Jump to content
PirateClub.hu

Mondj véleményt!


nyugdíjas
 Share

Recommended Posts

  • Replies 501
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Elviselhetettlen légkondi vagy,ventillátor nélkül. Mivel egyik sincs,marad a szúnyoghálós ablak. Kint meg meglehet sülni. :(

 

Mi a véleményed,azokról a szülőkről,akiknek a gyereke a tv-n nő fel?

Link to comment
Share on other sites

Nagy formák, de a Sláger Bumeráng az abszolút favorit (három hónap szabadságod vaaan!! :D :D :D )

 

Mi a véleményed a 30Y-ról?

Link to comment
Share on other sites

Az, hogy jól meg fog lepődni (reméljük, kellemesen :) ).

 

Mi a véleményed a foncsorozott napszemüvegekről (a kamionsofőrös szemüvegek, tudjátok :D )?

Link to comment
Share on other sites

Rögtön ez ugrott be Rocker Zsolti : "...focsórozott napszemüvegben,oszt magamat láttam benne,nem pedig a csajt,akit sikáltam. Érted?" :D

Szerintem nagyon menő,de az úszószemüveg szerű hegesztőszemüveg utcai használaton viszi a prímet. ;)

 

Mi a véleményed, arról,hogy be akarják szüntetni a disznóvágást Mo-n? (csak tapasztalt szakemberkel szabad majd vágni.)

Link to comment
Share on other sites

Kérdés nem volt , bár az előző kérdésre én is válaszolok.Én falun lakok itt minden évbe vágunk kajának disznót.Nem a kedvenc dolgom a disznóvágás de sok jó kaja kisül belőle , és nem gondolnám h mi olyan rosszul csináljuk.erre szakember? felesleges pénz kidobás/ beszedési lehetőség.

Mi a véleményed a harrypotter6ról ?:D

Link to comment
Share on other sites

Hogy mindig meg kell valakinek halnia ahhoz, hogy foglalkozzanak a problémákkal... sajnos.

 

Mi a véleményed a dinnyéről?

Link to comment
Share on other sites

Van, akinek jól áll, de az nem én vagyok :D

 

Mi a véleményed az alternatív zenéről?

Link to comment
Share on other sites

A bétáját még nem szedtem le, de sztem nem is fogom. Őszintén én még mindig megvok a régi Vindóvzommal, majd ha valamikor égető szükségem lesz rá, akkor majd beszerzem ;)

 

Mi a véleményed Velencéről? (most voltam ott naraláson és iszonyatosan megrühelltem, mert nem lehetett naggyából semmit sem látni a sok hülye ember miatt :angry: )

Link to comment
Share on other sites

Velence szép hely, ahogy képeken láttam. Életemben nem voltam még ott, de ami késik az nem múlik. Egyesek szerint csatornaszag van mindenhol és rengeteg a galamb, szinte lépni se lehet a Szent Márk téren tőlük. :blink: Idővel pedig el fog tűnni, ha a tengerszint magasság emelkedni fog, viszont valami gátat is építenek épp ennek a problémának a kiküszöbölésére. Egyszer úgyis eljutok oda is és felrúgom a dagadt galambokat. :D Csak viccelek a rugdosással kapcsolatban! :D

 

Neked mi a véleményed az új 200 Ft-os érméről? (bocs ha volt már a kérdés, nem olvastam vissza mindet)

Link to comment
Share on other sites

Okos ötlet hogy lecserélik a papírt hiszen az sokkal gyorsabban használódik és így talán kevesebb lesz a veszteség. Igaz hogy ezt amit ezzel nyernek valakinek a nyaralását támogatja :) de én nem bánom, csak kicsit nehéz lesz majd tőle a pénztárcánk, viszont legalább azt hihetjük majd, hogy sok pénzünk van. :D

 

Mi a véleményetek az augusztus hónapról?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...