Jump to content
PirateClub.hu

Mit csináljak ha Tetszik egy lány, de van barátja


goldmen
 Share

Recommended Posts

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tudom, hogy a világ, amiben élünk mindannyian, nem a legszebb, de az élet apró, nagyobb örömei visznek tovább, az optimizmus pedig az emberi kapcsolatok számára is erősebb szimpátiát hoz. Ha mosolyogsz visszamosolyognak rád. Ha a lányra fogsz te is mosolyogni, nem leszel bizonytalan, határozatlan, és pesszimista, akkor az ő ajkai is meg fognak emelkedni. A mosoly fontos az udvarlás szempontjából.

Link to comment
Share on other sites

De a folytonos pesszimizmusság nem egészséges. Egy kapcsolat rovására is válhat, ha össze fog jönni a dolog. Az élet tele van hullámvölgyekkel, jó és rossz váltogatja egymást, egyik nincs meg a másik nélkül, ahogyan az optimizmus mögött is ott van a pesszimizmus. De úgy vélem pesszimizmusból nem tud haladni az ember előre, csak optimizmussal lehet elérni valamit (mivel a mai világban már aligha van szánalom), megszerezni egy kapcsolatot, és csak optimizmussal lehet feltartani valamit, mondjuk egy kapcsolatot.

Nem kioktatásnak szántam ezt, tudom, hogy az ember, akármennyire is szeretne, nem tud kibújni a bőréből. Csak gondolkozz el ezen. Mert a gondolatok által tudjuk magunkat formálni, és ez tesz minket különlegessé :) Hogyha nem is tudunk magunkból kivedleni, de lazítsuk meg a gombokat a ruhánkon, és ha a nyakkendő szorít, vegyük le...

Link to comment
Share on other sites

Ööö... Oké.

 

Hát leves, ennyi volt.. Nem mondtam meg neki hogy mit érzek, hanem megkérdeztem, hogy mit szeret a barátjába. Elég kimerítő választ írt ahhoz, hogy rájöjjek, hogy esélyem nincs, mert tényleg szereti őt... Hát köszönöm a bíztatást, és a tippeket, azt hiszem lépni kell, de ez nekem igen sok időt vesz igénybe.

Link to comment
Share on other sites

Kifejtenéd bővebben azokat a kimerítő válaszokat?De azt mondtad hogy rosszul bánik vele és mégis szereti.Ez várható volt hogy azt fogja mondani.De lehet fél a barátjától hogy szakítson vele!Nem egy ilyet láttam már.Vagy fél megmondani a barátjának hogy másért hagyja ott.Saját magát és azt is félti akit szeretne magának de nem meri elmondani mert fél hogy baja esik.Hát végül is ő tudja mit csinál.Ha ez így jó neki.De így szerintem már jobb ha békén hagyod.

Link to comment
Share on other sites

Írt? Ez az sejteti, hogy nem álltál ki személyesen. Ha nem titok, leírnád mivel állsz szemben pontosan? Mert nem elég az írott forma, a kommunikációhoz elengedhetetlen dolgok a nem nyelvi jelek is: hangsúly, testtartás, maga a kisugárzás sejteti az esetleges hazugságot.

Kár, hogy nem mondtad ki az érzéseidet, pedig ez erős mérvadó lett volna, mert talán elgondolkozott volna a lány, hogy szereti valaki, és talán te is megkönnyebbültél volna, most viszont még rajtad van ez a teher.

De ha tényleg szereti... akkor nincs mit tenni, nem szabad beleavatkozni ilyen kapcsolatba.

Link to comment
Share on other sites

Hát amint már mondtam az hogy mondta hogy őt szereti megmondta hogy nem fog váltani és elhagyni a barátját.

Úgysem fogja otthagyni a barátját még ha az egyáltalán nem szereti és csunyán bánik vele.Mondjuk akkor nem értem mi értelme annak ha vele van amikor semmibe se nézi :blink:

Link to comment
Share on other sites

Leveleztünk, mert nem volt hajlandó meghallgatni amikor beszélni akartam vele, amikor meg meghallgatott vna, akkor nem volt egyedül.

