Jump to content
PirateClub.hu

ki milyen alkoholt iszik?


benssz
 Share

Recommended Posts

mostanában inkább a whisky-ket szerettem meg. onnan is a Johnnie Walker-t. egyenlőre még csak Red Label, mert a komolyabbakra nincs lóvé, de szépen lassan majd jönnek azok is.

Nagyobb társaságban persze SÖR mindenképpen! :D Aztán meg ami jön...

Tőkesúly:

5 cl Kevert

5 cl vodka

10 cl Sprite

Eléggé jó kombináció! :D Beüt, mint a tőkesúly...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Egyszer volt,h kevertem whisky-t Konyakkal ,hát ha rám hallgatok ne probáljátok ki,kis híján Detox lett belőle.

Amiket szoktam inni : citromos sör ,az utóbbi időben rácuppantam a Hubertus-ra,de szeretem az Unicum next-et is.Pezsgőböl az édes Shloss Böchingen-t probáljátok ki! 3-400 ft abban a hipermarketben,ahol a legkisebb is számit,mivel saját márkája.

Link to comment
Share on other sites

Szinte csak töményet iszom. Kedvencem a whiskey de bármi jöhet ami 25% felett van.

Mindent tisztán iszok.

Nem látom értelmét annak, hogy a drága tömény dolgokat elcsesszük kólával, narancslével, 7up-al, energiaitallal stb...

 

A sörről az a véleményem, hogy egy hányásszagú húgyital. A citromos sör meg szimplán buzivíz.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

A pezsgő és az energiaital együtt nagyon jóóóó. :)

Link to comment
Share on other sites

Bemelgítésnek sör mindenképp: Soproni,jó minőségű házisör vagy Deep. (olcsó de iható :D)

Borból bármi csak nem tablettás dögvész. Legtöbbször VBK de szeretem a "naplementét" is. (Balatoni + narancs)

Töményből a kedvencem az a Jéger. Főleg tisztán iszom de bármien kísérő szóbajöhet. A másik kedvencem az "almáspite"...5cl kevert, 3cl almalé és egy csipet fahéj. Vodkából szinte bármi jöhet... Kalinka, Royal, Finnlandia (citromos), Alaszka stb...+ Vodka-Sprite. Whiskey ből inkább csak az olcsóbb minőségi. pl Jim Beam és ehhez energia üccsi vagy kóla.

Absyntheot nagyon ritkán íszok de azt is kólával. A tequila és a rum az a pia amit soha többé...nagyon durván megadta magát az agyam tőlük... :D

És ha épp csóró vagyok és nincs pézem de nagy buli van akkor nem vetem meg a fröccsöt sem vagy épp a tablettás fehér bort citrommal vagy egyébb komersz sz@arokat.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Tömény: pálinka, whisky, whiskey (nem .... ízű szeszesital)

Borok: évszakfüggő. Tavasszal, nyáron gyümölcsös fröccsnek való borok, ősszel, télen a testesebb, komplexebb vörösök. Az abszolút favoritok a barrique borok.

 

Sört nem, nem bírja a szervezetem, diszkomfort érzéseket kelt bennem.

 

Az abszolút buliital: 1 dl JD, 1 dl Bomba/Red Bull, 1 dl (lehetőleg) extraszáraz pezsgő. Ebből a kombinációból 2-3 és elég is... :)

 

Fontos még, hogy minden elfogyasztott pohár ital után 2 dl szénsavmentes ásványvízet megiszom, így elejét veszem annak, hogy azt se tudjam mi van körülöttem. :)

Link to comment
Share on other sites

régen:

jobb fajta italok és nem érdekelt mit ittam. (sose KO-ra csak a határig bár előfordult hogy átléptem)

 

mikor elkezdtem egyetemre járni jöttek az "estek" amikor amivel indítottuk az "estet" az az ital maradt végig ez hp-nál kivitelezhetetlen volt de akkor annyit ittunk hogy szórakozó helyen már nem akartunk inni :

whiskey (volt aki keverte colával vagy energia itallal más tisztán), absinthe (ezt fogyasztottuk magában, hagyományos módon illetve a cseh módszerrel is), vödrös (a már fentebb leírt vodka+pezsgő+energia ital kombináció), jäger vagy hubertus ez kb két évig tartott

 

azután jött az ami még ma is szokott lenni összeültük valakinél ki piát ki kaját vitt és azt ittunk ami jött. ezek általában whiskey-k, rumok illetve házi pálinkák kombinációja.

illetve az utóbbi 1 évben koktélozgatok ha bowlingozunk buli előtt Zombie ( 4 legerősebb rum amit azon a helyen kapni lehet (csak nekem másnak csak 3 jár)+ cherry brandy+grenadine+narancs lé) Speed (gin+bacardi 151+tequila+eper szirup+energia ital). zombiból 5 volt a legtöbb amit megittam teljesen normális maradtam, speedből nem tudom mennyi volt de attól se ütöttem még ki magam.

sose utaztam arra hogy teleporttal utazzak haza bár volt rá példa de szerencsére másnapos se nagyon szoktam lenni ha 2-3 féle töménynél nem iszok több fajtát. plusz rájöttem ha egy bulit sör+töménnyel indítok annak csúnya végei vannak így vagy töményt vagy sört fogyasztok.

 

egyszer láttam srácok valami konyak félét ihattak meggyújtották aztán a gőzt beszívták meg ittak a végét meg az orrukon szívták be. vagy ilyesmit csináltak én meg csak lestem hogy hülyébbek már ezek se lesznek...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Most épp? Gösser mit Natur Zitrone.

Általában Tokaji 3 puttony felett, pálinkából kizárólag házi, csokilikőr meg hát ami jön és van íze is. Ergo vodka kilőve. Best of tequila és ouzo a rövidek közül.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...