Jump to content
PirateClub.hu

Készülőfélben a Deadpool-film


vassadi
 Share

Recommended Posts

Az X-Men kezdetek: Farkas sikere után újabb mutánsok számára nyílt meg az önálló út lehetősége. Érdekesség, hogy a Fox nem egy, az X-Men filmekben megismert karaktert hozott előtérbe, hanem Farkas mostani ellenfelét, Deadpoolt.

 

Ryan Reynolds már korábban is lenyilatkozta, hogy a Fox leszerződtette egy önálló Deadpool film főszerepére, ám a Nász-ajándék premierjének alkalmából adott interjújában elárult pár apróságot a mutáns-filmről is. Elmondása szerint már javában dolgoznak a forgatókönyvön és jelenleg a megfelelő főgonoszt keresik a történetbe.

 

Reynolds szerint az egész pont olyan lesz, mintha egy képregényt olvasnánk. Deadpool arca teljesen össze lesz szabdalva - mondjuk ezt a Farkasban is láthattuk már -, de szerencsére lesznek benne visszaemlékezések is, amikor Deadpoolt még Wadenek hívták. Ezután már csak a Magneto-film van hátra.

 

Forrás: sg.hu

 

0506d.jpg

deadpool.jpg

Link to comment
Share on other sites

Deatpool lenne a következő? Jajde mért??? Mért nem Xavier vagy Magneto...

Link to comment
Share on other sites

Állítólag Ryan Reynolds annyira jól alakította a film végén Deadpool-t, hogy ez arra ösztönözte a készítőket, hogy az ő főszereplésével forgassák a következő filmet. Bár nem tudom mi volt abban olyan 'zseniális', egy összevarrt szájú mutáns aki üt néhányat Farkassal (és Kardfoggal), aztán annak rendje és módja szerint a főhős megöli, én sem igazán értem, hogy ezek alapján mi ösztönözte erre a lépésre az alkotókat. :huh: Ráadásul a premiert 2011-re tervezik, szóval úgy néz ki még jó sokat kell várni a következő X-Men-szereplő történetére. De annyi biztos, hogy ő Magneto lesz; már az X-Men 3. megjelenésekor (ill. azt követően) eldöntötték, hogy előbb Farkas, majd az Ian McKellen alakította "fő-főgonosz" kap önálló filmet (utána esetleg jöhet Xavier professzor, de szerintem azt az X-Men Kezdetek: Farkasban látottak alapján kizárhatjuk, hogy Küklopsz vagy Kardfog is külön filmben fog szerepleni).

Link to comment
Share on other sites

Ha ez is annyira vérmentes, és gyerekbarát lesz, mint a Wolverine, akkor neki se lássanak. Deadpool, jó humoráról és beteg, kínzás jellegű kivégzéseiről híres. Aztán megint kapunk az arcunkba egy szerelmi szállal ötvözött, 12es karikás mozit....

Link to comment
Share on other sites

Ezt nemértem. De a Farkas végén meghalt nem? Kérlek világosítsatok fel, mert nemvagyok jártas a képregényben. :unsure: amúgy nagyon örülök neki, és énis remélem, h Deadpool brutálisabb lesz mint Farkas, de azért sztem max a 16-os karikáig mennyenek el, mert nemkéne elvinni horrorig az X-Men-t...

Link to comment
Share on other sites

Ahhoz képest, hogy az Orogons játék +18-as kategóriás lett, a film nekem pont így jó ahogy van. Én meg vagyok elégedve a Wolverine filmmel.

Link to comment
Share on other sites

Nem halt meg, nézzed meg még 1*...vagy lehet abban a verzióban máshogy lett vége...de felkel és nem emlékszik semmire sem...akkor, hogy lett volna bent az X-Men filmekben? Amúgy aki olvasta a képregényeket, az majdnem mind elégedetlen a filmmel. Rozsomák, mert úgy hívják, inkább állat, mint ember, a filmben meg inkább érző lény, mint egy vadállat!

Link to comment
Share on other sites

X-MEN 4 Apocalypse Rising vajon ezt mikorra csinálják meg, láttam néhány trailert de azok mind fake

 

Dadpool:De a leendő film és képregény között nagy különbség lessz, ..el nem tudom képzelni a tartalmát...

egyáltalán mi lessz dilm magyar cime ?

Link to comment
Share on other sites

Én nem Rozsomákra gondoltam, h meghalt, hanem Deadpool-ra. Mert a film végén lefejezte Rozsomák. Azt lezuhant meg minden. Erről kérdeztem, h hogy lehet belőle film, ha meghalt.

Az X-Men Kezdetek: Farkasban a mutánscsapat félresikerült akcióját követően Logan otthagyja őket, és csak a film végén találkozik újra az összevarrt szájú mutánssal (azaz magával Deadpool-al); a Deadpool-film gondolom ebben a többéves időszakban fog játszódni.

