Jump to content
PirateClub.hu

The Expendables (2010)


Clark
 Share

Recommended Posts

Stallone újabb moziba fogott és ehhez a 62 éves sztár burtális formába került. A forgatások március 28.-án kezdődtek, a bemutató dátuma pedig a tervek szerint 2010 április 23.

 

A film címe The Expendables és a történet egy csapat zsoldosról szól, akiknek a feladata, hogy felszámolják egy távoli ország diktatorikus rendszerét.

 

A szereplő gárda a valaha volt egyik legkomolyabb akció-mozit ígéri. Stallone mellett Jason Statham, Curtis Jackson (azaz 50 Cent), Dolph Lundgren, Mickey Rourke, Jet Li, Eric Roberts, Charisma Carpenter, Giselle Itie és Arnold Schwarzenegger is szerepel a filmben, aki mellesleg önmagát alakítja majd.

 

Ha valaki látta a Rambo I-et és a III-at, akkor tudja, hogy mit „művelt" Stallone magával a két rész között.

 

A Rambo III-ra Sly akkor Franco Columbo segítségével készült. Az eredmények az „írások" szerint 6 és fél hét alatt: kar 16,5 inchs-ről (41,9 cm) 18 inchs (45,7), mellkas: 44 inchs-ről (111,7 cm) 50 inchs (127 cm) és 4,5 %-os testzsír.

 

A hírek szerint ezt a programot vette újra elő Stallone a Rambo negyedik epizódjára való felkészülés során és most is...

 

stallonenyomul.jpg

the_expendables_02.jpg

the_expendables_03.jpg

the_expendables_01.jpg

 

A filmet Stallone úgy írta le, hogy ez egy 80-as évekbeli akciófilm lesz, csak éppen mai fegyverekkel és technikával. Azt is elmondta, hogy régebben a csajok csak sikítoztak és várták a megmentőt, na ebben a produkcióban ilyen nem lesz. Lesznek az alkotásban csajok, de Sly szem előtt tartotta, hogy véletlenül se így írja meg a karaktereket.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 5 months later...
Ezt a filmet máris le fogom tölteni,amint felrakja valaki.

Eszedbe sem jutott, hogy talán elmenj rá a moziba, és valami minőségi dolgot is kapj? Ennél a filmnél egyértelműen a látványon lesz a lényeg, valószínű én elmegyek rá, habár kicsit félek, csalódás lesz, az ilyen, rakjunk bele mindenkit egy moviba, nem mindig sikerül jól!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Elsőre azt mondtam volna a szereplők láttán, hogy ha fele benne lesz, akkor már örülhetünk, de úgy néz ki, nem a levegőbe beszéltek. A Rambo 4-re nem mondom, hogy rossz film, mert elég kemény és jók benne a harcok, mondjuk a történet nem egy 10 pontos, de Rambo, Rambo, mit várjunk mást :D Ezek után kíváncsian várom az új filmet. főleg mivel elvileg benne lesz Jason Statham, akinek eddig nem sok gyenge filmje volt, Hitman-ként el tudnám képzelni vagy esetleg még James Bond-nak XD, ott kiéhletné magát egy Aston Martin-ban :D

Link to comment
Share on other sites

Hát sajnos a premier még nagyon messze van, de úgy néz ki végre kapunk egy igazi akció filmet!

Szereplők meg hát magukért beszélnek, Sly, Stetham, Jet Lee, Eric Robert, Dolph Lungrend, Rourke szóval mindenképpen moziba kell megnézni, reméljük nem lesz csalódás, ahogy Flóri Bá írta, ezek szokták a legnagyobb csalódást okozni, de reméljük erre most nem kerül sor!

Szóval én nagyon várom! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
fog, de csak jelentéktelen mellékszerepben. Ez szerintem annyit is jelenthet, mint az Amazonas kincsében Arnold Schwarzenegger.

 

Akkor jól láttam, ő volt az a diszkóban a film elején? :D

Link to comment
Share on other sites

Vagy ahogy ebben a filmben Schwarzenegger :D Egyébként Bruce Willis az Ocean 12-ben is benne volt, mint saját maga, kellemes meglepetés volt, csak asszem nem Dörner György hangjával, mondjuk amennyit szerepelt a filmben...

Erre a filmre pedig nagyon kíváncsi vagyok még mindig, főleg ugye Stallone miatt, de nem mellékesen Statham miatt is ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...