Jump to content
PirateClub.hu

Dragon ball folytatás


blase13
 Share

Recommended Posts

Na szóval minden Dragon Ball rajongót kérek arra hogy mivel sajnálatos módon nem láttam még a GT-t végig ezért valaki mondja el a GT utolsó részét és találjunk ki együtt egy folytatási sorozatot szerintem naon érdekes lesz

mindenki tegyen hozzá egy folytatást

Link to comment
Share on other sites

akk én folytatom Gotennek lessz egy lánya dan aki nagyon gyenge harcművész lesz Goten el indul h össze szedje a kristálygömböket és azt kívánja h Dan jó harcművész legyen de jön egy szintén gyenge ürbéli tolvaj ak nagy rajongója volt a néhai Raditznak és közbe vág a kristálygömböknél és azt kéri h jöjjön vissza Raditz és erősebb legyen ez teljesül és Raditz olyan erős lessz h erőfeszítés nélkül eléri az ssj 5-öt (folytatást kérek)

Link to comment
Share on other sites

Ezután Trunk és Goten Gotenks ként elérik az ssj8 at . SOn Goku hazatér immár ssj9 et is elérve . Vegita is hazatér. Kis idővel ujra összegyülik a dbz csapat. Vegita ssj8 at feszegeti de még nem bírja átlépni és elérni az ssj9 et gohan ssj7 szinten van mert állandoan csajozik és tanul. AZ egész csapat megint benevez az BUdokai Harcművészeti versenyre . SOn Goku ismét szembe kerül Vegitával...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

és akkor Vegita eléri az ssj 9-et de úgy h Uub Majin-t csinál belőle de ezuttal a Majin egy variációja lessz és elgyengül Vegeta az eredeti vérengzős Majin helyett most Vegeta miután Goku megütötte elkezd sírni Goku h megvígasztalja ad neki egy virágot de véletlenül összenyomja ezért Vegeta bedühödik és megöli az egés Z csapatot és felrobbantja a Földet és Vegeta átkerül egy kaki színű bolygóra ahol megtámadják az ssj 4 szintes szar darabkák

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

de kiderül h nem halt meg senki azok közül, akiket Vegeta megölt, mert csak álmodta. Közben Bulma elmegy ku*vának, mert a Capsule Corporation-t részegen elkártyázta és nincs pénzük.

Son-Goku eléri a ssj15-öt, de Vegeta még mindig csak alatta van ssj13-mal. Son-Gohan közben átlépi a ssj11-es szintet.

Krillin 123 évesen erősen hajt a kis Pan-ra, és mindenki kiközösíti, amiért Pedofilkodik. C-18 megöli a őt.

...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

C18 túléli a kame-hame-t, és elmenekül.

Eközben Son Goku megkapja a hírt, hogy nem lehet már gyereke, mert impotens lett.

Depressziója miatt Son Gohan megpróbál apjának szerezni egy olyan gyógyszert amivel újra nemzőképes lehet.

de lehet hogy a 7 kristálygömbot kell segitségért kérni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
blah blah blah... de véresen komolyan veszed.. talán meg kéne nézni hova van nyitva a topik (gumiszoba)

tudod ez csak poén.. de úgy látszik a te humorod skálája nem haladja meg a bányászbéka seggének a legalját se.. mert az olyan mélyen van... háh

 

Saját magadról beszélsz jó szókásod szerintem. Ez tényleg a gumiszoba, viszont nem humor. Az én humor skálám igen magasan van.

Nálam Jóbarátok alapmű pl.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...