Link to comment
Share on other sites

Pár napja láttam a filmet, szóval nekem még friss 'emlék', és szó sem esett arról, hogy akkor "kapcsolták be" először. :huh: Az, hogy ilyen formában akkor láttuk először, egy bevált és sok filmben alkalmazott főgonosz-klisé, azaz hogy a főhős egy meglepetésszerűen előbukkanó, addig még nem látott gonosszal vívja meg a 'végső nagy csatát' (bár nem mintha Deadpool lett volna Logan legnagyobb riválisa).

Link to comment
Share on other sites

X-MEN 4 Apocalypse Rising vajon ezt mikorra csinálják meg, láttam néhány trailert de azok mind fake

 

Dadpool:De a leendő film és képregény között nagy különbség lessz, ..el nem tudom képzelni a tartalmát...

egyáltalán mi lessz dilm magyar cime ?

 

X-Men Origins: Halálmedence -.-"" kb... Vagy mivel zsoldos bérgyilkos a képregényben, lehet evvel kapcs. találnak ki neki valami zseniális nevet, mint Rozsomáknak a farkast -.-""

Link to comment
Share on other sites

Nálam a Farkas még úgy-ahogy elmegy (gondolom azért nevezték át Rozsomákról, mert az nem olyan "menő", mint ez :) ), de pl. olyan nevet, hogy Mészárszék, hogy lehetett adni egy élő személynek? :huh:

 

Na mindegy, a lényeg, olvastam olyan híreket, melyek szerint Deadpool állítólag a Vérfürdő nevet fogja kapni a magyar fordításban... Most nem tudom, hogy nevessek, ledöbbenjek, a fejemet fogjam, ... :)

 

Amúgy zsepi, én nem vagyok benne annyira biztos, hogy a Deadpool-film az X-Men Kezdetek (egyelőre még csak leendő) szériába fog tartozni. :huh:

Link to comment
Share on other sites

Én nem Rozsomákra gondoltam, h meghalt, hanem Deadpool-ra. Mert a film végén lefejezte Rozsomák. Azt lezuhant meg minden. Erről kérdeztem, h hogy lehet belőle film, ha meghalt.

 

Wade rákos volt, és ezt csak úgy tudta "kivédeni" hogy ha önként jelentkezik az X Fegyver projectbe, amiben az volt a terv hogy szuperkatonákat gyártsanak. Wolverine öngyógyító képességét, mesterséges úton átültetik bele.Az eljárás mellékhatásaként Wilson bőre és arca rettenetesen eltorzult, de nem lett összevarva a szája !

Számomra hihetelen az hogy míért van összevarva a szája, hiszen ő kivételes "humorjáról" híres + míért vannak beleültetve pengék :blink: Nagyon bután valósították meg filmen..

Link to comment
Share on other sites

A válasz egyszerű: megfigyelhető, hogy a képregényadaptációknál (legalábbis a Marvel-eseknél mindenképpen) a film készítői mindig minden esetben apró vagy néha nagyobb változtatásokat eszközölnek az eredetihez képest. Így vannak apró eltérések a főhősök háttérsztorijait illetően a képregényekben és a filmekben, így csináltak Rozsomákból Farkast, stb., és így lett Deadpool-ból összevarrt szájú, kardkezű, agymosott mutáns (és lehet, hogy így lesz belőle a magyar fordítás szerint Vérfürdő :lol: ).

Link to comment
Share on other sites

Én nagyon várom a filmet, és remélem, hogy tényleg a képregényes Deadpoolt kapjuk popkultuláris utalásokkal, "képregényöntudattal" meg a szokásos ökörségeivel (jah meg a ruhája is maradhatna az eredeti). :D

A film végén egyébként, mutatják, amint ez a "Deadpool" visszahúzza fejét és annyit mond, hogy: Shhh! :)

Link to comment
Share on other sites

Szerintem hiába reménykedsz abban, hogy szinte egy az egyben a képregényes Deadpool-t kapod vissza, például mivel a Deadpool-filmet is az X-Men Kezdetek: Farkas alkotói készítik, és ha ebben a filmben így ábrázolták, akkor... sajnos Deadpool saját filmjében sem várhatunk jobb megvalósítást. :mellow: Reménykedni persze lehet... ;)

Link to comment
Share on other sites

Csak, azért reméltem, hogy változtatnak, mert ugye Victor is teljesen máshogy nézett ki mint anno az X-Men első részében.

 

Egyébként, az se lenne számomra akkora tragédia, ha ez a Deadpool térne vissza, mert mint már mondtam a film végére újra tud beszélni (csak szerezzen egy faja szerkót :) ).

