Jump to content
PirateClub.hu

Csajozós gondok,ismerkedések,első lépések!


miszkyy
 Share

Recommended Posts

Hali Manfred.Csak sok szerencsét tudok kívánni:)Beégni úgy sem tudsz mivel nincs veszteni valód.Szóval hasad be mellet ki és szépen hívd el bálba mert ott jön még csak a neheze:)Ha megfogatsz egy jó tanácsot csak a szemébe nézz és ne vedd el a tekinteted(azért ne bámuld).Eléggé meggyőző tud lenni sokszor próbáltam mindig bejött.Ha mégsem akkor nem érdemel meg téged.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Most miért küldenél sms-t? Lehet nincs pénze, és nem tudna válaszolni, pedig nagyon akarna. :) Inkább hívd fel, kérdezd meg mit csinál, ha éppen zavarod, kérj elnézést, de rá gondoltál és hallani akartad a hangját. Esetleg kérdezd meg tőle, találkozhatnátok-e, mert pl már rég nem láttátok egymást és hiányzik neked stb. :) Nem kell órák hosszat dumálni, csak a lényeget pár percben.

 

Ugyanezt el lehet neki küldeni sms-ben is (vagy ha már nagyon jóban vagytok, ari üzenetek stb), de az sms-nél mindig fennáll az, na mikor ír már vissza, mit csinálhat, hogy nem ír, lehet hülyeség volt neki elküldenem, stb. Tehát szerintem jobb a hívás.

Link to comment
Share on other sites

az én problémám :D : a csajt egyszerüen képtelenség elszigetelnem a bnőitöl.hihetetlen.nem hagyják ott 1 pillra se egymást...

másik ügy: ha egy csaj(mástol hallottam) barátként gondol vkire, akkor nem is érdemes probálkozni? Ő nagyon fontos nekem, de csak haverja nemhiszem hogy tudnék lenni.

Link to comment
Share on other sites

Ha a barátnői mindig ott vannak van egy egyszerű megoldás.Én úgy szoktam csinálni ,hogy nem kerülöm a barátnőit mindjárt mindenkivel megismerkedek és elbeszélgetek velük.Szóval meg kedveltetem magam a csaj örülni fog neki hogy kijövök a társaságával a társaság pedig segíteni fog neked:)Szóval csinálsz pár beépített kémet bár ez kettős dolog mert bármit mondasz a barátnői elött róla ,akkor azt tuti hogy elmondják neki.Szóval csak okosan.

A barátságból meg bármi kisülhet csak nagyon finoman kell adagolni.Én néha szoktam ilyeneket mondani hogy "ha nem ismernélek most megcsókolnálak" aztán csak mosolygok egyet mintha poén lett volna aztán figyelem a reakcióit.Ha jól reagál akkor megint lehet finom célzásokat tenni.Onnét meg már sima ügy.

Link to comment
Share on other sites

Hello!

Tanácsot szeretnék kérni.

Szóval, van egy lány a suliban aki tetszik, de nem ismerem sajnos, másik évfolyam, csak a nevét tudom kb. Tanács kellene, hogyan kerülhetek közelebb hozzá, esetleg hogy kedveltethetem meg magam mint idegen, hogy közelebb kerülhessek. Szóval hogyan kerülhetek ismerettségbe vele anélkül, hogy rájönne, hogy tetszik és anélkül h hiába beégnék. Vagy pont ez a dolog nyitja, h mondjam el neki?

Előre is köszi!

Üdv!

Link to comment
Share on other sites

Hááát egy suliban?Te tudod.A legjobb a szemezés.Semmi beégés sincs benne,vagy például ha mind ketten dohányoztok mondhatod neki hogy leszokóban vagy és cserélnél egy gyengébb cigire.Marha jó megnyitás igazából tök semlegesen mész hozzá.Szóval itt sincsen gond.Ónnétól már mehet pár game vagy rutin.Játszd el a hülyét kérdezd meg hogy milyen szakon van stb.Beszéltesd.DE ismétlem DE soha ne legyél zavarban.Te vagy a "kemény" csávó aki tök közvetlen és oda mer menni bárkihez.Ne azon törd a fejed hogy "na most mi lesz" felesleges.Vagy le akar pattintani(persze téged nem olyan könnyű) vagy össze jöttök.Szóval csak állat fel hasat be és ne izgulj.Majd várom a fejleményeket.

