Jump to content
PirateClub.hu

Beatek(Rap hip-hop)


Tibgán
 Share

Recommended Posts

Sziasztok!

 

Már felturtam az egész netet a salátát is meg myspacet is de nincs sehol olyan arc aki faxa beateket tudna csinálni ha mégis van akkor a szarokat eladja a jót meg magának haggya!

 

Tudtok ajánlani gyereket aki ilyenekkel foglalkozik vagy ahol tudnék találni??

 

Azon belül olyan stúdiót ahol elkezdhetném ezt az egészet a spanommal? mert segítséget már kértem 3x de válasz nem volt.

 

Előre is nagyon köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

Hát én tudnék beat-eket csinálni, csak most túl profi cuccom nincs hozzá... MIDI van itthon, illetve néhány effekt, ilyen alapfelszerelés. Gitár van négy darab, de nem hiszem hogy az kéne. ;)

 

Ha kicsit pontosabban ki tudnád fejteni, szívesen írnák mást is mint prog metált... :)

Link to comment
Share on other sites

Ez elég érdekes téma. Nekem nyár végén lesz egy promóm azon csak youtube-ról leszedett alapok lesznek. Az igazság az hogy Mo-n Aza-n, Frog-on és Pixán kívül nagyon nincs nagyon alap gyártó. Hogy velük fel vedd a contactot ahhoz meg kell egyfajta ismerettség.

Link to comment
Share on other sites

Azért vannak Magyarországon is elég jók, ha csak Mr. Joeker-t kell megemlítenem, akit már Amerikában is elismernek....

Van egy olyan program, hogy Hip-Hop Ejay, azzal ha nagyon akarsz tudsz csinálni, de nem túl profikat...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Én csak azt tudom mondani, hogy myspace-n nézelődj!

Rengeteg arc van, aki csinál beateket... Megnézed melyik tetszik és megbeszéled vele, hogy mennyibe adná, legalábbis én ezt tenném. A Hip Hop E-Jay szerintem nagyon alap program, ettől sokkal jobb pl a Fruity Loops, vagy a reason, igaz ezek már bonyolultabbak is, de szép alapokat tudsz vele készíteni!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Szia!

 

Tudom ajánlani Pixát , Jatát , Wata , Smile Of Hell, Dollbeats , Mr. Joeker, Vertiaz (Amerikába dolgozik).

 

Studiot azérrt nem tudok ajánlani mert nem tudom hol laksz. Én pl. a SzvCrew rec-be vagy ha pesten vagyok akkor Cultus Digital ha szegeden akkor Aztech Record's . Most szeretnék saját studiot. De még a 70.000 -ből 500 ft- van meg xD

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

én meg a legjobb spanom csinálunk bíteket olcsón! az olcsó kb 1000-3000 Ft-ot jelent szerintem nem sok egy jó bítér-t!

 

akit érdekel nézzen be vmelyik oldalra amiket alul linkelek és vegye fel velünk a kapcsolatot!

 

www.myspace.com/gorgontorzonbro < itt fain sampler alapokat szerezhetsz

 

www.myspace.com/duecmuzix < ez a sajátom, itt az alsó lejátszóban vannak a bítek! a felsőben kis hallgatnivaló!

 

 

végül még kis hallgatnivaló ez a csapatunk oldala: www.myspace.com/torzonbroz

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

tudnám ajánlani a fruity loops 9-et én is azzal készitgetek alapokat eléggé bonyolult de jó kis progi kb 1 hónapja láttam hozzá és elég sok mindenre rájöttem már de még e felét sem ismerem annyira változatos de lehet h csak nekem az.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Sziasztok! :) Rap alapokat csinálok 6-éve egy szimpla számítógéppel meg egérrel meg billel :D  Itt a LINK:

https://soundcloud.com/ripebeats%C2%A0

..ha bárkinek kell Beat, vegyen fel Facebookon és meg beszéljük
béke :)

 

Módosította radaine
direkt link tilos !
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...