Jump to content
PirateClub.hu

Minden ami sportfogadás


marpi
 Share

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

én is szoktam tippmixezni, de csak kicsibe. A taktikám (:D) lényege, hogy megnyerjem azt a nyereményt, amit fel tudok rakni újra. :D

Tegnap például bejött 3-as kötésre 200 Forinttal 1300 Ft. Ma megint raktam 200-at, és már egy a 3-ból már megvan.

 

abban pedig igazad van Jaire, hogy mindig a legtutibb meccs nem jön össze, (lásd. Paks-MTK). Én általában olyanra fogadok, ahol az oddsok között, a hazai és a vendég között, 0,75-1 eltérés van. Döntetlenre elvb?l soha sem fogadok.

 

Két hete kezdtem jáccani, most +450 Ft-ban vagyok. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Arra lennék kiváncsi hogy ki szokott tippmixelni és mi volt az eddigi legnagyobb nyeremény.

 

Én egyszer nyertem 12000 Ft-ot. B)

Módosította Nietzsche
írhattok nyugodtan arról is, hogy milyen meccsen ment el éppen, vagy mik jöttek be ;)
Link to comment
Share on other sites

én szoktam de mostanában elég sok pénz elment, úgyhogy most szünetelek.

mondjuk én csak 200 HUF-al szoktam jáccani, de sok kicsi sokra megy/menne ha nyernék/. Legnagyobb nyeremény?? hát....őőőőő......

hagyjuk, nincs 2000 Ft fölött. :D

de állandóan egy meccsen múlik a az egész, tiszta ideg vagyok mindig...

Link to comment
Share on other sites

nah hétvégén nyertem. hosszú idő után újra. kereken 1157 forintot. dehát sokszor legyen ilyen, aztán....mint tudjuk, sok kicsi sokra megy.:D

 

a meccsek:

lettország-ausztria H 1,45

ukrajna-norvégia H 2,10

1860 München-Unterhaching H 1,90

 

holnapra is raktam:

Bruge-Gent H 1,8

Oxford-Exeter H 1,7

Korone Kielce :D CracoviaKrakow H 1,6

 

ha minden igaz, akkor ez 971 Ft-ot ér majd. :D azaz két nap alatt 2000 Ft jön össze 2x200 Ft-tal. Remélhetőleg. :D

Link to comment
Share on other sites

nah hétvégén nyertem. hosszú idő után újra. kereken 1157 forintot. dehát sokszor legyen ilyen, aztán....mint tudjuk, sok kicsi sokra megy.:D

 

a meccsek:

lettország-ausztria H 1,45

ukrajna-norvégia H 2,10

1860 München-Unterhaching H 1,90

 

holnapra is raktam:

Bruge-Gent H 1,8

Oxford-Exeter H 1,7

Korone Kielce :D CracoviaKrakow H 1,6

 

ha minden igaz, akkor ez 971 Ft-ot ér majd. :D azaz két nap alatt 2000 Ft jön össze 2x200 Ft-tal. Remélhetőleg. :D

 

hát ezt bebuktam, de elég rendesen

 

Link to comment
Share on other sites

hy mindenki nem azért mondom de sztem a tippmix az egy sz@r... sose nyertem nagyokat csak kicsit azért tértem át az online fogadásokra www.bwin.com ott a szorzók is nagyobbak mint tipppmixen... szal ha fogadtok én a bwint vagy a sportingbet-et ajánlom! már eléggé benne vok a fogadásokban mert régóta csinálom :)

Link to comment
Share on other sites

Nekem tegnap a spanyolU17 meg a Barca tett keresztbe. . . de jön a 7vége :P mindenkinek figyelmébe ajánlom az Ajax - Heerenven meccset. . . ( 1. meccs 1-0 a Heerenvennek ) . . . szal ha az Ajax szeretne BL-ben indulni akko nyerniük kell . . . de tudjuk milyen a foci, szal csak óvatosan :) sok szerencsét a 7 végére mindenkinek :)

Link to comment
Share on other sites

Tippmixen szinte lehetetlenség nyerni... Tiszta kamu. ÉS nem is főként a sportesemény miatt, bár 100%-os meccs tényleg nincs,de egy 99%-el is elvagyok.De sokszor meg sem játszhatom azt tippmixnek hála!

Szinte mindig belefuserál egy istenverte handiceppel-amitől az embernek rohadtul nincs kedve már játszani...Külföldön SEHOL nincs ilyen.Lehet hogy van hendicappes meccs,de mellette felajánlja a simát is.

 

Másik kedvenc trükkjük, hogy pl mint ami a hoki vb-n is volt most, hogy vasárnapi meccseket megnyitja kb szombat délben,hogy már azér se tudjál pár pénteki biztos meccset kombinálni pár vasárnapival...Mert ugyebár ötöt kell játszani, hogy eljuss odáig...Szóval k***a nagy szemétládák...

 

Én korábban minimumtéteket játszottam, kis sikerrel, igaz volt hogy nyertem olyan 3000-et. Aztán évekig meguntam,azt egy nagyon jó kombinációt fedeztem fem,azt olyan 3000-et felraktam tétnek,azt nyertem is olyan 6000-et. Igazából ez a siker titka,nagyobbakat felrakni, azt kis szorzóval is egész tűrhető nyereményeket kapsz.Így már nyertem egész jókat is utóbbi időben,de már nem játszom rendszeresen, csak ilyen nagyobb eseményeknél.

 

Bár megtanultam egy életre, hogy 100% meccs NINCSEN. Egyszer olyanon buktam el egy igen nagy összeget, hogy már csak a Manchester United - valami HARMADLIGÁS csapat ellen játszott az FA-kupában. És 0:0-át játszott OTTHON! Na én akkor azt hittem felrobbanok... Persze mint utólag kiderült,tök tartalékosan játszottak, ez is szépen torzítja az egészet.

Módosította Nietzsche
Link to comment
Share on other sites

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9087373

itt is szoktak tippeket adni.

 

Amúgy fent a bwin reklámban elég sok magyar meccs van most. Tuti tippek?

Módosította spirituell
Tilos a direkt link az oldalon! Code tag használata kötelező!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...