Jump to content
PirateClub.hu

Rapid/ftp hozzáférések a staff számára


Niet
 Share

Recommended Posts

Mivel a privát szekció túl sok ip-t, s állandó szenvedést jelentene, s esetleg acc 'kisütést' is, ezért ide teszem:

 

Rapid premium:

 

Login: for_pirateclub

pass: PiRaTe

 

Expiration date: Tue, 28. Jul 2009

 

jelenleg 15 GB traffic van felhalmozva :) Haználjátok egészséggel ;)

Link to comment
Share on other sites

Köszönöm az ftp access-t , kiváncsiságból körülnéztem benne ,valóban brutális tartalom.És külön köszönet a rapid account felajánlásért is Niet , ezekben az ínséges időkben ! :)

Link to comment
Share on other sites

Nincs mit!

 

Használjátok egyébként nyugodtan korlátok nélkül :) Most is 25 Gb traffic van felhalmozva... ennyire nincs rá igény? :P

Link to comment
Share on other sites

Én kössze a ftp-t , most csúszik le a Made In Hungaria !

Link to comment
Share on other sites

A rapid acc-ból viszont úgy látom, h. egy-egy megányi sincs kihasználva, nem h. giga :(

 

Tavaly augusztusban kiraktam ide a staff-ba egy 1 hónapos premium accot , alig pár száz mega használata után lett törölve az idő lejártakor :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Kössze, ezt lehet használom majd, mert még épp itt nem vagyok premiumos :) Egyébként ezt havira vetted vagy pedig itt van lehetőség pontbeváltásra?

Link to comment
Share on other sites

Igazából le akartam tölteni néhány mixet a Minxing.hu-ról,és a rapidról 1 szál jött, meg a többi tárhely meg bemondta az unalmast, és csak a hotfile volt, ott meg nem engedett be, mert elkezdett tölteni majd újra indult a gépem, és nem akart visszaengedni... Eldurrant az agyam és 3 dolcsiért előfizettem 1 napra!!

 

3-4 mp3-at letöltöttem, aztán már nem használom! Gondoltam megosztom veletek!

 

Amúgy neked mennyivel jön??? mert nekem 2M nettel csak 40-50kb/s-el :S

Link to comment
Share on other sites

Nekem itthon 4Mb-es van , azzal fullon jött a szajré.Pl. a 4djsonline.com és hasonszőrű társaikon érdemes körülnézni sztem az hotfile-s accoddal , mert a gyerek a zenéinek nagy részét oda is kiteszi ,onnét lícseltem egy adagot ,jahh és ezúton is köszi hogy megosztottad. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 10 months later...

Még gőzölög, olyan friss! Használjátok egészséggel! :)

 

Login Information (Rapidshare.com):

Login: 15494551

Password: 2ufcdtHX

 

Úgy látom, az összes feltöltésem is átrakta a prémiumba... :( Vissza lehet ezt még rakni a Collector's accba, vagy felejtős?

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...