Jump to content
PirateClub.hu

Ki vagy doki? - Doctor Who's


vasáros mátyás
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

A kedvenc, a legjobb sorozat, amit eddig néztem. Sajnálom, hogy a magyar csatornákat nem nagyon érdekli, mert az RTL is csak elég hézagosan adta. Pedig biztos vagyok benne, hogy sokkal nagyobb sikere lenne, mint a legtöbb a csatornán futó szennynek.

 

Épp most töltöm a sorozat legelső évadát, 1963-64-ből. Még csak a legelső epizódot láttam belőle (An Unearthly Child), de érdekesnek tűnik már az elején.

 

 

És valami aktualitás: Sajnálom, hogy Tennant lelépett. Szerintem ő játszotta eddig legjobban a Doktort. Még Tom Bakert is túlszárnyalta. Mondjuk azt szerintem már Ecclestone is megtette előtte.

Viszont az új színésszel kapcsolatban már előre is kétségeim vannak. Nem valami szimpatikus, pedig még semmit sem láttam tőle. Majd kiderül...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 6 months later...
  • 2 months later...
  • 8 months later...
Jobb mint bármelyik ratyi amcsi sci-fi.

Na azért.....

Végig néztem az összes évadot ,de nem tom miért :D valami magával ragadó van bent, de nem tudom mi.Csillagkapu sokkalta jobb.

Az bajom a sorozattal hogy az író semmit nem tud fizikáról :\ (Nem úgy mint csillagkapu...) Meg még az hogy brit :(

Brit filmekben a világ egy szigetből áll...

Am a karakterek nagyon jól kivannak találva, zene is nagyon bejön

Link to comment
Share on other sites

Doctor Who! Alapmű, nekem ez a gyerekkorom volt!

A két, színes(!) mozifilmet is láttam anno, azóta azokat keresem a neten eredménytelenül :(

Láttam a Doktort öregen fekete-fehérben, és fiatalon színesben, de ami nem változott soha: Baromi jó sorozat, magával ragad, elbűvöl, lebilincsel!

Kellene már egy új mozifilm belőle! Dalekokkal meg Cybermenekkel!

A legújabb színész arcra kissé fura volt, de szerintem hozza a karaktert rendesen (bár aki látta eddig, az észrevehette, hogy minden inkarnációban más karakter a Doki, így a színésznek nem kell nagyon kopírozni a jellemet). Angolul néha nehéz követni a szavait, de sebaj!

Csak így tovább! Még több Doktort, még több Dalekot! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...