Jump to content
PirateClub.hu

Mondj véleményt!


nyugdíjas
 Share

Recommended Posts

  • Replies 501
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sajnos még nem láttam!

Szeretem Tarantínó filmjeit,és ebből kiindulva kedvező előitélettel fogom megnézni.

Talán a főszereplő választása,nem egészen tökéletes a karakterhez,de ez csak az én véleményem.

 

 

 

 

Mi a véleményed a Linux ról (kezelhetőség,programok,biztonság)

Link to comment
Share on other sites

Egy olyan probléma, amit általában elég nehéz megoldani. :P A barátok viszont nagyon jó ellenszerei. ;)

 

Mi a véleményed a depresszióról?

Link to comment
Share on other sites

Ne dicsekedj ,hogy angolt olvasol,nem dicséretes emberi tulajdonság.(a dicsekvés)

Hogy kérdésedre válaszoljak,mindenki a kedvenc témájával és érdeklődési köréből vett témákkal foglalkozik(többnyire).

Az,hogy sok időt töltenek a gép előtt,talán az elfoglaltság hiányának tudható be,a kényelem és lustaság szeretetének.

De ugye valójában nem arra vagy kíváncsi,hogy másoknak mi a véleménye rólad, a repüléshez,világháborúkhoz való

vonzódásodról?

 

 

 

A képzőművészet melyik ágát szereted és miért?

Link to comment
Share on other sites

nem dicsekvésnek szántam elnézést ha annak nézett ki! csak azért írtam h a magyar wikipédiában sok ferdítést lehet felfedezni az angol úgy ahogy jó de ott is vannak félreírások!

 

öhh az utolsó mondatodat nem értem ha arra lennék kíváncsi akkor megkérdezném h mi a véleményetek rólam és a világháborúkról! de nem értem h honnan veszed a dicsekvésemet? leírtam h inkább az angol wiki-t részesítem előnyben mert ott igazat írnak!

 

 

a kérdésedre a válasz pedig h nem nagyon szeretem a képzőművészetet de ha már kell vmit válastani akkor szobrászat!

 

 

Akkor:

 

Mi a véleményed az új Star Wars játékról?(nem nem arra vagyok kíváncsi h mi a véleményetek rólam a repülésről és a világháborúkról bármilyen megtévesztő is a kérdés!)

Link to comment
Share on other sites

Egész elfogadható némelyik. Találkoztam már jóval is, és rosszabbal is.

 

Mi a véleményed az apokalipszisről?

Link to comment
Share on other sites

Az 1800-as évek az én kedvenc történelmi korszakom, mert akkor még nem voltak elég fejlettek a fegyverek, ahhoz hogy akkora tömeges mészárlásokat rendezzenek, mint a vh-kban, viszont szép kis harcok folytak. Nem voltak még, akkora monstrum épületek, mint amik később lettek, de azért már elkezdte az ipar a felvirágzását. Jameg akkor volt 1848 is :)

 

Mi a véleményed Steven Erikson-ról? (pls, ha valaki válaszol, azért minimálisan nézzen utána, mert nem nagy cucc rákeresni)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...