Jump to content
PirateClub.hu

Zavaró zokni


feher-farkas
 Share

Recommended Posts

Nem régiben olvastam egy érdekes cikket. A szex közben véleményem szerint izgalmas az, ha néhány ruha az emberen marad. Erotikus boltok is árulnak különféle kiegészítőket, de akár egy fenn maradt boxer, top, félrehúzott női fehérnemű is forróbbá teheti az együttlétet. Ez alól azonban erős kivételt képez a zokni. Sokakat ugyanis felettébb zavar, ha eme ruhanemű a párjukon, vagy magukon marad szeretkezés közben. Mi a véleményetek erről?

Link to comment
Share on other sites

Próbálok objektív lenni. A fórumkezdésemnél pedig ha leplezetten is, de meg van a válasz, mivel nem előre legyártott cikkeket szoktam beszúrni, hanem saját mondanivalót, és gondolatokat.

Fel dobok egy labdát, amivel lehet "játszani", és én elnézem a játékot, csak akkor szállok be én is, ha félő, ha valaki kidurrantja, vagy szeretné, hogy én is labdázzak.

A szex forró lehet, ha feldobjuk néhány ruhadarabbal, ezt gondolom. A zokni viszont engem is zavar. Nem is szívesen hordok, ha nem muszáj. Szabadabb benne a láb, egyébként is kellemetlen a szaga egy hosszú nap után.

Link to comment
Share on other sites

sztem ruhában csinálni az elején jó, amikor viszonylag szégyenlősebb az ember...máramelyik...

de vmilyen szinten sztem jó...legalábbis nem rossz...

zokni az tényleg zavaró szerintem is...

 

Aki szégyenlős a párja előtt az miért akar vele lefeküdni?

 

Egyébként a zokni tényleg olyan ruhadarab amit nem szivesen látok közben. :D

Link to comment
Share on other sites

Nekem / Nekünk már előfordult olyan eset, amikor annyira belefeledkeztünk a dolgokba hogy a végén vettük észre hogy fent maradt a zokni.

 

Szerintem sok emberrel megesett már, hogy a nagy vetkőztetések közepette valahogy elkerüli a figyelmet. :)

Ha ez nem tudatos, akkor nem zavaró, de ha igen akkor tényleg elég gáz lehet. Bár én még zokniba is szexynek tartom a páromat :);)

Link to comment
Share on other sites

Ó én imádom a zoknit. A füleimre is szoktam húzni közben, kezeimre is. Sőt, télapózoknit - amit kandallóra aggatnak az ajándékért - is szoktam húzni a fejemre. Nincs is annál jobb, próbáljátok ki!

 

Amúgy még nem tapasztaltam zoknis éjszakát, lehet zavarna, lehet nem. Passz.

Link to comment
Share on other sites

A csajok részéről hülyeség nem levenni a zoknit... mondjuk max én húzom le :D a láb is egy erogén zóna tud lenni a csajoknál mint pl a fül vagy a nyak. ha nem hagynák hogy levegyem a zoknijukat akkor ennyivel is kevesebb lenne számukra a sex. Én am nem vagyok a ruhában dugás híve... persze a metrón az ember csak nem vetközik neki, vagy plegy Rokk koncert után hazafelé... de ha az ember otthon van, akkor nincs értelme a ruhának. Engem a lányka illatos bőre jobban izgat, mint mondjuk egy harisnyatartó vagy mit tom én :)

Link to comment
Share on other sites

Nem tudom, nálunk már volt, hogy mindkettőnkön rajta maradt, valahogy egyáltalán nem zavart .... :D

Egyébként a legjobb valóban, mikor semmi sincs egyikünkön se, csak mi egymáson ... mindegy hogy ... :D

Link to comment
Share on other sites

A zokni nálunk is lekerül, de amúgy szerintem erre a lányok érzékenyebbek is, mármint hogy ha fennt marad... Ugyanakkor osztom azt a véleményt is hogy nem azzal kell olyankor foglalkozni, van ott olyankor más is, amire lehet illetve kell figyelmet szentelni... :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

egy kevés ruha az igen, az izgató. pl ha a bugyit nem veszi le, csak félrehuzza, vagy szoknyát nem veszi le hanem fölhúzza........ dehát a zoknit azt vegye le. nem vagyok lábmániás vagy ilyesmi, de egy szép női láb az akkor is lehet izgató. bármien női testrész lehet izgató, megfelelő körülmények között.

 

... persze a metrón az ember csak nem vetközik neki,

FULL-MOON, te csak így metrón tolod? :D

 

abban igazad van, hogy valóban vannak olyan helyszínek, ahol nem lehet ezzel foglalkozni, de ha van rá lehetőség, a zoknit le kell venni :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Nem régiben olvastam egy érdekes cikket. A szex közben véleményem szerint izgalmas az, ha néhány ruha az emberen marad. Erotikus boltok is árulnak különféle kiegészítőket, de akár egy fenn maradt boxer, top, félrehúzott női fehérnemű is forróbbá teheti az együttlétet. Ez alól azonban erős kivételt képez a zokni. Sokakat ugyanis felettébb zavar, ha eme ruhanemű a párjukon, vagy magukon marad szeretkezés közben. Mi a véleményetek erről?

 

 

Ha nő lennék engem is biztos tökre kiborítana, ha a párom egy pár nylon zokniban repesztene :D:o:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...