Jump to content
PirateClub.hu

Lego Digital Designer művek


szogyenyi
 Share

Recommended Posts

Nagyon durva, hogy szabadidődben ilyeneket csinálsz! :) Nem leszólni akarom, mert jó dolgok ezek, csak ha belegondol az ember, hogy számítógéppel legó autókat tervez valaki...durván hangzik! :D Amúgy a 2. széria szerintem szebb lett, ne add fel, jó dolgokat is ki lehet ebből hozni!

Link to comment
Share on other sites

hát igen, ez kimaradt a gyermekkoromból. amit szerettem volna régen megcsinálni, azt most megvalósítom. de még este teszek fel pár művet :D örülök, hogy tetszik. igaz, nem egy photoshop work, de nekem megfelel :)

 

Itt van az első autóm kicsit felújított változata:

LDDScreenShot1_www.kepfeltoltes.hu_.png

LDDScreenShot2_www.kepfeltoltes.hu_.png

LDDScreenShot3_www.kepfeltoltes.hu_.png

LDDScreenShot4_www.kepfeltoltes.hu_.png

 

megjegyzem, hogy az ajtók kinyithatóak :)

Link to comment
Share on other sites

hát a legtöbb csak ilyen autók alapja van benne, (meg ennek a kamionnak az alapja) de van még mellette pl: markoló, helikopter, de ott egy megadott kockából csak minimális darabot tehetsz be. szóval az olyanokat inkább teljesen a semmitől tervezem meg, mint pl a mostani projektem ami egy ház garázzsal és bejáróval. csak itt már a sok mennyiségű kocka miatt le van terhelve a gép, szóval elég lesz még azt is befejeznem :D

Link to comment
Share on other sites

A mostani művem kicsit eltér a megszokottól :D

 

PS2 Slim

LDDScreenShot1_www.kepfeltoltes.hu_.png

LDDScreenShot2_www.kepfeltoltes.hu_.png

LDDScreenShot3_www.kepfeltoltes.hu_.png

LDDScreenShot4_www.kepfeltoltes.hu_.png

LDDScreenShot6_www.kepfeltoltes.hu_.png

 

Az egyetlen (vagyis első) problémám az a művel, hogy a CD fedő melletti kis rész is teljesen fekete (ahol a PS2 felirat szerepel eredetileg). eredetileg kicsit eltérő fekete lenne az a csík. Viszont itt nem áll rendelkezésemre halványabb fekete Lego kocka. A második problémám, amit nagyon szerettem volna megvalósítani, az a DVD fedő kinyitása és lezárása lett volna. Akárhogy is próbáltam, nem sikerült megvalósítanom.

 

Link to comment
Share on other sites

Üdv, tök jó dolog ez a Digital Designer, én is szívesen kipróbálnám, csak van egy kis problémám vele, gondoltam beírom hátha tudsz segíteni. Na szóval, telepítés közben kapok egy winerrort:openglchecker .exe-vel van a hiba.Ettől függetlenül felteszi, mikor elinditom akkor megint csak openglchecker error. A hivatalos oldalon azt irják frissitsem a grafikus kártya drivert, az már megvan, a legfrisebb és így sem működik. Ati radeon 9600asom van, az opengl az meg nvidiás driver nem? Help pls :blush:

Link to comment
Share on other sites

Köszi

A tűzoltó is jó lett :D

Csináltam még egy ilyen....izét xD Volt régen egy lego technikes játék, 2 összerakható darabja volt és mind a kettőben volt egy-egy pilóta és a lényeg az volt hogy a másik pilótáját kilődd :D

Na amit csináltam az hasonlít annak a játéknak a lövő részére (de csak hasonlít). Sajna nincsenek meg a darabok ahhoz hogy összerakjam az egész masinát :D

LDDScreenShot3_www.kepfeltoltes.hu_.png

LDDScreenShot4_www.kepfeltoltes.hu_.png

 

Működik is csak az a baj hogy nem bírja a gépem a sok darabot vagy nem tudom, mert kínszenvedés megmozdítani a kart :D Belefagy a gép xD

Link to comment
Share on other sites

Kösz a segítséget, feltettem legújabb DirectXet, nem ment. Feltettem régi grafikus kártya drivert, már elindult de megint errort írt ki. Aztán egy blogon rátaláltam egy hozzám hasonló sorsú egyénre, aki azt mondta Quick Time playert kell, hogy feltegyem. Ahhoz meg service pack 2 kell, de már formátolnom kéne a gépet meg windowst újratelepíteni mert már ideje, szal ha ez kész akkor kipróbálom.

A traktor odabasz :lol: Jól össze van rakva.

Ezt az oldalt ismeritek? Mindenféle kiadott LEGO csomag tervrajza van rajta, kezdőknek segít megismerni a nem szokványos kockákat. Kerestem benne gyerekkorom régi boszorkány várát, de az pont nincs benne pedig szivesen kiraknám digitálisan :)

Link to comment
Share on other sites

Felkeltette az érdeklődésemet ez a progi, úgyhogy én is ügyködtem vele egy kicsit. :P Mindenkinek nagyon jók a kreálmányai, szogyenyi az első kamionod meg a kertesház kutyajó! Illetve balin11 mozdonya is nagyon tetszik! :) Nah, akkor itt vannak az enyémek, remélem elnyeri a tetszéseteket. Kezdetnek próbaképpen egy karatés ipse:

 

23332950499.png

 

23333440818.png

 

23333984524.png

 

 

A második készítményem már nagyobb hal volt, el is vitt 4-5 órát az életemből.... De megérte!

 

 

 

23334360673.png

 

23341942120.png

 

23345254515.png

 

23353293348.png

 

23362419966.png

 

23364411497.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...