Jump to content
PirateClub.hu

Szerinted egy részeg nő csúnyább látvány mint egy részeg férfi?


a_grave_man
 Share


Recommended Posts

Egyik sem szép látvány...a részeg férfi visszataszító, a részeg nő pedig kiábrándító...ha iszunk, akkor csak mértékkel tegyük! Szerintem tök égő az ha van mondjuk egy szép nő, és azzal kell hogy szembesülj, hogy majd összeesik a részegségtől... :blink: Szerintem undorító...De az sem kellemes látvány amikor a fickó van benyomva annyira hogy alig bír talpon maradni, és azt sem tudja hogy merre van fejjel...(O.o) Mindkettőhöz volt már szerencsém (sajnos). Ha az embernek van némi tartása, akkor nem issza le magát a sárga földig...vagy még annál is lejjebb :wacko:. Meg amúgy is...ahhoz hogy jól érezzük magunkat, nem kell feltétlenül alkohol. Jó nem azt mondom hogy egyáltalán ne igyunk, csak tudjuk hogy hol a határ ;):P Nekem ez a véleményem ;)

 

Molly

Link to comment
Share on other sites

Hát egyik sem szép látvány, de ha egy szép lány összerókázza magát az kiábrándítóbb.Gondolom a lányok esetében meg fordítva van.Azt azért nem hiszem, hogy a férfiassághoz hozzá tartozik az, hogy atomrészegre leiszod magadat.Különösen azért, mert ha részeg vagy akár olyat is tehetsz amivel rombolod a becsületedet, és a férfi becsület egy igen fontos dolog :) Persze a férfiaknál inkább elfogadottabb, hogy ha isznak, de az sem úgy, hogy mindenféle határ nélkül.

Például egy alkoholista nő sokkal rosszabb dolog szerintem, mint egy alkoholista férfi.Valamelyik este láttam egy részeg nőt a gyerekével, sztem még tíz éves sem lehetett a kölök és úgy ordibáltak egymással, hogy az egész utca hallotta.Arról nem is beszélve, hogy milyen szavakat használtak. "ne ordíts már b+ mert már szédülök!" - "hogy beszélsz velem te kis r***dék, mindjárt úgy beléd rúgok, hogy kiesel az útra" ---- szóval ilyet hallani egy anyától azért elég elszomorító.

Bár olyat is láttam már, hogy két 10 év körüli gyerek viszi haza a fullrészeg apját, de az legalább nem ordított velük.... csak a két gyerek egymással...

Link to comment
Share on other sites

Egy csaj aki ivott egy keveset még aranyos is lehet, de ha már vállalhatatlan állapotba kerül annál nincs kiábrándítóbb dolog a világon. És visszataszítóbb sem, ha egy ilyen a nyakadba veti magát valamelyik bulin...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...