Jump to content
PirateClub.hu

Csajozós gondok,ismerkedések,első lépések!


miszkyy
 Share

Recommended Posts

Nem kell ehhez nagy csapás.Csak mész az egyik haveroddal a csaj mellett és megszólalsz elég hangosan hogy "de rohadt jól néz ki xy".Aztán ránézel a csajra mintha akkor vetted volna észre és egy ártatlan mosolyt lenyomsz neki.Hát zavarban lesz az biztos:)

Link to comment
Share on other sites

Érdekes kérdésem lenne. Már elég régóta azt tapasztalom, hogy több haveromat imádják a lányok, míg engem egyáltalán nem kedvelnek. Mitől lennének jobbak, mint én? :huh: A külsőn kívül persze. Próbálok én is úgy viselkedni, de nem látom, hogy eredménye lenne.

Link to comment
Share on other sites

Ezen hogyan lehetne változtatni? :) Amúgy a beszéléssel stb. nincs gondom, csak úgy nehéz valamit is kezdeni, hogy amikor jön egy ilyen haverom, egyből minden lány vele foglalkozik.

Link to comment
Share on other sites

A lényeg, hogy ne változz meg más miatt.

Az egy dolog, hogy ők vannak a figyelem középpontjában.

Ez a tipikus fiatal gondolkodás, hogy legyünk a középpontban, csináljuk valami extrém dolgot, hogy ránk figyeljenek.

Nem kell, sőt.

Amennyiben jóban vagy azzal a haverral, akár segíthet is, de egy jól elsütött viccel a figyelem középpontjában lehetsz, tudom most ellentmondtam önmagamnak. :)

Nem kell az egész társasághoz beszélned, elég csak a kiszemelt lányhoz, majd egy nagy mosoly és már el is indultál.

Tapasztalat, hogy ha az illető nincs közösségben, akkor sokkal jobban el lehet vele beszélgetni, mivel ha többen vagytok ő is pont azt próbálja, amit Te, a figyelem középpontjában lenni.

Egy vicc, vagy valami tréfás dolog, majd szemkontaktus, és arra már lehet építeni (pl ennek ürügyén megszólítod).

Link to comment
Share on other sites

Nem kell a figyelem központjában lenni, sőt egyes példányok, hogy probálnak a figyelem középpontjába kerülni, elég szánalmasan csinálják, szóval nem biztos ez a legjobb módszer, én például mostanság inkább antiszoc vagyok, és ez is baromira bejön egyeseknek, mivel körülbelül csajnak 1 üzenet, nyügözzél le, ha valamit szeretnél tőlem. Ez kapásból persze nem fog menni, hogy ilyen legyél, mert kell hozzá 1 belső világ, ami kisugárzik, hogy bár értékes személyiség vagy, de csak annak mutatod meg, aki megérdemli.

Link to comment
Share on other sites

Először is üdv mindenkinek!

Bevallom férfiasan, hogy nem volt erőm végigolvasni az összes választ, mert görcsöt kapott a gyomrom...

Srácok! Mégis mitől féltek? Maximum megmondják, hogy "kösz, de nem, meg legyünk inkább csak barátok". De ez is benne van a pakliban. Nem fog összedőlni a világ, még akkor sem ha ez akkor nagyon is úgy tűnik. Én persze most rojtosra püfölhetem a laptopomat, mert most még nem hiszitek el, meg azt hiszitek, hogy életetek nagy szerelménél buktatok meg. Pedig ez korán sincsen így.

Valahol már írtam, hogy miért nem ismerkedek msn-en. Az annyira snassz. Msn-en mindenki otthon van a kis szobályában, a biztonságot jelentő terében, ahol nincs semmi ismeretlen, nincs semmi riasztó dolog. Amikor viszont személyesen kell találkozni, akkor bizony megáll a tudomány, mert nem a megszokott, biztonságot nyujtó háttér áll mögötted. Ilyenkor kell, hogy észnél légy, és figyeld a csaj reakcióit. Ha nem vagy LÚZER, és biztos nem vagy az, ha a csaj ingent mondott a talira, akkor van esélyed. Mindenki szeret kombinálni, de ez most nem széf, meg nem is számzáras lakat, szóval hanyagoljuk a dolgot. El kell menni, játszani kell a távolságokkal, mind a fizikaival, mind a beszédtémával, és figyelni kell a lány reakcióit. Ha nyert ügyed van, akkor azt hamar észre fogod venni. De ha csak játszik veled a csaj, akkor azt is, és nincs értelme. Én adom a kis ártatlant, miközben maga vagyok a fekete bárány. De ezt inkább ne süssétek el.