 

Esetleg néz körül(én itt kezdtem).

http://nocsabitas.hu/club/viewforum.php?f=12&sid=7326f02b026f5e9b7b1617ca8e62cefe

Link to comment
Share on other sites

Nem rossz dolog, amit fifi irt , nekem tetszik. igaziból én már bulihelyen mentem ugy oda csajhoz, hogy szia józan vagy? Mondjuk ilyen spontán ne mindenkihez menjél oda, de spontán megnyitás is jó, csak módjával, az az igazság, hogy én a csajok helyébe már párszor lehuztam volna magamnak 1-2 pofont, de még nem kaptam :)

Link to comment
Share on other sites

Hááát egy suliban?Te tudod.A legjobb a szemezés.Semmi beégés sincs benne,vagy például ha mind ketten dohányoztok mondhatod neki hogy leszokóban vagy és cserélnél egy gyengébb cigire.Marha jó megnyitás igazából tök semlegesen mész hozzá.Szóval itt sincsen gond.Ónnétól már mehet pár game vagy rutin.Játszd el a hülyét kérdezd meg hogy milyen szakon van stb.Beszéltesd.DE ismétlem DE soha ne legyél zavarban.Te vagy a "kemény" csávó aki tök közvetlen és oda mer menni bárkihez.Ne azon törd a fejed hogy "na most mi lesz" felesleges.Vagy le akar pattintani(persze téged nem olyan könnyű) vagy össze jöttök.Szóval csak állat fel hasat be és ne izgulj.Majd várom a fejleményeket.

 

Esetleg néz körül(én itt kezdtem).

http://nocsabitas.hu/club/viewforum.php?f=12&sid=7326f02b026f5e9b7b1617ca8e62cefe

Elolvastam amit linkeltél(szemezés), ebből annyit vontam le, hogy szemeznem kellene vele és nekem nem szabad elsőnek félrenézni, és szugerálóan kell néznem h "hé te csajszi te nagyon bejössz nekem" :D Valami ilyesmit vontam le bár nagggyon részletesen le van vezetve a dolog.

Egyébként párszor észrevettem azt, hogyha nézem őt, valahogy észreveszi és akár ha háttal van is megfordul és megtalál a tekintete, ezt érdekesnek találtam, és valahogy nem érzem lepattintónak a nézését.

Mindenesetre köszi, próbálkozom :)

 

Link to comment
Share on other sites

Igen az őszi szünet, majd holnap buszon oda ülök a csaj mellé, csak valamilyen megnyitás kéne.

 

szerk.: Tegnap megnéztem a csaj myvipjét és kideül, hogy művelt nő, tehát szeret tanulni és jár zeneiskolába, esetleg azt meglehetne csinálni, hogy mellé ülök, majd kis idő mulva próbálok a zeneiskolával nyitni. Mert én régebben gitároztam. De hogy mondjam el ezt neki? Ha sikerül, ezzel a témával kommunikációt teremteni, akkor nyert ügyem van.

Link to comment
Share on other sites

majd kis idő mulva próbálok a zeneiskolával nyitni.

Csak hozd fel neki, hogy régebben gitároztam és kérdezd meg ő játszik-e valamilyen hangszeren. :) Vagy a sorrend fel is cserélhető, és már meg is van a kapcsolódási pont és téma, amiről akár sokat és sokáig is lehet beszélni! :)

Link to comment
Share on other sites

Hmmm....Ez a megnyitás elég gyenge szerintem.Elképzelem a szitut leűlsz mellé elég parás ránézel és megkérdezed hogy "gitáron játszol?".Szerintem jobban hangzana az hogy leűlsz mellé ránézel és megkérdezed hogy te játszol olyan hamisan xy hangszeren?Mert halottam a tanárodtól(érdekelni foglya honnan ismered a tanárját).Utána nagy mosoly nehogy komolyan vegye mindjárt kiderül hogy szorult bele valami humorérzék.Ha nevet akkor lehet folytatni pár rutinnal.

Link to comment
Share on other sites

Nem nagyon értem ezt a hsz-t most akkor az a csaj kell vagy nem?Ha meg zongorázik adja magát a téma ha pedig bejött ez a kis közjáték akkor folytathatod.Pl.Mikor játszod le nekem a für elis-t?Ha erre azt mondja hogy majd egyszer akkor jóóóóóó.Ha azt mondja hogy soha akkor viccesen rá kell kérdezni hogy nem tudod lejátszani?

Link to comment
Share on other sites

Buszos megnyitás amibe szokott jönni az az hogy,ki kapcsolom a mobilomat.Aztán mintha beszélnék elkezdem mondani hogy "most nem érek rá mert egy gyönyörű nűvel akarok megismerkedni aki mellettem ül"Aztán teló "lenyom".Utána egy ártatlan mosoly és elkezdek nyitni valamivel.Ez sem rossz csak nem tudom hogy mennyire vagy "őrült".

Link to comment
Share on other sites

fifi13: ezen most jót röhögtem. Mit kell ennyire túlbonyolítani?

Én buszon azt szoktam, hogy ha tetszik egy csaj akkor odamegyek hozzá és azt mondom, hogy szia nagyon tetszel nekem, elkérhetném a telefonszámodat? Nem mondom, hogy minden csaj megadja de ez sem rossz módszer. Ha megadja akkor meg valamikor felhívom és megbeszélek vele egy találkát.

Link to comment
Share on other sites

Váó.Ez tényleg egyedi:)Én szeretek biztosra menni és nem csak egy telefon számot elkérni.Szóval akár első randit csinálok.A te módszered sem rossz de mi értelme?Utána felhívod?Akkor már nem egyszerűbb a busz?Aztán ha jól csinálja az ember akkor ő fog számot kérni és ő fog hívni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...