Jump to content
PirateClub.hu

Mobilhoz csatlakoztatható WiFi-vevő érkezik?


csasa94
 Share

Recommended Posts

A Sony Ericsson állítólag két új, igen érdekes kiegészítőn töri a fejét. Az újabb - K850-nél debütált - A200 platform támogatja a WLAN adatkapcsolatot, ellenben ezekben a Sony Ericsson®-okban nincs beépített WiFi™-vevő. Ha igazak a felmerült pletykák, akkor még idén érkezhet egy külsőleg csatlakoztatható WLAN vevő, amely hasonlítani fog az MMR-60 FM jeladóra és Fast Port csatlakozóval lesz ellátva. A másik érdekes információ egy - ugyanezen az elven működő - GPS vevő megjelenése lehet.

 

Nektek mi a véleményetek? Nekem jól jönne! :P

Kép:

post-1241483-1245596853.jpg

 

17136yf2.png

 

Üdv.: csasa94

Link to comment
Share on other sites

Persze, majd Tomcsii kedvéért, minden telefonba tesznek beépített wifit! Gondolkozzál egy kicsit! Milyen telefonokban van wifi? A felsőkategóriás készülékekben, meg az okostelefonokban! Azért, mert nem egy pár száz forintos cucc.

És így az olcsó telefonokhoz is elérhető a wifi, és gondolom nem lesz olyan drága ez a külső wifi!

Link to comment
Share on other sites

nekem jól jönne, wifi router van, azzal működne, csak a telefon:k550i(lehet nem sokáig mert pesten van szervízbe :angry: ) ha lehet majd rá tenni és elérhető lesz az ára akkor beruházok egy ilyenre mert ha valamit csak meg akarok "kukkantan" akkor nem kell gép be hanem csak teló...

Én se ruházok be jópárezres telefonokra mert nem tojom a pénzt meg telefonálásra veszem...de a szomszédomnak van N95-azon van wifi és van amikor egy hétig se gépezik, minden olyat elintézhet rajta amit akar...

Link to comment
Share on other sites

Robinho11, tévedsz ( de csak egy kicsit ;) ), az A200-as platform már támogatja a WLAN-t, ami a SE? K-sorozat 2008 utáni, W-sorozat szintén 2008-2009-es, és a G-sorozat szoftvere támogat, és talán ezeknek a sorozatoknak a 2007-es változataihoz is csak egy szoftverfrissítés kell. (De ezek csak hírek, nem 100%, h pont így lesz.) :)

 

És állítólag az ár/érték aránya is jó lesz. :D

 

17136yf2.png

 

Üdv.: csasa94

Link to comment
Share on other sites

Persze, majd Tomcsii kedvéért, minden telefonba tesznek beépített wifit! Gondolkozzál egy kicsit! Milyen telefonokban van wifi? A felsőkategóriás készülékekben, meg az okostelefonokban! Azért, mert nem egy pár száz forintos cucc.

És így az olcsó telefonokhoz is elérhető a wifi, és gondolom nem lesz olyan drága ez a külső wifi!

 

 

Végül is igazad van :)csasa94 írta ha támogatja k660i meg fontolando hogy iet vesszek ink mint hangafalat bár áráról még gondolom nem lehet tudni semmit :\

Link to comment
Share on other sites

Árukról még nem nyilatkoztak és a kompatibilitásukat sem mondták biztosra (a G-sorozat biztos támogatja, mert ezek internetre szakosodtak), ajánlom, h utánanézzetek, h milyen platformra tervezték a mobilotokat, példának az enyémről idézek egy rövid részt:

"Belül sem fogunk igazán meghökkentő dolgokra bukkanni. A G502 szoftvere már az újabbik A200 platformra épül!"

 

Nézzetek körül pl.: a mobilport.hu-n hogy erre a platformra épül-e a mobilotok! ;)

 

Ha érdekel a hír:

http://www.mobilport.hu/mobiltelefon_hirek/20080219/mobilhoz_csatlakoztathato_wifi-vevo_erkezik/

 

 

És egy nem ide tartozó: Gyorsan segítsen valaki, h hogyan tudom áthelyezni a témát a Tudomány topic-ba, mert ez a hír nem ide tartozik és nekem meg jön a WARN! Help! :blush::unsure:

 

17136yf2.png

 

Üdv.: csasa94

Link to comment
Share on other sites

legegyszerűbb vegyetek iphont abba van wi-fi vevő és még sok más is van benne amit egy SE teló nem tud :D

 

 

De valakinek nincs arra annyi pénze! ;)

Nekem K850i-m van, utánaz nézek, hogy az enyém is támogatja-e!

 

csasa94: szerintem kérj megy egy moderátort, mond el, hogy mi a szitu (rossz helyre tetted, át akarod tenni) és ezért bizti nem kapsz warnt, ha szólsz nekik!

Link to comment
Share on other sites

legegyszerűbb vegyetek iphont abba van wi-fi vevő és még sok más is van benne amit egy SE teló nem tud :D

 

Legalább a nevét írnád le helyesen. Iphone.

Amúgy meg az a teló egy nagy nulla.

http://www.fun.chanun.com/images/Iphone%20vs%20Rock.jpg

SE jobb bár az újabb telói közt van olyan ami parasztvakítás.

Link to comment
Share on other sites

Legalább a nevét írnád le helyesen. Iphone.

 

 

ice-w nevében én is bocsánatot kérek, hogy a lelkedbe gázolt! ;) Komolyan, ilyenért beszólni basszus...! :o

 

Huuu nagyon "jó" érvek, hogy bezzeg egy kőben sincs cserélhető mem.kártya! Kérdem én, mi a f***nak kell mem-kártya egy 8/16 gigás telefonba? Videóhívás meg sztem egy oltári nagy baromság! Nézzétek meg, hogy pl. Magyarországon hányan használják a videóhívást!

Link to comment
Share on other sites

 

 

és a témához csak annyit hogy az SE szánalmas már több éven át minden egyes teloba ugyan azt a szoftvert teszi ugyan úgy néz ki a menüje nekem volt egy darabig k800i de az első két hónapban megbántam hogy olyat vettem és szánalmas már hogy mindent bele kell dugdosni hogy tudjon valamit

Link to comment
Share on other sites

Hát, de komolyan, gyerekek, én ezt a topicot nem azért hoztam létre, hogy itt összevesszetek, hanem azért, hogy akit érdekel és tudd valami érdekeset hozzáfűzni, akkor írjon! Csinálok egy olyan topicot, a "Szavazások"-ba, h Iphone vs. "mezei" telók (ha még nincs :) ). Úgyhogy mindenkit várok az új topicomba, de csak azok fűzzenek hozzá valamit, akik "értenek" is hozzá. ;)

 

Remélem ezért nem haragudott meg senki! ;)

 

17136yf2.png

 

Üdv.: csasa94

 

Ui.: Az OFF-ért előre is elnézést!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...