 

Aztán az is jó volt, amikor írta valaki, h nem is az ő képe van kint, hanem valami jó pasié. Neked kisebbrendűségi érzésed van? Szedd már össze magad! Irány a fodrász, a kozmetikus, fogorvos, pszihológus, mert vagy szégyeled magad, vagy elrontották a frizurádat.

 

A sikeres csajozásnak az a titka, hogy fogadd el magad olyannak, amilyen vagy, légy magabiztos, és határozott. Aztán ha a csaj igent mond, arra is legyen terved. El kell hinned, hogy megtörténhet a dolog, és akkor meg is fog. Mert ha eleve úgy mész oda, hogy nem hiszel a dolog sikerében, akkor azt meg is fogják érezni rajtad, és az eléggé elriasztó tud lenni, ha a csaj azt érzi, hogy eléd vetem magam, csak tarts meg.

 

Bocsi a kisregényért, de rövidebben nem ment.

Link to comment
Share on other sites

HEllÓ!

Én amondó vagyok, remek választ írtál, nem baj, hogy hosszú volt. Minden szép és jó, meg a dolgok nagy részével nincs is problémám, de odaállni egy csaj elé, hát mindig leizzaszt engem. Nem tudok önmagam lenni, mindig próbálok megfelelni a csajnak, hiába tudom, hogy nem szabad. Előveszek egy másik stílust, ami nem én vok, mert félek, mi van akkor ha azt mondja, hogy nem. Tudom, nem dől össze a világ, de van bennem egy legyőzhetetlen pánik, nem tudom miért. Mindennek ellenére teljesen jókat írtál. A pánikot, majd a rutin elnyomja vmikor xD, legalábbis remélem...

Link to comment
Share on other sites

Hát én sem úgy állok a csaj elé mint amilyen vagyok.Kell egy kicsi rájátszás.Nem sok,tényleg csak egy kicsi.Azt is kell tudnod hogy mit rontottál már el és ezt akkor majd korrigálnod kell mert újra megtennéd.Mivel nem teszed meg ezért nem vagy már teljesen önmagad.Ez egy kicsit bonyolultra sikerült de remélem érthető.

Link to comment
Share on other sites

nekem az lenne mostanság a gondom, hogy: msnen órákat tudunk egymással beszélni mégpedig úgy, hogy látszik rajta hogy élvezi a beszélgetést. illetve ritkábban telón ha felhivom ott is fél órát minimum csak igy egy miujság nyitással eldumálunk,(+néha szoktunk smsezni..)..viszont, és most jön a lényeg, élőben sokkal kevesebbet beszélünk..suliba pl odamegyek/odajön hozzám(ált. hozza a bnőjét is) és köszön meg ilyenek, de utána alig dumálunk pár percet(értsd: 1-2) mennek is tovább..pedig nem az van hogy már nemlenne miről beszélni és csönd lenne csak egyszerűen élőben nemtudunk beszélni eleget..mit tegyek, mi a véleményetek? (amugy köszönjük a segitséget FiFinek és mindenki másnak is!)

Link to comment
Share on other sites

Hali.Egész jó leírást kaptunk.Nagyon jól rátapintottál a lényegre.Barátnők.Sajnos néha megesik hogy akkor kicsit szófukarabb.Nem azért mert szégyel.Inkább azért mert a barátnői féltékenyek lennének hogy egy szintre emelt téged már mint abban a szempontból hogy sokat beszélgettek.(na jó ide kéne egy nő tanácsa is).Én általában gyorsan bevágódok a barátnőknél is.Hidd el megéri.Tudnak segíten és néha pár információt is ki tudsz belőlük csikarni a lányról.Ezt viszont tuti elmondják neki szóval csak óvatosan.Legjobb az lenne ha mondanád neki (talán inkább írnád) hogy egy kicsit suli után kettesben is kellene beszélgetni.Azt hiszem nem lesz itt gond.Azért vigyázz nehogy CSAK 1 barát legyél neki mert akkor mint láthattad sokkal nehezebbek a dolgok.Próbálj flörtölni,célozgass finoman stb.

 

Sok szerencsét

Link to comment
Share on other sites

huhh lehet ez az utolsó előtti mondat már megtörtént.nemtudom. a napokban ki fog derülni hogy mi is a helyzet. és akkor micsináljak ha kiderül sajnos hogy csak barátként akar? le kellene mondani?:S mert azt nemfogok ha még ki lehet belőle hozni bármit is:D

Link to comment
Share on other sites

Ki lehet hozni belőle bármit de csak is idővel.Ha össze omlasz a veszteségen sajnos vége a mókának.Ez egy kicsit bonyolult helyzet de soha ne add fel.Próbáld elővenni egy kicsit a csajozós énedet.Sajnos kevés infovál nincs semmi használható tervem.Sok szerencsét.

