Jump to content
PirateClub.hu

Akarod-e, hogy legyen újabb valóság-show a tévében


tibiole
 Share


Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Utálom a valóságshow-kat, az ***** való, abszolút semmi értelme nincs, és jobban szétégeti az ember agyát, mint 1 liter 90%-os denaturált szesz...

Ja meg szívből gyűlölöm az egész RTL Klub-ot, látszik hogy az egészet csak a **nagy profit miatt csinálják. Pl. itt van ez a Bajkeverők. Láttam belőle 5 percet, és azt kívántam, hogy bárcsak ne látná egy külföldi ember se, mert ha ezt más kultúrált európai országokban megtudják, *** az EU-ból...

Módosította spirituell
A fórumon tilos a káromkodás, illetve egyéb sértő kifejezések használata! Warn-nal büntetjük!
Link to comment
Share on other sites

rtl klub sz*r.... és sajnos már majdnem minden csatorna kezd elsz*ródni.... sprektumon már mennek ezek a sz*r játékok hogy hívj fel csak teneked csak ost csak itt van 100000000ft és csak te nyerheted meg, meg ezek szóval...... szóval ha értelmes ember akarsz leni nem kapcsolod be a tv-t mert ezek a műsorok már iq romboló sz*rok! najó azért van kivétel 1-2 de ezek a sprektumon már télleg megakadt a szemem :blink:

Módosította nagypisty
Link to comment
Share on other sites

Már bocsánat de a tököm kivan ezekkel a sz*r műsorokkal.

Tudom azt szokták mondani akit nem érdekel nem kötelező nézni, de viszont ez másokat megront, rászokik és ezt nem érdekel senkit a sz*r RTL Klub-nál ill. TV2-nél. Magyarország két legpocsékabb TV adója. Pfújj!!!!

Sok feltűnési viszketegséggel megáldott, a kemény kétkezi munkáért odalevő embert nézni csodálatos élmény főleg amit csinálnak és ahogyan beszélnek.

Miért nem nézik inkább az emberek a Discoveryt, Spektrumot, Sport1-2 stb. stb. stb.

Módosította nagypisty
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kb annyira kell nekem, mint púp a hátamra.

Deha megint elkezdik, akkor ezek szerint erre van igény.

Sem a Nyaló Világból, sem a Big Bránerból nem néztem végig egyetlen részt sem. De körülüttem annyian nézték, hogy akaratlanul is tudtam, hogy ki-kivel bújt össze.(ettől kaptam herótot)

De hát Ti is tudjátok, hogy itt a Lé a tét.

Link to comment
Share on other sites

:lol: igaz, viszont én nem igazán nézek tévét, mert mostmár bárhova kapcsolok, mindenhol ez m1, vagy vmi baromság... ezért inkább itt ülök még 1-2 órával tovább a gépnél, hogy ne nézzem ezeket : :angry: ( szerintem naon rossz, ez is csak hülyíti az embereket, hogy egy kicsit elfeledjék a bánataikat... :angry: marhaság az egész )

 

Ne idézd az előtted lévő hozzászólást! Köszi!

Módosította nagypisty
Link to comment
Share on other sites

Az a szomorú,hogy ezek mindaddig műsoron lesznek amíg a sok birka magyar leül a tv elé és nézi.

A különböző kereskedelmi adók pedig hülyék lennének nem lenyúzni az utolsó bört is az ilyen valóság-showk-ról.

Nekem már rég a nyugdíjjamat fogják folyósítani,de állítom,hogy a VV78 vagy a BB85 még mindíg az egyik legnézettebb műsor lesz.

De ide sorolhatnám a különböző dél-amerikai sorozatokat,Mónika show,Balázs show,és egyéb színvonalas "szórakoztató" programokat.

Na mindegy.a lényeg az hogy aki rühelli ezeket az kapcsolja ki a tv-t és irány a Gigacenter!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 year later...

engem v.hogy nem tud érdekelni ahogy egy leselejtezett szottyadt mellű ri........nc mosakszik, és ahogy egy dagatd diszkós nyomorég óriásikat böfög vagy ahogy 2 elbastottéletű 40 es magukat 20 asnak érezve abban fogad h. ki bírtovább fennmaradni, de legfőbbképpen az nem érdekel h. ha kijönnek akkor könyvet írnak "én XYZ aki volt a villában" címmel , szánalmasak.....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Jah, szánalmas ez az egész.

Szánalmas először is az, hogy csupán a pénzért ennyire el lehet aljasulni ebben a világban, hogy képesek ilyen műsorokat adni egy magát európainak mondó demokratikus köztársaságban. Hol érvényesülnek itt a nép széphez, jóhoz való jogai?

Szánalmas az is, hogy van aki ezt megnézi, aki ezzel képes eltölteni az idejét, ahelyett, hogy akkor valami érdekes, ismeretterjesztő filmet, vagy sportműsort nézne, ami legalább nemesíti a szellemet és a lelket, esetleg teljesen más értelmes elfoglaltságot találna.

Szánalmas továbbá még az, hogy vannak olyan emberek, akik pénzért, hírnévért vagy bármi másért képesek bemutatni azt a szintjüket, aminek lennie sem kéne, képesek az értelmes emberek előtt bolondot csinálni magukból.

Azt is szánalmasnak érzem, hogy egyes emberek nemhogy megnézik, de szavazni is képesek erre. Konkrétan pénzt adnak ki azért, hogy az maradjon bennt, akire szavaztak, és az essen ki akire nem.

És végül azt , hogy ezt meg lehet tenni törvényes keretek között. Azért a tipikusan társadalomromboló műsorokat nem ártana megszűntetni, betiltani. Na persze ez csak akkor valósul meg, ha nem cél butítani a népet egy fogyasztói társadalomhoz.

 

(Ja is elnézést kérek mindenkitől. ha valakit sért a véleményem. de ez akkor is a véleményem, én így látom. Lehet másként látni, de nem kell ezért szídni engem, sem felmenőimet.)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...