Jump to content
PirateClub.hu

Harper’s Island


hátén
 Share

Recommended Posts

Amíg nézzük a sorozatot, addig találgathatunk, elmélkedhetünk, hogy ki a gyilkos, ki fog tuti meghalni és ki lesz a túlélő.

SPOILER veszély

http://images.netbag.hu/20090710/17141782080.PNG

Tabló módosítva a befejezés alapján

 

Jelen pillanatban,2 verziót tartok lehetségesnek:

1. A seriff nem is ölte meg Wakefieldet - ezért van az a sok cikk a padláson- és most visszatért.

2. Jimmy (remélem tévedek,mert ő a kedvencem)- főleg,mert annyira jófiúnak tűnik, másrészt mert nyilván vannak elfojtott sérelmei bőven. Állhat az indítékok mögött egyfajta kisebbségi érzés, hiszen ő ottragadt a szigeten,és az átlagos srác megpróbál ezzel kitűnni. Ugyanakkor nagyon jóban van a sheriffel,ismeri őt annyira,hogy tudja belemegy a játékba (a festékes üzenetből látszik, hogy a gyilkos jól ismeri a sheriffet),mert Wakefield megszállottja.

Főleg Abby és a násznép érkezése pedig életre keltik a Jimmyben megbúvó gonoszt.

Az esküvői társaság még inkább kedvezőbb feltételeket biztosítanak számára, hiszen rengeteg ismeretlen, potenciális áldozat és ezzel együtt gyanúsított is érkezett. ..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Szerintem Richardot kihúzhatod. ;)

Van ez a 96%-os egyezés ez alapján ,lehet egy olyan személy aki Wakefield fia/lánya,mondjuk gyermekkorukban elhagyta őt az apja,vagy folyton lenézte és ezzel próbál bizonyítani neki,hogy a nyomdokaiba lép?Ebben az esetben a szigeten élők nem tudhatják,hogy ki is a leszármazott. Mondjuk nekem nagyon gyanús lett :Cal Vandeusen. . Róla aztán tényleg nem gondolná senki...

Persze ez nem azt jelenti,hogy Jimmyt már kihúztam a listáról...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Most,hogy megnéztem a 9.részt is,teljesen megdőlni látszik a teóriám. Ez alapján ugyanis szinte egyikről sem lehet elképzelni,hiszen egyikük sincs egyedül. Esetleg Nikki,vagy Maggie jöhetnek most szóba nálam... Remélem azonban ,hogy nem így lesz,mert egyik sem tetszene. Nikkit ugye alig láttuk,így nagyon könnyű lenne. Maggiről eltudnám képzelni,de valahogy mégsem...Remélem a következő résznél már valamennyire okosabb leszek,vagy nem :)

Link to comment
Share on other sites

Végre nekem is sikerült megnéznem a 9.részt. Na igen,most mondom azt,hogy egyenlőre - de legalábbis a következő részig- nem tippelgetek. Ez a rész ugyanis tényleg minden eddigi teóriámat megdöntötte,szóval csak szép nyugodtan várom a 10.részt,talán egy picivel előrébb juthatunk utána :)

 

U.I.: Látom,nem sok mindenkit érdekel a téma....hm

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...