Jump to content
PirateClub.hu

Mit csináljak ha Tetszik egy lány, de van barátja


goldmen
 Share

Recommended Posts

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na ez az, hogy kirándulni se jön el, mer ugye megyünk osztálykirándulásra, és nem jön el, mer a pasija nem engedné.... PF! Hát igyekszek, vele lenni, dehát ha ő nem akar előremozdulni, én meg félek felrugni a barátságunkat a bejelentéssel, hogy szeretem.... Nem fogunk egyről a kettőre lépni.

Link to comment
Share on other sites

Mit ér el azzal, ha megagyalja a csaj szeme láttára, nyugtázza a csaj, hogy 2 ovodás, aztán ott hagyja őket, és akkor tényleg bukta. Panki, én is találkoztam már hasonló kaliberű csajjal, tök passziv volt , semmihez nem volt kedve, szóval azt mondom , ne pazarolj rá sok energiát, mert ebből csk az lesz , és bele fogsz fáradni, inkább keressél 1 másikat, aki több dolgot szeret csinálni.

Link to comment
Share on other sites

Panki nem neked szólt az előző commentem:)nehogy megverd, nálad az nem segit:S

 

Ám szerintem is ha a csaj ennyire passziv,azzal nem lehet mit kezdeni vagy továbblépsz,vagy vársz amig eltakarodik a képből a brutális állat pasija...mondjuk ha tényleg ekkora bunko,hogy hanyagolja a csaját,akkor szerintem ott már baj van,ha még mindig szereti őt a lány!:(

Link to comment
Share on other sites

Kösz! Most már én is látom... :( Ma írtam neki msnen, nem is válaszolt, meg a héten se sokat beszéltünk, talán szerdán.. Csüt meg péntek teljesen kiesett, meg má nagyon köszönni se köszön... Vagy "nehéz napok", vagy má tehernek gondol. Így valóban nincs értelme folytatnom... :( Kár érte, pedig benne tényleg minden megvolt, amit a legszebbnek tartok egy lányban (kívül és belül egyaránt...)

Link to comment
Share on other sites

Ne csüggedj Panki! Úgyis jön majd egy másik és akkor ő lesz az akiben mindent megtalálsz újból. :) Azután meg mosolyogva gondolsz vissza, hogy nem volt érdemes foglalkozni vele így szerelem terén. Tapasztaltam, csak annyi a különbség, hogy a csaj megértette és nem kezelte félvállról, hanem megbeszéltük. Azóta rájöttem hogy hülyeség volt.

1: semmi esélyem nem lett volna 2: egy jó barátságot nem éri meg kockáztatni.

Link to comment
Share on other sites

Jaa, én is így vok vele, ezért is nem tudtam rávenni magamat hogy elmondjam neki, bár ezek szerint már barátság se nagyon van köztünk.... Ahogy Vendetta írta, kijátszotta magát... Legyen boldog a gyökérkefe barátjával, azt annyi... Úgysem lesz az sose.

Link to comment
Share on other sites

Hellotok!

Én is leírnám röviden 1 ilyesmi történetemet:

Kezdődött minden azzal, hogy a csajt (aki 3 évvel idősebb tőlem) dec. 3-án ismertem, hajnalban. 1 busszal jártunk melózni. Persze eleinte semmi, csak dumálgattunk a buszmegben. 3-4 nap után kérdeztem csak meg, hogy melé e ülhetek. Persze igen! Attól kezdve meló után is megvártam. Sac/kb az 5. napon volt meg az első csók vele. aztán a 2. meg a 3. stb... Annyit még, hogy másfél éve van barátja, 10 hónapja 1ütt is laknak, a hapsi szüleinél, de már a házvásárlás is napirenden volt. Hátráltató tényezők. A lényeg hogy amikor csak tudtunk 1ütt voltunk, ha a pasija éjszakára ment melózni, mindig telóztunk lógtunk késő éjszakáig. Tagadta, de érezhető, látható volt hogy szeret. Én full belezúgtam. Néha haldoklott kicsit a kapcsolat, meg az az igazság hogy Ő nem is ígért nekem semmit. Az uccsó alkalommal felhozta a témát hogy be kéne fejezni (5 hétig nem voltam melózni addig szinte alig taliztunk) lehet ezért. Én beleegyeztem. tudtam ha megint rendszeresen talizunk megváltozik a véleménye. A gáz hogy már 2 hete melózok, Ő viszont nem, nem tom mi van vele, felhívni meg nem merem (merthogy van pasija). De én megőrülök nélküle, nagyon szeretem. Végül a poén, hogy emellett nekem van egy 5 éves kapcsolatom, meg 2 fiam. Asszem leblokkolt a józan ész!!!

