Jump to content
PirateClub.hu

Csajozós gondok,ismerkedések,első lépések!


miszkyy
 Share

Recommended Posts

Hello!

 

Köszönöm a hozzászólásokat :)

Na arra jöttem ki, hogy már nyáron nem csinálok semmit. (Van épp elég dolgom még :D )

Viszont iskolában...Na most nekem a busz miatt van 2 óra várakozásom az órák után.

Lehet, hogy ezt az időt hasznosan is el tudnám tölteni :D

Tételezzük, hogy első nap meghívom mondjuk fagyizni :) De milyen időközönként hívjam el ide-oda?

Erre főleg csajoktól várok választ :) Mennyi alkalom az, amitől még nem akad ki? :D Tudom, hogy ez mindenkinek más, de majd átlagolok :D

Köszönöm előre is :)

 

üdv.:miszkyy

Link to comment
Share on other sites

Hello!

 

Szerintem egyéne vállogatja :)

Nekem azt mondták, hogy nem szabad rákérdezni egyből (legalább is nála).

Biztos forrásból van :) Legalább is ha a legjobb barátnője annak számít :D

Az előző kérdésem még fennt tartom :)

 

üdv.:miszkyy

Link to comment
Share on other sites

Hello!

 

Neeem :D

Eleve jóban vagyok a barátnőjével, mondhatjuk...:)

Úgy finoman rákérdeztem, hogy meséljen róla általánosan. Akkor mondta hogy, finoman kell közeledni (rájött a dologra van egy olyan érzésem :) ) Ekkor találtam ki, hogy ha elhívom mondjuk fagyizni, az elég lassú :D

De mondtam neki, hogy maradjon négyszemközt :) Megbízom benne :)

 

üdv.:miszkyy

Link to comment
Share on other sites

hát szerintem ha már beszéltél a legjobb barátnőjének erről a dologról és mint mondtad hogy rájött, akkor már a csaj is tudja hogy mennyire bele vagy zúgva , hisz a legjobb barátnők nem tudják megállni hogy ne beszéljék meg az ilyen dolgokat. Szóval suliban biztos látnod kell majd azt hogy ő is akar közeledni vagy nem, de te, tegyél meg mindent ennek érdekében, pl; hogy összefussatok, beszéljetek stb.

Mindenesetre én szurkolok ;)

Link to comment
Share on other sites

Hívd el fagyizni, szánj rá egy egész napot, beszélgessetek finoman és egy jó pillanatban csókold meg. Azt már érezni fogod séta közben, hogy tetszel - e neki, esetleg ha még nincs elég bátorságod, akkor a végén kérdezd meg tőle, hogy volna kedve eljönni veled ide - oda stb. pl, megnézitek a kedvenc filmjét és hasonlók.

 

Rákérdezni szerintem sem jó dolog, mert lehet nem tud rá neked egyből mit mondani.

Célozgatni, finoman bókolni stb, felkérni táncolni, valamilyen bulin stb stb.

Aztán, amikor már érzed, hogy kialakult köztetek valami megcsókolod és kész. Sok szerencsét!

 

 

Link to comment
Share on other sites

elmondtad a legjobb barátnőjének? juhuhúúú :D akármennyire is bízol a csajban tuti elmondta a kiszemeltednek,hidd el lány vagyok,tudom mit beszélek/írok ;)

de ez fiúknál is ugyanígy működik...én pont belekeveredtem 1 szép társaságba (zenekaron belüli fiúkhoz;énekes,bassgitáros) és a bassgitáros azt is elmondta az énekesnek hogy látott engem egyik este :D akkor szerinted ez titokban maradt? :D de végül is talán jobb is ha tudja a lány,hogy tetszik neked,legalább a nagy pillanatban nem éri meglepés.nyugodtan elhívhatod fagyizni,annak mindig örülünk ;) habár én egy sörnek jobban örülnék,de az én vagyok :D de gondolj arra is,hogy szeptemberben már hűvösebb lesz úgyhogy meleg étellel kéne "ellátnod" őt pl pizza,gyros stb...jah és bókolj neki sokat,dicsérd a ruházatát,haját,szemét stb.aztán sok szerencsét remélem neked össze fog jönni a dolog :)

Link to comment
Share on other sites

úúú te barátnőjével beszéltél?????? te állat' fél perc mulva már biztos tudta a szerelmed hogy mi a pálya, innentől már fölösleges húzni, már nincs értelme blöffölni ALL IN és terítsd. ÁÁÁÁ mondjuk én rácsesztem amikor elővezettem de én is hülye voltam mit kell pofázni a csaj barátnőjével :D de izgi

Link to comment
Share on other sites

Hello!