Azt hogy konkrétan mit írt, nem nagyon szeretném a nagyközönség elé tárni.. Tudom, így nem tudtok segíteni, de elég személyes hangvételű, úgyhogy inkább nem teregetném ki.

Link to comment
Share on other sites

Sajnálom Panki, hogy nem jött össze. Szerintem sejti, vagy már rá is jött a dologra, és el akarta kerülni a témát, ha nem akart veled személyesen beszélni. Zavarban lehet. Várd ki a végét véleményem szerint, hadd rakódjon le benne a gondolat, ha megfogalmazódott benne, innentől kezdve vagy ő lép, vagy nem lép... Mindenesetre az élet hosszú és kiismerhetetlen, téged is megtalálhat eme idő alatt egy másik lány, de lehet, hogy egyszer csak pont vele fog mégis összehozni a csalafinta sors.

Link to comment
Share on other sites

Újabb pesszimista hozzáállás... Sose mond, hogy soha, illetve ne utalj rá. Tudom, hogy mit érzel. Sajnállak téged. Nagyon szerelmes vagy. Én is az voltam, tudom miről van szó. Benne voltam én is a dologban, a nyeregben, de a ló levetett magáról, és veszítettem. De nem lehetek örök vesztes, erre rájöttem, illetve, hogy az érzelmek viharában más embert nem láttam, csak a szeretett személyt, de meg kellett világosodnom, és egyszer te is meg fogsz, ha nem hagyod el magad, felismered, hogy a tornádó mögött egy egész világ van. A világ óriási, óriásibb, mint ahogyan azt el tudnád képzelni. Én is csak őt láttam, csak őrá gondoltam, és szembesültem vele, volt élet barátnő előtt, és van élet a barátnő után is. Nem csak ő létezik, létezel te, és más emberek is, érdekes emberek, értékesek.

Foglald el magad valahogy. Foglalkozz a hobbiddal. Én is ezt tettem, és sok mindent felfedeztem. Néha még szomorú vagyok, de én úgy érzem, szép a szerelem, de a nagy vonzalom igazából beszűkíti a látóteret. Tudom, hogy nehéz lesz, nekem is az volt, tovább lépni. De túléltem. Igazából szinte mindent túl lehet élni, csak erő és akarat kell hozzá. Ez a szellem párbaja. Elfoglaltam magam, és rájöttem, mennyi minden érdekel, hogy nem csak egy látásmód létezik, nem egy szög, hanem ha akarod akár 180-as fokban is láthatod a világot, csak akarnod kell, hogy felismerd mennyi minden történik a rendszerben. Rengeteg dolog. Beleszédül az ember jóformán, annyi ingert kellene felfognunk, és ez még mindig nem a teljesség, mert a szerelem mellett ott a barátág, a szeretet, a család...

Link to comment
Share on other sites

De ez csak az érem egyik oldala...van amikor nem tudod nem szeretni...van amikor nem tudod feledni!! Érzed, TUDOD hogy van közös jövőtök..és ha "úgyesen kevered a lapokat"..lesz is közös jövőtök :)

 

Armin Fan

Link to comment
Share on other sites

:S Ezért nem tudom hogy mi legyen.... Mert ugye mondani nem mondtam neki, hogy szeretem, de ha van egy kis esze, akkor kisakkozza (pl ez a beszélgetésünk, az hogy mindig vele vagyok, mindenbe segítem, néha meglepem egy tábla csokival, vagy hogy majdnem 10e forintér vettem neki mikulásbulira ajándékot, stb...). Ha nincs, vagy nem akarja kisakkozni, akkor passz...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

 

Velem is megtörtént ez a dolog.És sajnos én voltam az a fiú,aki elhóditotta egyik ismerőse barátnőjét. :(

