Jump to content
PirateClub.hu

Magyarország én így szeretlek


atis.89
 Share

Recommended Posts

Nincs technikusim,

Nem vagyok építész és nem hordok gumicsizmát.

A világ egyik legszebb és legkreatívabb szakmáját tanulom.

És rajtam kívül csak néhányan értik, hogy mire gondolok, mikor azt mondom: párhuzamos övű rácsos tartó.

Hétről-hétre készítem a vasalási terveket, és nem örülök ha az emberek összekeverik az építőmérnököket az építészekkel.

Büszkén gondolok Búti Tanár Úrra, az igazságosra, a műszakisok megmentőjére, Lámer Gézára és Telekesre.

Szeretem a vasbeton előadást, a mechanika szigorlatot, az épszerk gyakorlatot, és a bejelentés nélküli zh-kat.

Itt élek Debrecen szívében.

Statikában mi vagyunk a császárok és igenis belőlünk lesznek Magyarország legjobb mérnökei. 

Építőmérnöki Kar, én így szeretlek!

 

 

Másik

 

 

Nincsen VFTS Ladám. Nem vagyok versenyző és nem hordok overált. Európa egyik legszebb és legjobb autóját vezetem, és rajtam kívül még több ezer autótulaj tudja, mire gondolok, ha azt mondom tolóváltó. A fordulatszám simán elhagyja a 8000-et, és nem örülök, ha az emberek összekeverik Balázs Öcsit Balázs Palival...

 

Büszkén gondolok a kereklámpásra, az 1500-ösre és számos más Lada típusra. Szeretem a Havassy tengelyt, a 45-ös Weber-t, a speer difit és a hosszú egyest. Itt élek Európa szívében. Keresztben menésben mi vagyunk a császárok, és igenis a Lada a legjobb kocsi a világon. Lada, én így szeretlek.

Link to comment
Share on other sites

Én ezt találtam:

 

Nincs legális keresetem, nem vagyok alkalmazott, nem járok öltönyben. A világ legbonyolultabb klienseit ismerem, és rajtam kívül még több millióan értik, hogy mire gondolok, mikor azt mondom: fish. A nickemre jobban hallgatok, mint a keresztnevemre, és nem örülök, hogy ha a laikusok összekeverik a 3-betet a c-bettel. Büszkén gondolok Breethre, a PLB ranglistára, Kalóra és Korda Gyurira! Szeretem a Poker After Darkot, a pocket pairt és a flush-húzót! Itt élek a szobám közepén, Triple Crownban mi vagyunk a császárok, és nálunk vannak a világ legszebb dámái!

Online póker, én így szeretlek!

Link to comment
Share on other sites

Nincs " 7 "-es BMW-m.

Nem vagyok városi, és nem lakom panelba.

A világ egyik legnehezebb és legrosszabbul fizetett munkáját végzem és rajtam kívül még több milliónyian értik, mire gondolok, ha azt mondom, hé őstermelő.

Családnevem megelőzi a keresztnevemet, és nem szeretem, ha két pótkocsi lé almával megállít a rendőr.

Büszkén gondolok a Mikro hitelre, a gazdák megmentőjére, az Agrokerre és Torgyán Józsira.

Szeretem a déli harangszót, mer jön az ebéd, a házi pálinkát, mer megbutít.

Itt élek a világ végén!!! almatermesztésben mi vagyunk a császárok, és igenis nálunk van az országban a legtöbb MTZ!

Szabolcs megye! Én így szeretlek!:-)))))))))))))

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nincs Trabantom,se Ladám de majd lessz,BMW-6om :lol:

Nem vagyok Pesti,de majd így lessz.

A Világ eggyik legszarabb fizetését kapom,sebaj,majd alakul.

Család nevem 8 szor lehaggya a nevem,Szegény gyerek!

Büszkén gondolok a Provident hitelre,és behajtókra.

Szeretem A reggeli Traktorszaros szagot,e szag mennyei B)

Itt élek a Világközepén!Szarszippantásban mi vagyunk a profik!És igen is,nálunk van a legtöbb Munkanélküli!

Somogy megye!Én így nem szeretlek :lol::lol:

 

saját :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nincs bugos Service packom.

Nem vagyok Szoftverkalóz, és nem hordok dll-hibát

A világ egyik legszebb és legnehezebb nyelvét kell értenem

És rajtam kívül még több millióan értik mire gondolok, mikor azt mondom: kernelforgatás

A configolás megelőzi az installjaimat,

És nem örülök, ha a noobok összekeverik a kubuntut a xubuntuval

Büszkén gondolok az Open Source-ra az igazságosra. Az Xorg-ra. A GNOME-ra és a KDE-re

Szeretem a vírusmentességet. Az ALSA-t, az mplayert, a compiz-fusiont.

Itt élek az számítógépem szívében.

Benchmarkban mi vagyunk a császárok, és igenis nekünk vannak a világon a legszebb Desktopjaink.

OpenSuse... én ígyszeretlek

 

a'la qdb. ez a legjobb a paródiák közül, persze annak aki érti. no természetesen Armin Fan kreálmánya után. :)

Link to comment
Share on other sites

Nincs zöld mezem, nem vagyok honvédos és nem hordok Loki-mezt. A világ egyik leggusztustalanabb és legundorítóbb csapatának szurkolok, és rajtam kívül még több millióan értik, hogy mire gondolok, mikor azt mondom: Kisteleki István. A hírnevünk megelőz bennünket és nem örülök, mikor összekeverik Foxit Pákóval.

Büszkén gondolok Tokodyra, az öngóljára, a Vaduzra és bajnoki címeinkre.

