Jump to content
PirateClub.hu

Minden ami sportfogadás


marpi
 Share

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

néhány tipp:

Recreativo - R.Madrid V

Mallorca - Valencia V ( csak bátrabbaknak :P )

Schalke - Bielefeld H

Stuttgart - Cottbus H

Wolfsburg - Werder V

 

 

ezek az én tippjeim, sztem ezek a legtutibbak . . . persze a foci az foci, így bármi megtörténhet

Sok szerencsét mindenkinek

 

Link to comment
Share on other sites

Most megint rákaptam a tippmixre tegnap elment 5 ezer azelőtt meg 15 ezer!

 

5 meccset szoktam kivenni mind H és a tegnap és azelőtt is csak 1 meccs ment el...

 

Szerkesztés 8:51:

 

Na kedvet kaptam játszani és elmentem a lottózóba!

 

Ezt játszottam:

 

084 Arezzo - Juventus V 1,80

 

087 Milan - Udinese H 1,80

 

088 Galatasara - Fenerbahc H 2,00

 

096 Paris SG - Troyes H 1,70

 

Tét: 300 Ft

 

Várható nyeremény: 6.610 Ft

 

És a másik:

 

166 Nyíregyháza - Baktalórándháza H 1,20

 

174 REAC - Tatabánya H 1,85

 

175 Paks - Vasas H 2,10

 

176 Honvéd - Diósgyőr H 1,65

 

177 Pécs - Kaposvár H 2,05

 

Tét: 200 Ft (Mert már elfogyott az apró :P )

 

Várható nyeremény: 3.154 Ft

 

Rakjátok meg ti is akár nagyobb téttel hátha nyertek! :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Húú sztem a Milanra most nem szabad tenni :o Ugye jövő7 szerdán BL-döntő, és sztem a cserecsapat játszik majd . . . Persze lehet h nem, de én féltem a pézem ien meccsre tenni :P a Werder meg mivel már több meccse téleg vergődik, így a bajnokság utolsó meccsén csak felszívják magukat a játékosok és nyernek :)

Link to comment
Share on other sites

Én a Galatasaray-ra nem raktam volna,főleg nem a Fener ellen.De hát én is csináltam ilyenekt aztán elment az összes pénzem.Az én legnagyobb nyereményem 12e ft. 1000-ből,de nyertem 5e -ket,meg ijen kisebb pénzeket is.

Link to comment
Share on other sites

ez a két meccs a másodiknak lehet befog tenni ;) szerintem... :)

 

174 REAC - Tatabánya H 1,85

 

175 Paks - Vasas H 2,10

 

bár ne legyen igazam :)

Link to comment
Share on other sites

mai tippjeim:

empoli-reggina H 2,5

palermo-siena H 2,15

Sapmdoria-Catania H 2,2

 

de ahogy néztem van ötös kötésben a Cagliari-Roma, ahol a rómának 4 fölött van a szórzója. bátrabbak megrakhatják.

 

a fene enné meg a regginát. belepiszkított, pedig 2500 Ft lett volna....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

A VB-n egyszer összekevertem a dolgokat és a svéd-Trinidad meccset a svédekre akartam rakni de véletlenül döntetlenre raktam meg egy másikat is összekevertem de arra már nem emlékszek és 45000Ft-t nyertem hála a hülye eszemnek! Nekem filyamatosan a Bayern Münchenen mennek el a tippmixek! Ma is elment a Santoson :( és minden footbal eseményre rakok legtöbbször nyerek is ilyen 8-10 ezreket hetente! Egy jó tanács gyerekek érdemes ilyen svéd2 osztrák liga meg norvég orosz meg hasonló gyengébb bajnokságokat is nézni!

A topp ligáknál csak a nagy csapatokra csak a szezon elején rakosgatni! A BL meccsek zaccosak mert ott minden lehet! Mindenkinek Sok szerencsét kívánok mindenkinek!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nagyon egyszerű.

Van bármekkora kötésben fogatható: azaz itt az a jó hogy 1 mecset megrakhatsz. De ide csak ilyen mecsek jönnek

pl: Real madrid - Barcelona. De amikkor BL van akkor nagyon jó mert pl: Manchaster United - Lille ( ezt a mecset érdemes megteni nagy pénzben! Megrakhatod itt a F-1 t : hogy ki nyeri meg a futamot.