Link to comment
Share on other sites

írtad ezt hogy máshogy néz ki, belenéztem és b34, ennyire elkúrni, 0% ban hasonlít az Xmen 1 ben meg a xmen origins ban lévő victor creed. legalább már ugyanazt a stílust adták volna neki ha ugyanazt a színészt nem sikerült megszerezni de neem, teljesen más.

Link to comment
Share on other sites

Azért lett Farkas a magyar cím mert a Wolverine szó magyarul torkos borzot is jelent.

Aztán amikor feküdt Logan a műtéte előtt megkérdezi tőle a tábornok, hogy mit véssenek bele.

Aztán furán jött volna ki az, hogy:

,,Véssétek bele azt, hogy.......Torkosborz :D :D :D

 

Deadpool filmre kíváncsi leszek, de Flóri bá-val egyetértek, ha 12-es karikás filmet kapunk akkor mehet a szemétbe

alapból Deadpool egy durva karakter nem tudom miért kellene elrontani egy gyerek filmel.

 

A Farkas önálló filme még tetszett is, de ebbe is mehetett volna valamely szintű durvaság.

 

 

Logan tesója nem volt benn az X-Men triológiában.

Az első részben van valami szőrös Jeti féle, de az nem az.

Hiszen egyszer se beszélnek vagy utalnak rá, hogy a testvére lenne.

 

Link to comment
Share on other sites

Deep_idea: ha már fordítani akarunk, Wolverine-t inkább Rozsomáknak fordítják, ugyanaz, mint a torkosborz, csak ez utóbbi a rozsomák népies elnevezése :) A Farkas név meg onnan van, hogy 1, a kedves fordító anno megrekedt a wolv résznél, hogy áá majdnem wolf az meg a farkas ill. 2, az emberek túlnyomó többségének lila gőze nincs, mi az a rozsomák (azon kívül talán, hogy valamilyen állat)

Már maga a karakter jellemének sincs semmi köze a farkashoz (ami falkában vadászik, míg a rozsomák egyedül) és még sorolhatnánk.

Link to comment
Share on other sites

Egyébként, csak megjegyezném, hogy az eredetiben (mármint a képregényben), Wolverine és Sabertooth között nincs semmiféle rokoni kapcsolat... igazság szerint fingom nincs, hogy ezt miért kellett, hogy tesók legyenek.

 

Nem tudom, hogy mennyire ismeritek egyébként a képregényeket, de sztem nagyon állat lenne, ha a filmben feltűnne mondjuk Cable (már ha csak cameo -ként is) vagy esetleg T-Ray.

Link to comment
Share on other sites

személy szerint az X-Men kezdetek : farkas teljesen más hatást nyujott mint az X-men 1-2-3 és szerintem akárki is lesz a következő X-Men kezdetek-ben tuti hogy ez egy új fejezet az X-Men filmek világában már a Farkas-ban is a látvány világ valami elképesztő volt

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Rendezőt kapott a Deadpool film

Bár kezdő dátum még nem lett kitűzve, a 20th Century Fox a közeli jövőben nekiláthat a sokat emlegetett Deadpool Spin-offnak: a forgatókönyvet Rhett Reese és Paul Wernick (Zombieland) már elkészítette, a főszereplő Ryan Reynolds adott, tegnap pedig bejelentették, hogy a rendezővel is aláírták a szerződést. A posztot egy ezen a téren igen tapasztalatlan emberre, Tim Miller-re bízták, aki eddig a vizuális effektek terén alkotott, az X-Men első és második részénél egyaránt közreműködött, ám a Deadpool film lesz a rendezői debütálása.

ryan_reynolds_deadpool_x_men_origins_wolverine.jpg

A filmért egyébként Robert Rodriguez és Adam Berg is versenyben volt, azt hiszem jó páran meg fogják kérdőjelezni a Fox döntésének racionalitását.

Lauren Shuler Donner producer múlt hónapban azt nyilatkozta, hogy teljesen újragondolják a karakterekt.

“Totális reboot lesz. Teljes mértékben megpróbálunk úgy tenni, mintha az X-men kezdetek: Farkas meg sem történt volna, vagy maximum kigúnyoljuk. Őrült film lesz, kifejezetten vígjáték. A forgatókönyv ennek ellenére korhatáros (R-rated), nagyon mocskos és erőszakos. El fogjuk hagyni az X-men világot. Ryan Reynolds teljesen be van vonva az egészbe, együtt dolgozik a forgatókönyvön az írókkal, ugyanannyira az ő gyermeke mint a miénk. A képregényhez teljesen hűek maradunk, mindent látni fogtok: Wade Wilson-t, a jóképű Ryan Reynolds-zsal és a ráktól eltorzult arcú Deadpool-t a kosztümjében.”

filmtrailer.hu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...