 

Még annyit hogy előbb beszéltem nővéremmel, ha a csaj holnap reggel sem jön melózni, nővérem hívja fel, hogy mizu vele. Már csak hogy az a birka (a konkurencia) nehogy féltékeny legyen, hogy milyen pasival telózik. Jobb (ha hallja) női hangot hall. 1ébként 1 féltékeny telefonban turkálós, gyanúsítgatós köcsög. Esélye sem lenne ellenem, csak megelőzött 1,5 évvel. De én sokmindenben jobb vagyok tőle. És ezt a csaj mondta, meg éreztette.

Link to comment
Share on other sites

Nos, úgy látom többszörösen bonyolult a helyzet, mert neked is, és neki is van kapcsolata, ráadásul neked gyerekeid is vannak. Nem éri véleményem szerint feladni egy biztos pontot, és két gyereket (!) egy fellángolás miatt. Mert szerintem ez csak egy láng, a szerelem pedig nem minden, mivel a te válladon már óriási felelősség nyugszik és gyermeteg felfogás lenne, ha mindezt, a családodat félre dobnád egyetlen ember miatt.

Mi a boldogság? Nehezen lehet definiálni, akár mennyire tűnik könnyűnek, egy a biztos, nem egy tartós érzelem, hullámvölgyek kísérik. Feladnád mindenedet egy hullám hegyért, ami menthetetlenül úgyis a mélybe fog zuhanni? A szerelmes emberi lény gondolkozik úgy, hogy örökké fog tartani, és ez óriási félre értés. Véleményem szerint a nő felmérte a helyzetet, és az eszét is használja, és túl rizikósnak találja. Én is annak tartom. Véleményem szerint felejtsd el őt. Főleg, mint apa gondolkozz helyesen.

Link to comment
Share on other sites

A pasija szerintem a szexen kívül semmire se tartja, lenézi, ha már az utcán ránéz egy másik fiúra akkor kikel magából, és képes ilyenért szakítani (volt is már ilyen). De T nem hajlandó otthagyni, mindenki mondta, hogy ebből ki kéne lépnie, de ő "szereti". Na most gyakran volt már tettlegesséig elfajuló vita is köztük. Illetve ha mondjuk fázik, vagy valami, akkor nem segít rajta (nem ad pulcsit, vagy kabátot, vagy akármi), hanem lesz@rja, hogy őneki problémája van. Szóval értitek. De ennek ellenére sem képes otthagyni.

 

igen, ez sajnos elég gyakori. nem tudom említették-e előttem, de véleményem szerint már a megszokás miatt is együtt vannak. ha egy pár sokáig van együtt, akkor ott van bennük az, hogy már megszokták a másikat, és furcsa lenne, "ha nem lenne" (remélem érthetően írtam).

 

vagy van az, amit te mondasz, hogy a lány még szereti a fiút, így hajlandó neki bármit megbocsátani. persze, összekapnak, de utána békülés a vége. ha szeretsz valakit, hajlandó vagy elnézni olyanokat is, amit másnak már nem tennél.

