Jump to content
PirateClub.hu
Viktor007

képlopó program

Recommended Posts

Hali!

Nekem olyan képlopó program kellene amivel egy adott képet el lehet menteni majd szerkeszteni, élesíteni, nagyítani stb. Leszedtem a HyperSnap 6-ot, de nem tud eléggé élesíteni a képen. Leginkább kisméretű képek felnagyítására és élesítésére kell. Vagy esetleg kis méretű kép felnagyítása miatt történő elmosódás kiküszöbölése. Nagyjából már összehoztam 3 progi segítségével, már csak minőségjavítás kellene.

Ilyet nem fogsz találni, ami rossz minőségű, azon csak az újrarajzolás segít.

Esetleg itt a fórumon valaki említett régebben valami "képfeljavító" programot, de nem próbáltam és nem is bízom ezekben.

aki ismeri a raszteres képek tulajdonságait, az csak mosolyog az ilyen kérdéseken. amit te akarsz, lehetetlen. (minőségbeli romlás nélkül természetesen)

Segítsetek . Mely gombkombinációval lehet az aktuállis képernyő képemet elmenteni.Valaki már elmondta de elfelejtettem. Köszönöm

venon75:

megnyomod a billentyűdön a "Print Screen" gombot. majd megnyitod a "Paint" programodat, és ott a "Szerkeztés" re ráütsz, majd a "Beillesztés"

Ha jól csináltad akkor meglátod a progiban a képet és innen többféle formátumba is eltudod menteni.

hi Viktor!

Felteszem megosztásra a Snagit9-et, szerintem elég komoly képlopó program majd próbáld ki.