Szeretem a kongó stadionunkat, a tippmixet, a bundát és a játékosügynököket. Itt élek egy büdös város szélén, csalásban mi vagyunk a császárok és igenis velünk vannak az MLSZ bírói. Újpest, én így szeretlek!

Link to comment
Share on other sites

Ezt a Mobilarénán találtam!

 

name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355">
Link to comment
Share on other sites

Nincs rajzhengerem, nem vagyok gépész, nem hordok bölcsésztarisznyát. A világ egyik legszebb és legnehezebb nyelvét beszélem, és rajtam kívül még több ezren értik, hogy mire gondolok, amikor azt mondom: sima felszínű endoplazmatikus retikulum...

Rohadtul csípi a szemem a formalin, és nem örülök, ha egy kalap alá vesznek az áokásokkal és a fokosokkal. Büszkén gondolok a biokémia kreditjeimre, a műszeres analitikára,az elválasztástechikára..a KDA-sok pedig a digitális képfeldogozásra,CT-re,MR-re és arra, hogy egész Európa tele van/volt OLKDA-sokkal.

Szeretem a DNS preparálást, a kenetkészítést,a cikkreferálásokat és a fehér köpenyemet.

Itt tanulok Debrecen szívében, az egy félévre jutó szívások számában mi vagyunk a császárok, és igenis el lehet végezni a sulit négy év alatt!

OLKDA! Én így szeretlek...

 

 

Legyen akkor ez is itt!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

Saját szerzemény:

 

Nem vagyok emo, ha nincs szembefésült hajam és nem hordok csőgatyát. A világ legérthetetlenebb és legnyálasabb szlengjét beszélem és rajtam kívül még több ezren értik mire gondolok, mikor azt mondom: "nyem xerizem az antikat.". Pár ikszdé megelőzi a nicknevemet és nem örülök, ha az emberek összekeverik az emoboyokat az emogörlökkel. Büszkén gondolok a Tokio Hotelre és a No Thanxre. Szeretem a hardcore-t, a mangát, a vegetariánizmust és a myvipet. Itt sírok a szobám sarkában! Depresszióban mi vagyunk a császárok és igenis nálunk van a világ legtöbb felülről fotózott képe!

Emósok... minket nem szeretnek...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nincs moderátori jogom,

Nem vagyok Donator és nem hordok Admin rangot.

Az oldal egyik legjobb, s legmegtisztelőbb rangját hordhatom.

És rajtam kívül, csak néhány társam érti mikor azt mondom, Collectors Zone.

Napról napra töltöm fel a friss filmeket, és nem szeretem mikor összekeverik CAM-ot a HD-val.

Büszkén gondolok minerva-ra, DJ Nyakesz-re és Cesc18-ra, uploader kollégáimra, a Movies topic megmentőire bakfan és t17t urakra.

Szeretem a UTorrentet, a Rapid Managert,a Total Commandert, és a kedves letöltőimet.

Feltöltésben mi vagyunk a császárok, és igenis nekünk lesz a világon a legtöbb Rapid Acc-unk!

Uploader rang, én így szeretlek!

:)

 

Egy próbálkozás...

Link to comment
Share on other sites

Nincs hatalmas házam, nem vagyok gazdag, és nem hordok drága ékszereket.

Jó pár sör után a világ legnehezebb és legbonyolultabb nyelvét beszélem

és rajtam kívül még jó páran értik, hogy mire gondolok, mikor azt mondom: Házi Pálinka!

A Whisky márkák helyetesitík a kereszt és a vezetéknevemet

és nem örülök, ha egy kalap alá vesznek a 14 évesekkel!

Büszkén gondolok Jerevánra, a turzayba vett rakétákra, és az út menti részeg öregekre.

Szeretem a Griffes bulikat, a Soproni sört, a Kristálynál készült gyrost, és a sok elvetemült részeges haverom…Itt élek a város szélén… Sörivásban még mindig mi vagyunk bajnokok, és igenis az abszintot tisztán kell inni!

Alkohol én így szeretlek!

 

:]

Link to comment
Share on other sites

Nem vagyunk Atleticos, nincs másodszintű csapatunk és nem hordunk piros-fehér mezt.

A világ egyik legjobb és legszebb focit játszó csapatának szurkolunk.

Rajtunk kívül csak néhányan értik, amikor azt mondjuk: 9 BL győzelem.

Minden évben a triplázás a célunk és nem örülünk, ha egyesek összekeverik a Real Madridot az Atletico Madriddal.

Büszkén gondolunk Zamorara, Di Stefanora, Puskásra, Butraguenora és Raúlra.

Szeretjük a szép, latinos focit, a bomba gólokat és a szép cseleket.

Itt élünk a világ minden pontján.

BL győzelmekben mi vagyunk a császárok és igenis nálunk játszák a legjobb focit.

Real Madrid, mi így szeretünk!

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Most dobtam össze, elnézést a többi csapat szurkolójától.

Link to comment
Share on other sites

Nincs zöld fehér mezem, nem vagyok fradista és nem hordok csömör mezt. Az ország egyik legkedvesebb városába járok szurkolni, és rajtam kívül még több százan értik, hogy mire gondolok, amikor azt mondom: 44 meccsig tartó veretlenség. A hírnevünk megelőz bennünket, és nem örülök, amikor összekeverik az MVFC-t más csapatokkal! Büszkén gondolok Trenyóra, Lovász Krisztiánra, Boriszra, Sáfár Tonyra, Lovacskára, a Nagyokra és a többiekre. Szeretem a fél8-as meccseket, a Kabos Endre Csarnokot, a fehér, sárga, fekete mezünket és a címerünket. Itt szurkolunk meccsről-meccsre, Magyarország szívében, futsalban mi vagyunk a császárok, és igenis nálunk vannak a legjobb szurkolók.

Mezei-Vill FC, én így szeretlek! ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...