Úgy történt,hogy ők ketten másfél éve jártak,tehát egy hosszú kapcsolat volt,és akkor én megjöttem,a lány tetszett nekem,de tudtam,hogy van barátja,igy semmiképpen nem akartam összeveszni a sráccal,és a lánnyal szemezésen kivül semmi nem történt jó ideig.Megtudtam,hogy tetszem a lánynak,és hát felvett msnre,meg eljött velem egy baráti mozizásra.(nem történt itt se semmi :) )Rá erre egy hétre szakitott a barátjával,mi meg igy találkozgattunk.Kb 3 nap alatt össze is jöttünk...később a volt barátjától(egyb. jóban voltam vele...a csajon vesztünk össze)olyan dolgokat hallottam,amiktől nagyon megváltozott a véleményem a csajról.(megcsalások,hazugságok,stb.)Eleinte nem vettem komolyan,de nagyon sok ismerősétől ugyanezeket hallottam vissza...és sajnos már nem tudtam megbizni benne...pedig mondta nekem a lány,hogy a volt barátját nem szerette,de én ezt nem tudtam elképzelni egy másfél éves kapcsolatban.

Nekem mindig azt mondja,hogy ennyire nem szeretett még senkit,de valahogy amióta tudom a dolgait,egyszerüen mintha kiszerettem volna belőle...pedig nagyon jó vele lenni,csak igazából nem tudunk már miről beszélgetni sajnos.

Meg az elejétől kezdve nincsen nagyon sok közös témánk,ezért a legtöbbször ő inkább úgy érzem,hogy a LOVE részére tereli a beszélgetéseinket.Ez meg nekem már nem esik jól,kezdem azt érezni,hogy nem ő az igazi,de nem tudom elmondani neki,mert azt érzem,hogy ő nagyon szeret...Viszont nekem meg már kezd nehezemre esni,amikor ki kell mondanom,hogy szeretem :o ...

Nem tudom,hogy mit csináljak,nem akarom megbántani,de igazábol nem is akarom,hogy tul komolyra forduljon ez a kapcsolat...

Bármilyen tanács jólesne! :) köszi

K.Bálint

Link to comment
Share on other sites

Hát fehérfarkassal egyetértve ebben van valami hogy mond meg neki az igazat!Illetve kérdezd meg hogy mi igaz abból amiket mondtak neked róla.És ha megbízol benne akkor elhiszed neki amit ezekről a "dolgokról" mond!Illetve ha nehezedre esik a szemébe mondani hogy szereted vagy beszélni vele akkor nem sok jövője lehet a kapcsolatnak.Annak meg nem sok értelme van hogy ő úgy érzi szereted meg minden,tervezgeti veled a jövőjét te pedig azt mondod majd neki hogy BOCS de nem.Remélem tudtam segíteni sok sikert a továbbiakban :)

Le is írhatod a többi gondolatodat illetve hogy mit akarsz csinálni :)

 

 

Hudi.

