Jump to content
PirateClub.hu

64 bites xp


Dj Nyakesz
 Share

Recommended Posts

Hellosztok!

 

Szeretném ha ebben a témában nem "tapogatózó" emberek írnának, hanem olyanok akik jártasak a témában... tehát:

 

A minap vettem még egy 2gb ddr2-t a gépembe és így már 4gb ddr2-t tudhatok magaménak! Nos nincs is ebben semmi baj, kivéve hogy a 32bites xp-m nem kezel csak 3ig... Az eladó szerint az xp miatt van! Kérdésem:

 

Vajon ez 64bites xp esetében menne 4gb-on is? ÉS ha igen milyen eshetőségekre kell felkészülnöm...szal...miben más egy 64bites xp egy 32bitestől!?

 

Tom analfabéta kérdés de nem vágom ezt a témát ezért érdeklődök... a gépembe valamit változtatnom kellene?

 

Előre is köszönöm a válaszokat, és a segítséget!

Bye

Link to comment
Share on other sites

Igen minden 64bites rendszer látja már a 4GB-ot.

Mire kell felkészülnöd hát nem árt megnézni mindenhez van -e 64bites driver (hangkártyához,hálókártyához néha "elfelejtik") mert ha nincs akkor már felejtős.

A másik,hogy XP 64bites verziójából csak angol verzió létezik mellesleg nem ajánlom ha 64bit akkor már vista (linuxot nem írok mert sokakat kíráz tőle a hideg) már csak azért is vista mert nagyon elcseszett egy rendszer lett a 64bites xp. Tudom van aki azt mondja jó ,de ez a ritkábbik.

 

Link to comment
Share on other sites

Igen sokan ondták nekem a vistát is... az is van ébb oly elcseszett sokak szerint... nem is tudom melyikkel járok rosszabbul :D Ráadásul vistából is van már 200... valaki tud ajánlani egyet ami tuti jó és nincs gond sem a regisztrációjával se semmijével?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Szia én is Ugyanebbe estem a minap vettem 2 giga ramot és én is elgondolkodtam hogy mi a fenét csináljak , a vista az nagyon eszi a gépet az tény és való, dee mivan akkor ha felteszek a WIN 7- et ??? azon azért gondolkozom még mindig mert még mindig BETA !!!! :(

Link to comment
Share on other sites

1: a vista nem eszi a gépet, csak arról van szó hogy nagyobb a gépigénye mint az xpnek, ennyi. az efféle "véleményk" hogy :"xar a vszta, fos, xp 4ever, instabil trágya" azoktól származik akik a: ki sem próbálják, b: kipróbálják olyan gépen, amin már az xp is prüszkölt. a vista nem régi gépelre való ennyi.

 

2: ha win7-et teszel fel, akkor win7 lesz fent. már rég RC stádiumban van aminek köze nincs a bétához.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...