 

Most ha belegondolok, nem is volt olyan rossz ötlet elmondani :D Még előnyöm is lehet belőle :D

Az is jogos, hogy legalább nem éri meglapetés :) Mondjuk ha meg mégsem mondja el...akkor...akkor is jó :D

Csak kezdődjön el az iskola :D Ilyen sem volt még, hogy ennyire várnám :D

De mégis, annyira nem ismerem mint említettem, és egyből csókoljam meg? :D Mégis hányszor hívjam el, és milyen időközönként (ami még nem "Idegesítően" rámenős) mielőtt megtörténik az a bizinyos :D

 

üdv.:miszkyy

Link to comment
Share on other sites

Jobb hamarabb lépni, mert könnyen átmehet "biztos csak barátkozni akar" dologba.

Elhívod egyszer, megkérdezed lenne kedve esetleg egy ismétléshez, majd felhívod pár nappal később megbeszélitek és a 2. "randi" végén, lehetőleg egy romantikus helyen (pl naplemente, ültök egy padon, előtte odaadod neki a kabátodat, sok boldogságot. :) Én szurkolok!

Link to comment
Share on other sites

Hello!

 

Köszönöm a választ! :)

Valószínűleg úgy lesz, vagyis úgy tervezem, hogy évnyitón nem hívom még meg (Azért öltönyben had ne fagyizzak :D )

Majd első tanítási nap után :) Szóval 2.-án jövök beszámolni :)

Addig is ha valakinek van valami jó ötlete, és megossza velem, meghívom egy sörre :D

(Az előzőekre is igaz, csak gyere ide a közelbe :D )

 

üdv.:miszkyy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hello!

 

Azóta zajlanak az események :D

Nem vittem el fagyizni, viszont ma van egy randim :D

Ha valakit érdekelnek a részletek, írjon, mert "feleslegesen" nem fogok 20 oldalt írni :D

Az a lényeg, hogy haladnak a dolgok :)

 

üdv.: miszkyy

 

 

Link to comment
Share on other sites

Én is kíváncsi vagyok mire jutsz.

 

Viszont vedd pozitívan, ha a barátnője nem ellenzi a kapcsolatotokat. Ha tényleg a legjobb barátnője az olyan mintha a másik éne lenne és egyezik az ízlésük általában.

 

Mivel beszéltél már a barátnőjével szerintem már tuti leadta az infót, hogy akarsz valamit. .. és mivel ma randid lesz király vagy :D

 

Sok sikert!

Link to comment
Share on other sites

Hello!

 

Kapom a leveleket, hogy jöttek a HSz-ek, de kitörlődnek, nem tudom miért :S

Akkor beszámolok :D

Most olyan 5 perce jöttem vissza a busztól :)

Nagyon jó este volt szerintem :) Na most azt nem mondtam, hogy nem kettesben leszünk, de most már mondom :D Buli volt, voltunk 10-en. De mindíg külön utakon jártunk szinte. valamikor velünk jött a 2 barátnő is, de ez a terv része volt :D

Voltak olyan jó alkalmak :D Például: Lakókocsiban ülünk haverom, a 3 csaj, és én. Egyszer telefont kapott az egyik csaj. Erre Helga (Így hívják :) ) is elővette a telefonját, és nézegette. Kérdezte tőle a barátnője, hogy ki hív. Erre ő: "Én nem hiányzom senkinek" Na 3 perc múlva fogtam az alkalmat és megcsörgettem, rejtett számmal. Nem tudom, miért de mindenki egyből rám mutatott :D Ez így kis jelentéktelen dolognak tűnik, de mégis meghozta a hangulatot :D Ilyenek voltak még sok alkalommal :)

Twistereztünk xD Hárman, ami hamar kettőre csökkent. Na ott is voltak jó jelenetek :D

Még nem mondtam el neki, majd jövő héten, ugyanekkor :) Barátnői tudják, de szerintem nem mondták még el :)

Elvileg segítenek :D

 

Na ha még valaki kíváncsi, írjon :)

üdv.:miszkyy

Link to comment
Share on other sites

Nekem is elégé hasonló proglémám van ..........szóval lesz majd egy találkozó......végülis nem túl messze lakik tőlem a csaj.......csak lesz ha minden igaz egy tali és hát én nem vagyok tapasztalt csajozós téren és hát még nem találkoztunk és hát félek hogy csalódni fog .......bár látott már engem képen még videon is ahogy basszusgitározok xD

 

De visszont csak haverok vagyunk és ez is haveri lenne csak nem tudom mit tegyek ilyenkor.......mert végülis a barátja is most szakított vele és nem tudom hogy ebből előnyt lehetne kovácsolni........meg az hogy sajnos még nem volt barátnőm se így tapasztalatom sincs igazán így a segítségetek kérném.........

Link to comment
Share on other sites

mit mondjak neki?

