcsolatot és mondta h szereti a retro zenéket és onnantól kezdve már kb 50 giga zenét gyűjtöttem be a lány kedvéért is meg közbe én is megszerettem és vittem neki zenéket dvd-ket,csak azért h láthassam..igaz h a későbbiekben már le se szart,de ez már más tészta...

 

Egymás kedvéért meglehet szeretni mindent...és nem minden félrebeszélés számit hazugságnak...

 

Link to comment
Share on other sites

De ő mondta hogy metálos én meg rockos tehát (én legalábbis) nem tűrök más zenét tudod olyan erotikus a hangod... Szerintem ez így van a metálosokkal is, elkötelezik magukat amellett amit megszerettek és az atyaúristen se tudja megváltoztatni az izlésüket :). Mindig légy őszinte!

Link to comment
Share on other sites

Ezt nem hiszem el, hogy a zenei ízlés a mérvadó! Ez hülyeség, már ne haragudjatok. Én vagyok az a metálos, akiről 20 km-ről is látni, hogy mi a stílusom. De voltak discós és retrós barátnőim is. Miért? Mert elfogadtak olyannak, amilyen vagyok és én is elfogadtam őket olyannak, amilyenek. Ilyen kicsinyes dolgokon nem múlhat egy párkapcsolat!

 

metal4ever: nem kell megszeretned a "dijumvishu" zenét, csak azért, hogy legyen csajod. Csak egy picit több önbizalom kell, ennyi. :)

Link to comment
Share on other sites

ami azt illeti ezeket olvastam és alapból még egy lány kedvéért sem lennék képes más zenei stílust szeretni ,egyszer volt hogy egy csaj miatt lementem a punk zenéig de az addig is tartott mert később nem lett belőle semmi.

 

De én alapból olyan ember vagyok hogy nem külömböztetek meg senkit a zenei stílusa alapján még ha nem is szeretem az adott műfajt.

 

Csak hát errefele nem túl sok olyan hely van ahova mehetnék...szóval ahol ismerkedhetnék max a disco szombat esténként de hát az olyan hogy már este 9-kor már mindenki részeg még a csajok is és ez annyira nem vonz :S

Ezt is onnan tudom mert voltam már ilyenkor arra fele régebben...csak elmentem a szórakozóhely előtt és láttam ami ott ment...

Link to comment
Share on other sites

Nem is kell más zenét szeretni egy lány miatt, szeresd azt amit eddig is szerettél és majd elfogad úgy ahogy vagy. Ha meg nem, majd találsz olyat úgy is, aki elfogad olyannak amilyen vagy! ;)

 

Egyébként metálfeszteken se sokkal jobb a helyzet a csajok terén metal4ever. A mai "fiatalság" sajnos így mulat. :huh:

Persze tisztelet a kivételnek.

Link to comment
Share on other sites

A lényeg hogy add önmagad és akkor tuti semmi gond nem lehet! :)

Amugy azt hiszem én vagyok az a kivétel, nem cigizek,nem alkoholizálok,nem kv-zok meg semmi ilyen drog vagy anyám kínja, engem nem úgy neveltek hogy ezek egyike is kelljen plusz utálom nem kell fúúj :D! A lányok az ilyet eléggé értékelik, vagyis nálam legalábbis :). Mert mondjuk ha van 2 ember és lehet választani hát nyilván nem azt fogja választani aki iszik drogozik meg minden...!

Link to comment
Share on other sites

A lényeg hogy add önmagad és akkor tuti semmi gond nem lehet! :)

Amugy azt hiszem én vagyok az a kivétel, nem cigizek,nem alkoholizálok,nem kv-zok meg semmi ilyen drog vagy anyám kínja, engem nem úgy neveltek hogy ezek egyike is kelljen plusz utálom nem kell fúúj :D! A lányok az ilyet eléggé értékelik, vagyis nálam legalábbis :). Mert mondjuk ha van 2 ember és lehet választani hát nyilván nem azt fogja választani aki iszik drogozik meg minden...!

Én is ilyen vagyok, hogy nem iszok semmit de szerencsére a jelenlegi barátnőm is ilyen. Nagyon jól megvagyunk. Nehéz találni tényleg egy normális lányt de ha találunk egy ilyet akkor nagyon meg kell becsülni. :D

Bár most 10 napig nem is fogom látni, mert a szüleivel megy nyaralni, nem is tudom hogy fogom kibírni. :(

Meg hülyeségnek tartom azt a mondást, hogy az ellentétek vonzzák egymást. El sem tudnám képzelni magam egy olyan csajjal aki cigizik meg minden héten buliba jár. Én se szeretek itthon ülni meg barátnőm se de a buli nem a mi világunk. :)

Link to comment
Share on other sites

én se vagyok az a bulizós tipus ritkán ha adódik valami koncert elmegyek. De ritka nagyon.

Még egy kérdés ebből kifolyólag ha nem járok bulizni de szertnék lányokal ismerkedni akkor mit tehetnék ? vagy is merre hogyan keresek. A netes ismerkedésel ne jöjjetek mert 2 éve próbálkozok vele....semmi eredménye.

 

Bocs ha idegesítelek titket a bajaimal XD

Link to comment
Share on other sites

hát sztem egy nagyobb városban elég kimenni az utcára :D sétálni egy kicsit plusz ha van kutyád akk elmész sétálni vele és az is egy plusz pont a lányoknál!(mmint a kutya :D )

 

netes ismerkedés sem "nehéz" csak kell egy(v több) jól eltalált fotó rólad és az érdeklődési körödben lévő lányokat megnézni és azokkal "konzultálni" :D persze azért korántsem ennyire egyszerű!

 

a zenei stílushoz még annyit h én univerzális vagyok!(10 perce Hamerfall-t hallgattam most meg Pendulum-ot :D ) szval az sem árt ha több fajta zenét kedvelsz! (mondjuk disco-ból én is csak 1-2-t amit meghallgatok mert idegesít a sok ismétlődő ütem XD)

 

sok sikert mindenkinek a csajozáshoz!

 

plusz még az öltözék is számít! (ismerek oat aki úgy néz ki h sötétben sikítva szaladnék előle és mégis oan barátnője van akivel sikítva szaladnék az ágyba(a szépségétől aki nem értené) XD :D ) csak ez a gyerek úgy öltözik meg úgy adja elő magát h ő mekkora egy jó csávó!(én nem tudok ien lenni lehet ez az én bajom)

 

plusz még a humor is számít én akikkel ismerkedtem lányokkal azoknál a 80%-át a humorom "fogta" meg! :D persze ezt sem kell erőltetni ha nem megy :D de nem árt egy két humor "gránátot" bevágni közéjük :D

 

 

szval emberek :

 

Suit up! :D

 

U.I.:Most nézem mennyi mosolygós szmájlit raktam atyavilág! Későre jár már! XD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...