 

[szerk]

 

bocsánat, nem néztem, hogy régi post :S

Link to comment
Share on other sites

Nem baj, mindenki véleménye számít, de most úgy néz ki, hogy végleg összevesztünk, vagy lgealábbis ő velem, merthogy suliba most inkább magambafordulok, mint hogy adjam a szokásos bohócot. Hosszútávon a szerepjáték kicsit unalmassá válik, mellesleg elsősorban itthoni problémáim vannak, amit tudom, hogy nem kéne bevinnem a suliba, dehát ha nyomaszt, akkor nem tok vele micsinálni.... Na mindegy, és ő ezt nehezményezte. Igazából nem tudom hogy ténylegesen mi a baj, de ő erre fogja. Meg arra, hogy én azt hiszem, hogy neki van baja. Szerintem bolond. Nem is érdekel, ha megutál, legalább én is megutálom őt, azt majd jön valaki más.

Link to comment
Share on other sites

nos, szerintem el kell döntened (komolyan) hogy mit szeretnél a lánytól. utána ha úgy gondolod, hogy szeretnéd, ha veled legyen, akkor nincs más módja, minthogy leülni vele, és ezeket megbeszélni (természetesen csak ha bízol benne). néha mindenkiből előbújik az ovodás - függetlenül a korától - és képesek "öriharira", hogy nem beszélnek a másikkal mer hogy pfhuu... nos, ha ez a helyzet, akkor nem elég érett, vagy komoly. legalábbis én úgy gondolom, hogy ha már addig el lehet jutni egy ilyen helyzetben, hogy nyugodtan leüljetek beszélni, az már fél siker.

 

nem azt mondom, hogy választás elé kell állítani (te vagy a pasija), csak elmondani neki, hogy hogyan érzel, mit gondolsz, és nem tudom, hogy jó ötlet lenne-e, de megemlíteni neki, hogy a pasija nem érdemli meg, mert hogy bánja, és te sokkal jobb gondját viselnéd. ahogy írtál róla, nekem az jött le, hogy tényleg a tenyereden hordoznád, ezt tudassad vele is szerintem.

 

igazából mindenkinek a saját ... hogyismondjam ... döntése, hogy ezt mennyire tartja korrekt dolognak (egy párt kettészakítani) de ha tényleg ez a helyzet, és a lány a te oldaladon jobban érezné magát, akkor miért ne? de ehhez tényleg az kell, hogy viseld gondját, nem szabad hagyni, hogy akár csak egy percre is megkérdőjelezze a döntésének helyességét. Ha melletted úgy érzi, hogy megbecsülöd, figyelsz rá, akkor annyira fog ragaszkodni hozzád, hogy más nem valószínű, hogy el fogja tudni "csábítani" mellőled. persze azért a gyanakvás jogosan lenne ott benned, ugyanis te is "így tennél rá szert".

 

úgyhogy nem könnyű eset, de ahogy mondják, az élet nem habos torta :)

én szorítok!

Link to comment
Share on other sites

Köszke! Hát, ma próbáltam vele beszélni, de csak még jobban megromlott a viszonyunk.... :) Aztán meg mikor ketten kaptunk egy angol feladatot, "na ...... jó" felszólalással illette a tanárnő döntését, kérdezem, h "micsoda, az hogy velem kell dolgoznod?" erre már érdekes módon nem válaszolt.... Sajnos ő haragtartó. Egyszer már összevesztünk elég keményen, az is kb ugyanígy kezdődött, mint ez a mostani. Sajnos a jó szóra nem hallgat, ma is csak a maga igazát próbálta belémtukmálni. Vagy hogy mondjam. Még holnap azért megpróbálok vele kommunikálni, de ha nem jön össze, vagy nem érdekli hogy mit mondok, akkor én sem tudok többet tenni ezügyben.

 

Amúgymeg természetesen a csillagokat is lehoznám neki az égből, dehát ehhez egyedül kevés vagyok.... Van a már emlegetett közös barátunk, és ma azt írta, hogy tegnap azt beszélgették, hogy én miért vettem neki 10e forintért ajándékot, még régen a mikulás-bulira, amikor más ember a barátnőjére nem költ ennyit.... Ő meg csak annyit mondott rá hogy "ja". Szóval vagy szellemileg elmaradott, és tényleg nem veszi le hogy mivan, de ezt képtelenségnek tartom, mert amúgy eszes lány, vagy nem akar vele szembesülni, hogy mi a szitu. Ezt már sokkal elképzelhetőbbnek tartom... De így jelenleg, hogy utál, igazából ezen kár is rágódnom.

