Jump to content
PirateClub.hu

SZAVAZÁS: Milyen minőségben és nyelven nézed meg a filmeket?


t17t
 Share

Milyen minőségben és nyelven nézed meg a filmeket általában?  

183 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Milyen min?ségben és nyelven nézed meg a filmeket általában?

    • Már a rosszabb min?séget is megnézem eredeti nyelven (CAM, TS...)
      17
    • Csak a jobb min?séget nézem meg, de eredeti nyelven (DVDSCR, R5, DVDRIP...)
      73
    • Már a rosszabb min?séget is megnézem, de szinkronosan (CAM, TS...)
      25
    • Csak a jobb min?séget nézem meg és csak szinkronosan (DVDSCR, R5, DVDRIP...)
      67


Recommended Posts

A NYEREMÉNYJÁTÉK szabályai:


1, Előszöris szavazz fentebb - nem kötelező-, majd szólj hozzá a témához - amennyiben nyerni szeretnél...

2, Egy felhasználói névvel és ugyanazon IP-ről 50 hozzászólás alatt legfeljebb 3 hozzászólás (hsz.) adható, de ezek egymás után nem következhetnek.

3, A nyereményjátékban csak az a PirateClub fórumtag vehet részt, aki jelen NYEREMÉNYJÁTÉK megjelenésekor már regisztrálva volt a fórumon.

4, A hsz-nek meg kell felelnie a fórum szabályzatának.

5, A hsz. csak a téma címéhez és a szavazáshoz kapcsolódhat!

6, A fentieknek nem megfelelő hsz-ek nem kerülnek törlésre - esetleg indokolt esetben(pl.trágár beszéd, felesleges idézés, stb.) szerkesztve lesznek -, de a hsz. írója nem lesz jogosult a nyereményre - míg bizonyos esetben warn is járhat érte! Csak az ugyanazon fórumtagtól létrehozott harmadik hsz-en felüli hsz-ek kerülnek törlésre, illetve ha egymás után voltak a fórumtag hsz-ei, s persze a fórumtag nem lesz jogosult a nyereményre!

7, A PirateClub fórum a felhívás részleteinek változtatásának és visszavonásának jogát fenntartja!

8, Az 50. és 100. hsz. létrehozójának nyereménye - egyelőre az 50. hsz-ig tart a NYEREMÉNYJÁTÉK: a www.ndc.hu >>"Ha nem találtad meg amit keresel, nézd meg itt is szerverére egy FTP elérés: 20 GB, 2 hónap, max. sebesség


Mindenkinek szép napot: bakfan & t17t ;)
Link to comment
Share on other sites

Én általában akkor nézem meg kamerásan a filmeket, ha valamit nem játszanak a szomszédos városban és nagyon látni akarom. Mint például most a Star Treket. Várom, várom, erre be sem hozzák a kópiát Szolnokra. És utána meg sírnak az illegális letöltések miatt. Pedig én kifizettem volna a jegyet, vettem volna popcornt meg üdítőt de ha nekik ez nem kell...:D

A másik lehetőség, hogy annyira tetszett moziban a film, hogy ha hazaérek akkor egyből szedem le kamerásan és megnézem újra. Már ilyen is előfordult, nemegyszer. :)

 

Egyébként meg egy TC/R5/DVD-SCR-t meg szoktam várni.

Link to comment
Share on other sites

Csak abban az esetben nézek gyengébb minőségű filmet, ha már nagyon kíváncsi vagyok rá.

Én kifejezetten kedvelem a feliratos filmeket, kell a tökéletes élményhez az eredeti hang.

Remélem, hamarosan megtanulok angolul, és talán az angol nyelvű filmekhez nem kell majd felirat.

Link to comment
Share on other sites

Ha olyan a film, amit nagyon vártam már, akkor megnézem rosszabb minőségben is, de akkor is kizárólag szinkronosan. (pl. az újak közül Star Trek, Angels & Demons)

Ha pedig olyan filmet, ami érdekel, de nem annyira, hogy romboljam vele az élményt, akkor meg szoktam várni a jobb minőségű filmeket (pl. X-Men kezdetek: Rozsomák (csakazértis :D ), amiből ugye még csak workprint verzió van, és van egy olyan érzésem, hogy az R5/dvdrip-ig nem is lesz más...

Link to comment
Share on other sites

Nekem úgymond, szakmai ártalommá vált a legújabb filmek megnézése. De, az emberi kíváncsiságért teszem, amit teszek. De az eredeti hanggal az igazi a film, mert szinkronizálva, bármit mondhatnak és be is vesszük. Persze, nagyon ritka mikor magyar felirattal nézem meg, Ez a baj, hogy az emberek lusták még olvasni is, és a szinkronhang árnyalata nem mindig felel meg a valóságnak.

De ki így, ki úgy szereti !!!

Link to comment
Share on other sites

Szavaztam én is: Már a rosszabb minőséget is megnézem, de szinkronosan (CAM, TS...)

Kiírni, csak dvd-rip-ben szoktam, vagy max. ha nincs másképp meg akkor a gyengébb minőséget is.

Az angol nyelv sem probléma, csak legyen hozzá magyar felirat, bár ebben az esetben már a minőség is számit

Link to comment
Share on other sites

Én is az eredeti nyelvet szeretem jobban ,néha tényleg nagyon béna a magyar szinkron hang és teljesen eltér az eredeti karakter hangjától, na meg így legalább ragad rám pár angol szó is :)

A jobb minőséget szedem le inkább minimum R5 de van amit nem tudok kivárni én sem.

Viszont az X-men kezdetek kifejezetten tetszett workprint változatban , nagyon érdekes volt látni a filmes trükköket :rolleyes::o:rolleyes:

A kamerás változatokat sosem szoktam leszedni.

Link to comment
Share on other sites

R5-DvdRip minőségnél rosszabbat nem szedek le.

Nekem mindegy,hogy szinkronos vagy feliratos csak ne legyen a hang hallgathatatlan,recsegős,mint egyes verzióknál.

Szavazni nem tudtam,mert egyik kategória sem illik rám.Nálam nincs olyan,hogy csak szinkronosan vagy csak eredeti nyelven nézem meg a filmeket.

Link to comment
Share on other sites

Én általában csak a jó minőségű eredeti nyelveset szoktam megnézni, de néha-néha előfordul a CAM-os is, de az csak akkor, ha nagyon vártam már a filmet. Bár azért a legtöbbször képes vagyok megvárni a jobb minőségű változat letöltésének a lehetőségét.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...