Jump to content
PirateClub.hu

transformers 2


qrta14
 Share

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Én moziban néztem meg, mivel nagy rajongója vagyok a Transformers képregényeknek. Feliratosan vetítették és nagyon jó volt, várom a 2. részt is.

 

Szerintem nem zárták le sztorit. Nagyon sok Transformers még be sem mutatkozott, köztük az álcák másik nagy vezetője Sokkoló. A képregényben több 100 autobot és álca szerepelt, és még ott van főellenségnek Unicron is(aki egy bolygó, de ő is át tud változni robottá), de a képregényben még volt pár "főellenség" akik felbukkanhatnak. De a kreatív írók akár egy teljesen új cselekményszálat is belevihetnek a történetbe. Megatron is visszatérhet, szóval rengeteg lehetőség van a folytatásra.

 

Ma néztem meg megint a filmet feliratosan és elég gyenge lett a felirat, több poént is rosszul fordított le a készítője, meg néhány poént elfelejtett lefordítani amik nagyon jók voltak. Moziban az egész felirat hihetetlenül jó lett, látszott rajta, hogy egy nagy rajongója készítette, nem beszélve arról, hogy a már említett poénok is fantasztikusan lettek lefordítva.. Sokkal jobb volt a film moziban, a hangeffektek nagyon jól szóltak. A 2. részt is tuti moziban fogom megnézni. Nekem megér egy jegyárat ez az élmény.Számomra többet jelent ez film, mint másoknak, mert én a transformersen nőttem fel, ezért kezdtem el rajzolni is. Van is itthon több tucat képregény.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Az előzetes alapján valami elképesztően jó film lesz! nem akarom elkiabálni, de megkockáztatom, ho jobban sikerült mint az 1

 

És ezt mind a kemény 30mp-es trailerből szűrted le? :D :D

Szerintem semmitmondó volt ez a trailer, max annyit szűrtem le hogy igen lesz T.F. 2. semmi több... <_<

 

Hát ha Amerikában Június végén lesz a premier, akkor örülhetünk ha iden (2009-ben) le fogják adni nálunk a filmet. :(

Link to comment
Share on other sites

Ha bővebben utána jártál az más dolog, én azt írtam hogy a trailerből nem lehetett sokat levonni...

Hogy milyen lesz az majd akkor kiderül ha az elejétől a végéig megnézi valaki, de persze lehet előre tippelni hogy mennyire sikerült jóra megcsinálni a folytatást... :) Nekem nagyon tetszett az 1, nem csak jelenetileg, hanem történetileg is, remélem ez majd a 2. részben is így fog visszajönni! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

írtam a movies requests-be kérésként azért hagy hátha valaki aki sokkal ügyesebb,tájékozottabb mint mi nagy többség,

azt írja majd ,hogy még legalább 2-3hó míg meglessz mert magyar szinkronnal nemrég néztem az előzetesét.

Erre ott félreértelmezték az igaz nem bőbeszédű kérésemet,lehet nem is annak tünt,pedig annak szántam

mert nekem nagyon tetszett az első rész! Így a bemutatót látva még jobban felcsigázott a 2-ik rész is.

http://videa.hu/videok/film-animacio/transformers-2-elozetes-akcio-michael-bay-DiTjhFnlfR6kGxGc

remélem jól illesztettem be ez az első

Link to comment
Share on other sites

hát könnyű félreértelmezni, mert annyit írtál, hogy:

 

most néztem az előzetesét magyar szinkronnal,nem rossz

Hozzászólás!?

 

Főleg mivel se kérdés, se kérés nem volt írva. Általában ha kérnek az emberek, oda írják, h kérem, vagy kellene, vagy valami... :)

Link to comment
Share on other sites

Az első rész nem volt rossz, bár a sztorin szerintem még lehetett volna csiszolgatni. Bár ha a második rész is lesz olyan jó mint az első, nem lesz rá sok panaszom. A játék nekem kimondottan nem tetszett, valahogy a kép-és hanghatások nagyon el voltak cseszve szerintem. Ha a második játék szebb és igényesebb lesz, akkor akár még jó is lehet.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...