Link to comment
Share on other sites

Megint én! Heló. Na, fejlemény semmi, még mindig, csak egy rövid kérdésem lenne. Egyik hétfőn csak három órát voltunk gyakorlaton, me csomó felnőtt jött vizsgázni, azt ránk nem volt idő. Emiatt nem is tudtunk beszélgetni, szinte semmit, me csak egy nagyobb szünet volt, akkor meg félrevonult a közös barátunkkal. Mármint persze ugyanarról a lányról beszélek... Kedden meg a fejemhez vágja, hogy miért nem beszélgettem vele, meg be vagyok pukkadva megin valamin, meg mittomén. Mondom, nem vagyok bepukkadva, semmi bajom sincs, neki mi a baja, me ő nem szól hozzám (ezelőtt a beszélgetés előtt kérdeztem egy-két dolgot tőle, és csak ilyen morgásokkal válaszolt..). Aszongya erre, hogy neki semmi baja nincs, én vagyok bepukkadva. És így gyakorlatilag mondhattam akármit, ő kitalálta magának, hogy én be vagyok pukkadva egy megfoghatatlan dolgon, amit valószínűleg ő se tud, hogy mi az (én meg pláne nem). Aztán délelőtt kimentem vele cigit venni, kérdezem, hogy most akkor minden rendbe van köztünk, mondja, igen, ha nem pukkadok be. De mondom, eddig se voltam... Azt így kb legyintett rá hogy jó, de azt is olyan hangsúllyal mondta, hogy "hát persze hogy nem..." Na aztán ez lecsillapodott, de tegnapelőtt beszélgettünk egy fél délelőttön keresztül, és mondtam neki, hogy ám hétfőn azé nem szóltam hozzá, me egyrészt időnk se volt, másrészt részemről mondanivaló se, csak olyan ami valszeg őt nem érdekli. Bocsánatot kértem, mehogy nem tudtam hogy neki ez ilyen szarul esik. Erre azt írja, hogy nem esett neki szarul, csak bosszantotta hogy megint pukkadok. Erre felvilágosítottam, hogy milyen az amikor tényleg be vagyok rágva vagy fordulva valami miatt... Na erre csak annnyit mondott hogy "jólvan"..... Most nem értem, hogy akkor tényleg nem érdekelte, csak bosszantotta (ha igen, akkor miér bosszantja?!), ha meg csak eltusolja hogy szarul esett neki, akkor meg mé nem mondja azt hogy szarul esett neki? Nem értem. Remélem világosan írtam le a problémát... Mér teszi szóvá azt, hogy egy nap nem beszélek vele, amikor egyrészt időnk is alig van, másrészt nem is tudok mit mondani neki....? Nem értem.... Köszönöm a figyelmet.

Link to comment
Share on other sites

Hívtam fagyizni, nem akar jönni, hívtam sütizni, nem szereti a cukrászdai sütiket, hívtam moziba, nem akar jönni moziba, mert nem szereti a mozit se.... Mivel mindennap a pasijához megy egyből suli után a gaz sem jó ötlet... :S Egyedül a lángosba lenne benne, vagy közös palacsintázásba, ami persze nem rossz, csak kicsit sajnálom, hogy az alapdolgokat meg nem hajlandó elfogadni.... :S

Link to comment
Share on other sites

akkor menjetek el lángosozni vagy palacsintázni. Nincsenek alap dolgok. Van, aki nem szereti a fagyit, a mozit,v akár még a sütit... Legelőször azt kéne tudnod, hogy mennyire van oda a barátjáért. Ha nagyon, akkor várd meg,ameddig vége lesz, és akkor legyél mellette, különben esélytelen :(

Link to comment
Share on other sites

Üdv!

Nekem is lenne egy ilyesfajta "problémám". Az egész suli elején kezdődött feltűnően szép lány és még okos is, jófej meg minden. Szóval túl szép, hogy igaz legyen. Egész jóba lettünk én többször is megkörnyékeztem finoman. Szilveszterezni együtt voltunk az akkori pasija nem volt ott, és én elmondtam neki mit érzek iránta. Finoman visszautasított... rá két hétre szakított a pasijával én elhívtam mozizni de ő előre lelőtte a poént.. mondván h ugye ez csak iylen baráti mozizás lenne ugye mert hát nem vagyok az esete. A lényeg itt kezdődik összejött egy évfolyamtársammal. A srác elég gáz, még nálam is rosszabb. Alkoholista, hülye állat. Őt kéne kiradírozni, gondoltuk, hogy megagyaljuk a srácot mert egy az h harmatgyenge kettő pofátlan is. De az csak rontana az esélyeimen. De a mi a legnagyobb "gáz", hogy miközbe smárolnak én szemezek a lánnyal. A srác alacson szal átlátok fölötte. És a lány félrenézni se szeretne nagyon. Mostanában egyre nyitottabb felém. De még mindig képbe van a kismocsok. VAjon mit tegyek? :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...