Jump to content
PirateClub.hu

ki milyen alkoholt iszik?


benssz
 Share

Recommended Posts

Azt mondja már meg valaki, hogy mi a retkemért kell tönkretenni keveréssel a különböző röviditalokat illetve borokat kólával?

 

A Gintonic még okés (Az alap GIN is szar.) mert azt több száz éve keverik de a többit?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Azt mondja már meg valaki, hogy mi a retkemért kell tönkretenni keveréssel a különböző röviditalokat illetve borokat kólával?

 

A Gintonic még okés (Az alap GIN is szar.) mert azt több száz éve keverik de a többit?

 

Talán azért, mert vannak emberek, akik nem bírják a piát annyira, de ők sem akarnak kimaradni a jóból. Ám én 19 évesen még utáltam a vörösbort, azóta eltelt 9 év, s simán megiszom, de néha kólával jobban csúszik. Ám hasonló a szituáció a whisky kólával is. Anno 2005-ben csináltam egy olyat (én vadbarom), hogy a whiskyre konyakot ittam. Végeredmény 12 órás memória kiütés druidázással. Pálinkából csak a házi jó, azt általában télen iszok amikor kezdem érezni, hogy beteg leszek.

 

Ám lakótársam tavaly kipróbálta a Zombi nevezetű koktélt, na az üt rendesen, ahogy mondta (azért is kerül 1 kör 2000 ft-ba kb)

Koktélokból eddig egyet ittam amit megutáltam s egy, amire emlékszem az a Pina Colada volt. Amit megutáltam az a vodka narancs.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

A tömények közül legjobban a Becherovka-t szeretem.

Jó pár évvel ezelőtt Prágában lehetett kapni a mixelt változatát Beton néven. Becherovka + tonic - valamilyen arányú keverésben. Ezt persze ízlés - és erősség - szerint mindenki kikeverheti magának. Szuper az íze. Én ugyan maradok az eredeti tiszta Becherovkánál, de csajsziknak ajánlom a Beton kipróbálását!

Link to comment
Share on other sites

Én általában sört iszom, egy pár dobozzal, ha lehet ezt a karamellásat , vagy bivalyt. Ha töményezek, akkor némi jéger, vagy tekila, vagy csak egyszerűen a házi pálesz, abból még kínálat is van, családi szinten!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...