Link to comment
Share on other sites

Köszke! Hát, ma próbáltam vele beszélni, de csak még jobban megromlott a viszonyunk.... :) Aztán meg mikor ketten kaptunk egy angol feladatot, "na ...... jó" felszólalással illette a tanárnő döntését, kérdezem, h "micsoda, az hogy velem kell dolgoznod?" erre már érdekes módon nem válaszolt.... Sajnos ő haragtartó.

sajnos azt kell mondjam, hogy ha most ilyen reakciói vannak irányodba, akkor ha össze is jöttök, valószínűleg az ilyenek megismétlődhetnek. már pedig szarul tud esni ha ezeket olyan mondja, aki "szeret"

 

nos, én többet nem tudok javasolni, lebeszélni se szeretnélek, meg rábeszélni se. innentől neked kell tudni, hogy mit szeretnél :)

Link to comment
Share on other sites

Nah, sikerült úgy összevesznünk, illetve csak neki velem, hogy már tuti hogy nem fog szóbaállni velem, msnről letörölt, letiltott, és aszonta, hogy ne is kerüljek a szeme elé. Mikor megírtam neki ezt: "sajnálom hogy a jó kapcsolatunk így ér véget, pedig szerettelek, meg meg is tettem azért mindent, hogy ezt lásd is" azt válaszolta rá, hogy ne csináljak úgy mintha jártunk volna.... Hát mondom akkor a jóédes...... Úgyhogy ennyi volt. Talán jobb is, de egyelőre még mindig hiányzik, és még mindig szeretem.... :S :( Franc essen a nőkbe.... :P Majd lesz másik. És most még azt mondom, hogy olyan mint ő, biztos nem, akibe megvan amit keresek már évek óta egy lányba, de tudom, hogy amikor megint megdobban majd valaki után a szívem, akkor is ezt fogom gondolni.... :P Mármint akkor már az új versenyző iránt.... :P Hihi.

Link to comment
Share on other sites

Panki 51!

Lehet pár hét múlva azt irod hogy na összejött 1 sokkal jobb csajjal!

Ha úgyis azt mondja hogy nem akar semmit meg összevesztetek akkor annak annyi!

És amit irtál hogy lesz más,nyugi biztosan lesz másik sőt tőle 100 szor jobb!

Sok sikert a továbbiakban!

 

Hudi!

Link to comment
Share on other sites

Nah, sikerült úgy összevesznünk, illetve csak neki velem, hogy már tuti hogy nem fog szóbaállni velem, msnről letörölt, letiltott, és aszonta, hogy ne is kerüljek a szeme elé. Mikor megírtam neki ezt: "sajnálom hogy a jó kapcsolatunk így ér véget, pedig szerettelek, meg meg is tettem azért mindent, hogy ezt lásd is" azt válaszolta rá, hogy ne csináljak úgy mintha jártunk volna....

ha ilyen reakciói vannak arra, hogy elmondod neki, amit érzel iránta, akkor szerintem nem is vesztettél sokat. sőőt... biztos találsz valakit, aki az érzelmeidre jobban odafigyel, és nem így reagál rájuk.

 

hudit tudom ismételni, sok sikert a továbbiakban!

Link to comment
Share on other sites

Én többször is megtettem ezt, de mentségemre legyen szólva, nem volt szándékos, és nem éltem a lehetőségel kivéve az utolsót. Ezt a nem éltem a lehetőséggel dolgot úgy kell érteni, hogy elég jó beszélőkével meg modorral áldott meg a sors, ami tetszik a lányoknak, így egy pár találkozás után már egész jó vagyok és csak magamat kell adnom. Nem úgy kell érteni, hogy mindenkivel így van csak akinek úgy smúzolok. Mindig a lány ajánlotta fel, de nem éltem vele.