 

Minimum 3 kötésben fogatható : itt már jobb mecsek vannak. (Minimum 3 sporteseményt kell megtened) De

varjálhatod a bármely kötésel:azaz a 3 kötésben megraksz 2 - öt, a bármely kötésben 1 -t.(De itt az 5 -ös kötésből

nem rakhatsz! ( Ugy varjálod ahogy akkarod, csak az 5-ös el nem.)

 

Minimum 5 kötésben fogatható : (Azaz azt jelenti hogy 5 sportmérközést kell megtened) Pl:

hogy itt megraksz 3 sportmcset (foci,tenisz... stb. Amit akarsz.) A 3 kötésből 2- őt a bármely kötésből 1 - t.

Ez csak egy példa volt!!! ugy varjálod ahogy csak akarod,csak arra kell ügyelni hogy

minimum 5 - öt . Itt vannak a lageslegjobb mecsek. (Egy nagyon erős csapat egy nagyon gyenge ellen)

 

Szelvény kitöltése: Pl: 197:Real madrid- Barcelona (Pl: a Real - a tipelsz, Az eső csapat hazai pályán játszik ezért

H - betüt raksz (Csak hogyha a Real - a tetél ebben az esetben.)

D - betüt raksz ha azt tippeled hogy a mecs döntetlen lesz!

V - betüt raksz ha (nem a hazai csapat nyer hanem a vendég:ebben az esetben a Barcelona - tipelsz.

 

Megnézheted mire tudsz tenni itt az oldal: http://kapu.hu/ barnás részben megkeresed : :Lottó - katitcs rá - lejebb ugrik, katintcs rá: Szerencsejáték Rt - megkeresed: Tippmix - sága négyzetbe van

Tippmix eredmények,nyeremények - rákatintasz - 5 ször bezárod a kis ablakot - (Lezárt kiszolgálótanusitmányt)

És rákatinrasz : még fogatható események.

 

 

Nekem a kocsmáros magyarázta el a fortélyát.

Ha nem érted amit leírtam akkor kérdezd meg a kocsmárost.

 

 

 

GYŰ ezt elégé sokáig tartot leírnom.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...

Én mindig fogadok :)

 

3 tippmix szelvényem van most is, egy elszállt az Aston Villa-Blackburn meccsel, viszont kettő még nagyon is áll :)

 

Még a Romának kell megvernie a Palermot... van hátra negyed óra és vezetnek és emberelőny van :D illetve a Juventusnak a Livornot. Ha bejön 18 K-t nyerek :)

 

Az eddigi legnagyobb összeg amit nyertem egyébként 26 000 volt, minden ikszgyanús meccset megraktam vendégre és bejött :)

Ja mindezt 200-as alappal.

 

Kombinált fogadást valaki szokott nyomni?

Én alapból nem értem úgyhogy maradok a simánál :) :)

Link to comment
Share on other sites

Azért jóval nagyobb a valószínűsége annak, hogy egy meccs bejön, minthogy a lottón nyerjél.

És mondjuk a lottón a két találatod fizet 1000 forintod, itt ha 3-4 meccs bejön már bejött ez az összeg 200 forintos alappal. Szal ezzel nem értek egyet :)

Link to comment
Share on other sites

Szerintem ennek legalább akkora a bizonytalansága mint a lottónak és nem nagyon érdemes vele játszani, mert a lottón meg többet lehet nyerni (így hát utóbbi)!

 

 

hát ... azért ez nagyon nem így van :D

számoljunk :D minden héten lottózik mondjuk 2 millió ember, 20 héten keresztül tegyük fel és azt követően megnyeri valaki az ötöst :D 40 millió az egyhez, hogy te leszel az :P A tippmixxel meg azért, ha valaki ért a focihoz és tényleg csak biztos meccseket tesz meg akkor is könnyedén megháromszorozhatja-ötszörözheti a pénzét :) (minimum, akár 3-as lekötéssel is)

 

Én egyébként mostanában kezdtem, de elég jól megyeget :)

 

A sampdoira roma már bejött, egyiptom vezet, ha úgy marad és a Milan is megveri a Reggina-t (ami szinte biztos) akkor egy 1000-est megháromszoroztam :P

 

 

Szerk: neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, Zambia egyenlített :( Hajrá egyiptom :S ettől féltem is kicsit, h. Egyiptom már fix továbbjutó de hátha nem szórakozza el :S (gondoltam, ha kamerunt gond nélkül..... :S )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...