Jump to content
PirateClub.hu

Mondj véleményt!


nyugdíjas
 Share

Recommended Posts

A felnőtt őssejtek képesek különböző szövettípussá átalakulni. A szövetekben a felnőtt őssejtek egyesülnek a befogadó szövettel és átveszik annak tulajdonságait, a regenerációt elősegítve.

 

 

 

Hiszel e a lélekvándorlásban? Indokold meg véleményed!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 501
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hiszek, mert elég logikusan hangzik (és a filozófiája is kitűnő), ahogyan hiszek a Dharma létezésében is.

 

Hiszel abban, hogy maroknyi ember gyökerestül megváltoztathatja a világot??

Link to comment
Share on other sites

Nem nagyon. Előbb-utóbb valamelyik fél úgyis többet akar...

 

Mi a véleményed a chilis Milka-ról?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Azt, hogy a szülő mindent megtesz a gyermeke boldogságáért...én legalábbis ezt várom el, és ha majd lesznek gyerekeim, szerintem ők is ugyanezt fogják elvárni.

 

Mit gondolsz a halálról?

Link to comment
Share on other sites

Egyszer mindenképpen eljön, de minél később annál jobb :) Szerintem csak a halálnál a fájdalom lehet rossz, a többi nem. A legtöbben azért félnek tőle, mert nem tudják mi jön utána. Hát én inkább attól félek, h fájni fog ;)

 

Most pedig egy hasonló kérdés:

Mit gondolsz az életről?

Link to comment
Share on other sites

Az élet változatos. Összességében megéri élni, különben mi mást tudnál csinálni. Nagyon sokan mondják, hogy a mai világ rossz, meg így meg úgy, mert elkeserítik őket, de én nem így gondolom. A sötét középkor, na az volt szívás :P

 

Újabb kérdés: hiszel-e a Dharmában?

Link to comment
Share on other sites

Nyitott vagyok mindenre, erre is. Nem tűnik hülyeségnek, eléggé filozofikus téma. Asszem még filozofálnom kell erről egy kicsit....Addig is: (De ugye a buddhizmus egyik építő kövére gondoltál, nem pedig a Lost-os Dharmára?)

 

Mi a véleményed a filozófusokról? (most ne azokra gondolj, akik jó nagy baromságokat hordtak össze)

Link to comment
Share on other sites

A filozófusok - főleg a görögök - általában nagyon műveltek voltak, és nem hiszem, hogy baromságokat hordanának össze. Emellett alapvető erkölcsi rendszereket hoztak/hoznak létre a holnap emberének.

Mi a véleményed Nagy Sándorról?

Link to comment
Share on other sites

Nagy Sándorról mint hadvezérről az a véleményem, hogy zseniális lángelme volt. Fantasztikus, hogy mekkora tehetséggel nyerte sorra a csaták, foglalta el a területeket. Arról, hogy milyen ember volt nem tudok vélemyént mondani. Elvégre sok féle feltételezés van arról, hogy miket tett, de sok az ellentmondás.

 

Mi a véleményed az 1., a 2. és 3. Birodalomról?

Link to comment
Share on other sites

Az, hogy sem Napóleonnak, sem Hitlernek nem sikerült az, ami a rómaiaknak igen : meghódítani és kormányozni az akkori ismert világot. így csak a rómaiakat tartom igazán fontosnak, a többi csak harmatgyenge próbálkozás volt :P

 

Mi a véleményed a klónozásról?

Link to comment
Share on other sites

Hát örülnék még pár Én-nek. Mert ugye a jóból sosem árt. :D Komolyra fordítva szót szerintem nemsokára már el fognak jutni arra szintre, hogy embereket is klónozhassanak. Persze ez fel foglya vetni azt a kérdést, hogy hol szablyák meg a határt, mit szabad, és mit nem. De hasznos lehet orvosi szempontból, mert így szerveinket leklónozhatjuk és legalább nem kell majd várnunk a hosszú donor listán. (persze csak ha odakerülünk)

 

Mi a véleményed a katasztrófákról?

Link to comment
Share on other sites

Azért, mert kellő mértékben nem tudom átérezni ezen információk megosztásának kényszerét, még elfogadom, hogy sokaknak ez fontos, és ezért ezen tevékenységet végző felhasználókra úgy tekintek, mint az oldal fontos tagjaira. Sok fórumrész jelenlegi helyét megkérdőjelezem, melyek inkább mutatnak rokonságot a gumiszoba szellemiségével, de ha másoknak ez jelent örömet én tiszteletben tartom ezt a tevékenységet.

 

Mi a véleményed, betegség-e az internetfüggőség?

Link to comment
Share on other sites

Az, hogy néphülyítés. :P

 

Mi a véleményed a Family Guy-ról?

Link to comment
Share on other sites

Most egész jó, de lehetne melegebb is...

 

Mi a véleményed a Szovjetunióról?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...