Az utolsó eset viszont más. Egy gyönyörű lány, mái napig mikor meglátom elönt valami, ha meg mosolyni látom el tudnék folyni. (Na ez jó nyálas lett, de szemléltetésnek nem rossz) Elösször mikor beszéltem vele szinte az volt az első, hogy közölte, hogy foglalt. Nem nagyon érdekelt a dolog, mert tudtam, hogy elég ha ráveszem, hogy egy párszor találkozzon velem és jó leszek. Sokat kellet győzködni mikor is eljött. Utólag elmondta, úgy volt vele, hogy jólvan eljön, utánna legalább békénhagyom. Utánna a második alkalommal első hívásra jött és a harmadikat már ő kezdeményezte. Azóta összejárunk. Neki otthon ugyanúgy megvan a régi barátja. Viszont itt ahol én is meg ő is tanulunk, itt nincs. Suli időben hétköznap itt van hétvégén meg otthon. Amikor otthon van vele van suliba meg velem.

Erkölcstelen dolognak tűnik valóban, de amiről nem tudunk az nem fáj. A lánynak így nagyon jó, nekem nagyon jó és a harmadik személynek is hibátlan. Senki nincs megbántva és természetesen megbeszéltem vele, hogy bármikor ha úgygondolja, hogy ez így nem jó akkor abban a pillanatban befejezzük. Ha kérhetem ne ócsároljuk le az illető leányzót azért mert ilyet csinál. egyzserűen még élni akar és ennyi.

 

Ez az én kis történetem.

Link to comment
Share on other sites

nem is az erkölcstelenség az, ami itt megfordult a fejemben, hanem hogy az eredeti pasija... szóval... nemtudom. tény, hogy amiről nem tud, nem fáj, de én akkor sem tudnék nyugodtan aludni, hogy ha tudom, hogy ilyet csinálok. és ha belegondolod magad a másik fél helyébe...

 

tényleg nem tudok hozzá mit szólni :huh: .ami közted és a barátnőd (?) között van az szerelem?vagy csak testi dolog? (mert ahogy írtál róla, nekem érzelemnek tűnik, de a lány feléről is így néz ki a dolog?)

Link to comment
Share on other sites

Panki 51!

Lehet pár hét múlva azt irod hogy na összejött 1 sokkal jobb csajjal!

Ha úgyis azt mondja hogy nem akar semmit meg összevesztetek akkor annak annyi!

És amit irtál hogy lesz más,nyugi biztosan lesz másik sőt tőle 100 szor jobb!

Sok sikert a továbbiakban!

 

Hudi!

 

 

ha ilyen reakciói vannak arra, hogy elmondod neki, amit érzel iránta, akkor szerintem nem is vesztettél sokat. sőőt... biztos találsz valakit, aki az érzelmeidre jobban odafigyel, és nem így reagál rájuk.

 

hudit tudom ismételni, sok sikert a továbbiakban!

 

Nagyon szépen köszönöm! :) Ti, meg unokatesóm kirángatott a mélabúból, tegnap iszogattunk, jól éreztük magunkat, stb... Próbáltam túltenni magam rajta, de így olvasva a hsz-etiket, meg amiket uncsitesóm is mondott rá, hát be kell látnom, hogy igazatok van! Csak mikor úgy ráeszméltem, hogy jaj de nekem való lány, akkor az volt a "második első szerelem" számomra... De ezek után már nem tudok mit csinálni, meg nem is akarok.

Link to comment
Share on other sites

tényleg nem tudok hozzá mit szólni :huh: .ami közted és a barátnőd (?) között van az szerelem?vagy csak testi dolog? (mert ahogy írtál róla, nekem érzelemnek tűnik, de a lány feléről is így néz ki a dolog?)

 

Az én részemről, nincs komoly érzelem, mert tudom, hogy nemsokára végzünk és szétválnak útjaink és ő is így van vele. Persze elmondása szerint velem jobban szeret lenni, mint a barátjával, de hogy ez tényleg így van e nem tudom. Én amúgy is nagyon nehezen leszek szerelmes és hála az égenek kaptam annak idején olyan tanácsokat aputól, hogy bármikor túl tudom tenni magam bármiféle nő ügyön. Persze kezdek én is félni mi lesz ha végzünk. Mert nagyon nem akarom, hogy vége legyen.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...