Ugrás a tartalomhoz

Fotó

A saját érdekedben olvassad el !A maradéktalan betartása minden felhasználó részére kötelező!!

• Lezárt téma A téma zárva.
Még nem érkezett válasz erre a témára

spdeluxe

spdeluxe

Technokrata

• ViP
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 5
  • 2301 Hozzászólás
  • 9 köszönet
  • Neme:Férfi
  • Lakhely:88. emelet 8-as szoba
  • Érdeklődés:Girl,who was borned
    in the
    year of the Dragon
    1988.02.17. - 1989.02.05.

Hogy miért? :) A Válasz :

http://www.fengshui88.hu/
    allatovi_jegyek.html
Mélyen Tisztelt Kedves Pirateclub.hu Felhasználók !

Rendkívüli mértékben elszaporodtak a kérésekben ,így annak minden alfórumában a következők :
  • az 1-2 szavas köszöngetések ( 'köszi szépen' , 'thanks!!' , '10X' és hasonlók )
  • a felesleges hozzászólogatások , OFFOLÁS ( húú, ez nekem is kell , ' köszi , én is pont ezt kerestem' , ' Tedd fel inkább másik tárhelyre ' és hasonlók )
  • a felesleges topicnyitások , a kereső használatának mellőzése
  • a közvetlenül előtte írott hozzászólás teljes beidézése , és/vagy nem a pirateclub.hu domain-re mutatkozó hivatkozások ( direkt linkek ) használata code tag nélkül

Mindenezek be nem tartása ellentétes az általános Szabályzat előírásaival is, ezentúl minden köszöngetés , offolás ,folyamatosan rossz helyre nyitott téma létrehozása, vagy már létező kérés ismételt megnyitása warn növeléssel jár , több alkalom után pedig ban.
Tehát ha bármi gondod van a feltöltéssel , akkor azt a téma nyitójával ,vagy a kérés feltöltőjével / linkelőjével privát üzenetben beszéljed meg,ne a fórumot használd erre.
Emellett ha halott linket / trágárkodást / OFFOLÁST találsz , akkor azt a Jelent! - gomb használatával reportoljad.A rendszeres reportolás , ezáltal a fórum képének rendezettebben tartása az esetleges Figyelmeztetés csökkentésével jár.

További kellemes fórumozást és warn mentes kéregetést kívánok mindenkinek!!

• 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó