Jump to content
PirateClub.hu

Mondj véleményt!


nyugdíjas
 Share

Recommended Posts

  • Replies 501
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 

Az, hogy akkor elásták magukat. :D

 

Mi a véleményed azokról az emberekről, akik akaratosak?

 

 

Huh valamilyen szinten én is az vagyok :) Szerintem ha az akaratukat arra használják fel hogy megvalósítsák az álmukat, semmi gond, de ha rákényszerítik az akaratukat másokra, akkor baj csak :)

 

Mit gondolsz a divatemberekről?

 

szerk: bocs h nem az uccsóra válaszoltam csak mire elküldte ez a vacak, pont akkor jött a többi hsz is:)

Link to comment
Share on other sites

Mit gondolsz a Samsung monitorokról?

 

Szerintem jó, nekem bevált a márka nem először használom és nem is utoljára. Garancia szempontból is nagyon jó. :happy:

 

Divatemberek? :blink: Akik divattervezők, divatkövetők, modellek, stb? Nem teljesen tiszta a kérdés nekem. Úgy általánosságban jó a divat, szép új dolgokat tudnak kitalálni és nem csak szépeket is. A modell csajszik csinik. :P Személy szerint sosem követtem a divatot (na jó, egy picit :P ), a trendet, soha nem az érdekelt mi a trendi éppen a világban, persze lázadó sem voltam sohasem. :P

 

Mi a véleményed a barátságról?

Link to comment
Share on other sites

Hát, hogy Tesco-árak, Tesco-minőség, de legalább a legtöbb dolog olcsó és megtalálható, gondolok itt pl kajára.

 

Mi a véleményed a Watchmen-ről?

Link to comment
Share on other sites

A képregénynek csak az 1. 3 részét olvastam és azok nagyon jók, de a film az iszonyat nagy. a TDK mellet számomra a valah volt legjobb képregényfilm, elgondolkodtató, néha spamelo (kissé morbid, nem mindenki érti) és vannak bennne fantasztikus akciók is. Ebben az évben eddig szerintem nem volt túl sok jó film, de ez az!

 

Mi véleményed a Harry Potter-ről, annak hype-ről (155 milkóba kerültek csak a reklámok) te is várod a filmet, olvastad a könyveket?

 

 

Link to comment
Share on other sites

az, hogy ha nem muszály, nem mennék vissza nyár végéig :D Am normális iskola, női vezetés alatt :P

 

Mi a véleményed a Kaukázusról?

Link to comment
Share on other sites

Az, hogy nem éppen "összetartóak" és nem igazán féltik a másikat. Nekem, amikor van, soha nem megyek nélküle el.

 

Mit gondolsz azokról a kis takony fiúkról, akik a képedbe röhögnek és villognak a több tízezres övgyüjteményükkel?

Link to comment
Share on other sites

Nem nagyon szeretem, de néha elkap a technikás mivolta. Igazából hörgés nélkül nekem sokkal jobban tetszene.

 

Mi a véleményed a zenészekről?

Link to comment
Share on other sites

AZ igazság az hogy általában a zenészek jóarcok =) akik azért zenélnek emrt szeretik és nema zért mert cask ugyfelkapták őket pénzcsinálás miatt.... meg am én azt tartom zenésznek aki tud és ténylegesen zenélni mint plö Steve vai meg még sorolhatnám =)

:D

akor most én kérdezek.

MI a véleményed a 2/4(kettőnégy) című online tv műsorról ??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...