Link to comment
Share on other sites

ha kiderül sajnos hogy csak barátként akar?

Ha egy csajos elkönyvelt a barát kategóriába, akkor ennyi volt. :unsure: Nehéz kikerülni belőle, szinte lehetetlen.

(Saját tapasztalat.)

 

msnen órákat tudunk egymással beszélni mégpedig úgy, hogy látszik rajta hogy élvezi a beszélgetést

Ha a küldött hangulatjelei után vontad le ezt a következtetést, az lehet ám becsapós is. Más kérdés ha kamerán keresztül látjátok egymást, úgy tényleg nehezebb hazudni. ;)

 

élőben sokkal kevesebbet beszélünk..suliba pl odamegyek/odajön hozzám(ált. hozza a bnőjét is) és köszön meg ilyenek, de utána alig dumálunk pár percet(értsd: 1-2) mennek is tovább

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy téged csak barátjaként kezel és lehet, hogy suliban mással is beszélget, azért hagy ott olyan rövid idő után, de lehet, hogy jobb neki, ha úgy beszélgettek, hogy "nem lát". :wacko: Persze nem akarlak megbántani, de nekem ez jött le az írásodból. ;)

Link to comment
Share on other sites

na ez elég szar ügy:D @grave: nem a hangulatjelekből vonom le hanem pl élőben felhozza azt a poént vagy sztorit megint amit beszéltünkk akkor látszik a reakciója:D

amugy nemakarom feladni, mivel elég fontos nekem és egyszerűen nemtudok így továbblépni...

Link to comment
Share on other sites

Hááát ez a tanács nem álja meg a helyét.Miért kéne elfelejtenie ha szereti?

Na itt jön az én kis élett történtem egy darabja.Voltam már szerelmes(3X) és 2X össze is jöttem a nőkkel.Csak dobva lettem pár év után.

Tudom milyen a szerelem.Hihetetlen fájdalom.Majd amikor kap egy mély sebet majd akkor jöhet a millió egy duma.Én bízok zsigában, hogy nem rontja el.

Szóval megtudod csinálni.Ülj le gondolkozz.Én bízok benned.

Ha tényleg nem jön össze......Nincs kizárva.Fogadd meg a többiek tanácsát.A fájdalom elmúlik és nem a dühtől és a haragtól.

Link to comment
Share on other sites

Ennyi információval mégis mi a fenét kezdjünk?Miért szakítottatok?Mikor?Hogyan?Meddig tartott ez a kapcsolat?

Egyáltalán ha vége mindennek akkor miért akarsz vele újra össze jönni?Nehogy azt mond mert szereted mert az hazugság lenne.Ha igazán szeretted volna nem váltatok volna külön.Ha vannak ész érveid akkor azt várom.

Link to comment
Share on other sites

Én pénteken randiztam egy csajjal. Tök jól alakult az este, sokat nevetgéltünk, jót beszélgettünk. Aztán amikor kísértem haza megállunk aztán elkezd ölelkezni. Azt hittem hogy egy csókra vár, de azt meg nem hagyta... Azt mondta nem akar megcsókolni mert nem akar megbántani. De azt is nyíltan mondta hogy oda van értem és szeretne valami komolyat tőlem. Most komolyan! Létezik ilyen hogy valaki ennyire ne tudja hogy mit is akar vagy csak engem szivat?!

Vélemények?:D

Link to comment
Share on other sites

Jediman: Először is grat! :) Másodszor pedig nem szívatás. Igen létezik ilyen és tapasztaltam is elég sokszor. A legjobb amit tehetsz, hogy adsz neki időt, hogy eldöntse mit akar. Vannak nők, akik nem tudják olyan könnyen eldönteni mit akarnak. Sok kérdés felmerül bennük ilyenkor. Mivan, ha...? Mi lesz, ha...? Innen már csak elrontani lehet. Szóval tényleg adj neki most egy kis időt (3-4-5-6 nap), utána mehet megint egy randi és majd ott eldől mit szeretne. Sok sikert! ;)
Link to comment
Share on other sites

Hát csak igazat tudok adni az előttem szólónak.Sajnos a női lélek bonyolult.Nem lehet hogy csak szimplán tesztelt?Ugyan az amiket te csinálsz csak női módszerrel.Mintha az lenne hogy "na a csávó rám nyomult, lássuk akar még randit vagy csak egy éjszaka legyen".Szóval nehogy elszalaszd.

 

Ja igen privát hirdetés:)Csütörtök este Pécsen leszek valami gólya bálon.Akinek esetleg ott van álmai nője szóljon nyugodtan privátba és le egyeztetjük.

 

(Hűűű ez nagyon beképzelt volt:) de ki tudja mikor kinek van szüksége egy kis támogatásra)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...