(zavarba vagyok)

 

lehetsz is..más képével randit beszélni..no comment

 

viszont..nekem is kéne tanács...1 éve láttam meg először 1 csajt, már akkor tudtam hogy nagoyn tetszik(szerelem első látásra :P xD) de megvolt az oka nyárig mértnem kerestem, ezt most nem akarom kifejteni...na mindegy, nyáron megismertem, nagyon jól elbeszélgettünk többször is...ami furcsaság, hogy mostanság már nem ír rám msnen, mindig én keresem őt, emellett nem is olyan beszédes mint volt az elmúlt pár napban..(igaz, a legtöbb témát kiveséztük, ezért már szinte a semmiről beszélgetünk :D , nemtom ez jó e vagy a hülyeségek helyett inkább ne is beszéljek vele).Ez önmagában nem is lenne probléma, de az állítólagos egyik jó haverom(16 éve ismerem =( ), rá akar nyomulni és el is kezdte az akciót, merthogy elmondtam neki hogy jófej a csajszi, és még jól is néz ki..vele is kezd összemelegedni, és nemtudom mit csináljak az imént leírtakkal. Aki tud használható tippeket, tanácsokat (pl. mint Reni és Szipi :D ) az légyszi írjon! :) köszönöm előre is

Link to comment
Share on other sites

2009ktm450sxf: Ez nagyon gáz helyzet. Mindig önmagadat kell adni. Nem hiszem, hogy bármi jó is kisülhet belőle, ha már első alkalommal átvered. Továbbá szokták mondani, hogy első randira nem illik ajándékot vinni. A virág nehogy a fejeden landoljon :)

 

metal4ever: Próbálj viccesnek lenni és érdeklődj iránta. Kérdezd meg mit szeret, meg hasonlók és közbe ha eszedbe jut valami a témával kapcsolatban akkor vázold fel neki a sztorid :)

Link to comment
Share on other sites

2009ktm450sxf: ha még van idő a találkozóig, akkor beszéld meg vele, hogy akinek a képét kitetted. Egy az, hogy ez tényleg hülye és értelmetlen dolog és nem szabad átvágni a másikat ilyenekkel. Ha tudsz, küldj neki egy fényképet magadról. Ha már eleve elküld a fenébe azért mert hazudtál neki, hát akkor megérdemelted. De ha megvárja míg átküldd neki a fényképet és aztán küld el a fenébe, akkor az olyan lány is. Ha át küldöd neki a fényképet és még azok után is találkozni akar veled, akkor vagy nagyon aranyos és megértő aki képes elnézni az ilyen "apróságokat" vagy pedig találkozik veled és többet nem hallasz felőle. ( Mert bár el jött veled, de nem bírt elsiklani a tény felett, hogy becsaptad. )

 

Egyébként jó lenne erről többet tudni. Mert ha már huzamosabb ideje beszélsz vele ( mondjuk msn-en ) akkor igazak a fentebb leírt dolgaim, ha csak ilyen myviprandis akármi, akkor talán lehet esélyed... :D

 

És azt jegyezd meg, hogy légy őszinte, sose próbálj meg ilyen dolgokkal becsapni másokat.

Link to comment
Share on other sites

""metal4ever: Próbálj viccesnek lenni és érdeklődj iránta. Kérdezd meg mit szeret, meg hasonlók és közbe ha eszedbe jut valami a témával kapcsolatban akkor vázold fel neki a sztorid :)"""

 

hát msn dumáltunk egy ideje és hát az már megvan mit szeret.......sőt elég közös téma szokott lenni mert végülis ugyan az az érdeklődési körünk.......de azért nem tudom végülis azért kéne segítség mert hát elégé untatnám ha mindig ugyanarról van szó.......és full tapasztalatlan vagy ilyen téren.........

Link to comment
Share on other sites

Ezt írta nekem a lányka:

Szia! hát én nemtudom, mikor találkozun akkor? Mibe leszel?

Vegyél fel egy fehér nyakkendőt, és virágot!!!! Irj!!!

 

Azért tettem ki myvipre és msn - re egy jó pasiról képet, hogy legyen nőm!

Ha a saját képemmel msn - ztem volna vele akkor ugyse lenne belöle semmi.

22 éves vagyok nőm még nemvolt, szűz vagyok és még a kutyának se kellek :blush: :blush: :blush:

Nem küldök neki igazi képet magamról mert akkor duct , hogy nem akkar velem találkozni.

 

Na találkozok vele és viszek virágot!

Randevúra mien virágot szoktak vinni a bakok?

 

Segítsetek mit mondjak?

Szia ( eddíg jó:D)

Én vagyok akivel találkozót beszéltünk meg

 

Utánna???

 

 

Link to comment
Share on other sites

"Azért tettem ki myvipre és msn - re egy jó pasiról képet, hogy legyen nőm!"

Hát igy nem lesz nőd :rolleyes:

Ezt átverésnek fogja minősiteni.és csalódás lesz részéről.

Amúgy úgy érzed h jobb csaj, mint akivel te a saját fényképeddel kikezdhetnél.

Ha nagyon vissza akarna vonulni,akkor mondd neki,ha már mégis eljöttél nem jönnél el egy kávéra teára .?

De szerintem nem lesz esélyed

de sok sikert

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...