Jump to content
PirateClub.hu

Mit csináljak ha Tetszik egy lány, de van barátja


goldmen
 Share

Recommended Posts

Az én részemről, nincs komoly érzelem, mert tudom, hogy nemsokára végzünk és szétválnak útjaink és ő is így van vele.

 

...

 

Mert nagyon nem akarom, hogy vége legyen.

ez nekem ellentmondásnak tűnik :) javíts ki, ha tévedek, de szerintem te szerelmes vagy. ami persze azért nem szerencsés, mert suli után elkerültök egymás mellől. meg ugye barátja is van, valószínűleg visszamegy hozzá.

 

érdekes történet, bár ebben a szituációban én sem tudom mit tennék :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Igen, azért írtam, hogy nem akarom, hogy vége legyen, mert lehet beleszerettem, pedig nem nagyon kellene. És tényleg ellentmodásos a történet, de szándékosan írtam így. Gyönyörű lány, értelmes is, de suli után nem tudom mi lesz. Majd Ő eldönti mi lesz, akárhogy dönt, el fogom fogadni.

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Én eddig undorítónak tartottam más barátnőjét elvenni.DE..sajnos beleestem egy lányban akinek van barátja.én egy....féregnek gondolom magamnak a srácot ismerem, jártunk bulizni.Szegény csaj nem jött rá,hogy a srácnak csak a testi kontaktus miatt kell.Én szombat hajnalon ittas állapotban elmondtam neki,felnyitottam a lány szemét és elsírta magát nekem.Nem tudtam mit kezdeni a helyzettel egyszerűen olyan mód büntudatom van csütörtök óta,hogy nem hiszitek el.Én érzem rohadéknak magam ,mikor a barátja egy ... Nem igaz,hogy ilyen nyominak van ilyen szép barátnője.De az sem,hogy ilyesmire vetemedek.Harcolok magammal.

Lebeszélni nem lehet róla, nem szereti mégis ragaszkodik hozzá.Bonyolult ez az egész.Bár abban reménykedek,hogy előbb utóbb szétmennek.Most lesz jogsim-> Kocsi a seggem alá-> kocsikázás-> kialakul.Elmondása szerint bír engem és tetszek is neki csak több okból nem lehet összejönnünk..

Link to comment
Share on other sites

velem pont fordítva történt a dolog, pár éve

akkori barátnőmre, aki nagyon szép és édes lány volt, elkezdett hajtani egy srác, méghozzá elég pofátlanul nyomulósan. végül nem jött össze neki, együtt maradtunk (hiszen tényleg szerettük egymást) de nem is ez a lényeg, hanem ahogy próbálkozott.

ugyanis ő is úgy próbált meg közelebb férkőzni bnőmhöz, hogy engem próbált bemocskolni a szemében. jött a szokásos duma, hogy én csak a szex miatt vagyok vele, meg nem is szeretem igazán, csak épp nincs jobb és csak ezért vagyok vele, persze hazugság volt mind, szerencsére nem is jött be neki ez a módszer.

 

persze lehet, hogy a srác ezt nem mondta komolyan, inkább csak a lelkiismeretét próbálta nyugtatgatni, hogy más nőjét próbálja elszedni, és h megnyugtassa a saját kis lelkét. viszont az is lehet, hogy ilyen gátlástalan módszerrel próbálta leakasztani rólam a lányt.

 

mindenesetre, akármelyik is történt abszolút elítélem, és lehet hogy most sokak lelkébe belegázolok ezzel, hiszen fentebb többen is írták, hogy a kiszemelt lány pasija ilyen meg olyan szemét, de szerintem ezeket a legtöbbször a 3. fél csak a saját lelkiismerete miatt mondja/gondolja, és hogy erkölcsileg is megnyugtassa magát, hogy szét akarja választani a sok esetben már több hónapja-éve együtt levő párt.

Link to comment
Share on other sites

Nos a helyzet a következő.Túl egyszerűen fogalmaztam.Van egy barátnője akivel 5 hónapja játszunk egymással, de neki is van barátja.Nos naggyából vázolom a helyzetet : Pixikével december óta játszuk a rómeó és júliát.Hol én nem akartam,hol Ő nem akart engem.Besokkaltam megszakítottam a kapcsolatot.Erre jött Nixi, na itt aztán bonyolódott a helyzet.Kettőjük kikötés volt, van hogy amennyiben bármilyen mód közel kerülünk egymáshoz nem jöhetünk össze,mert hogy " ő látott megelőször" gyakorlatilag kisajátításról beszélhetünk.A Titokban járásnak értelmét nem látom, Nixi azon van,hogy Pixike mit szólna ahhoz ,hogy én meg ő..Az a másik gond ,hogy van Nixinek barátja de nem bízik benne.Nixi megcsalta egyszer a "kapcsolat" elején , a srác annyit mondott,hogy oké nembaj, megcsalhatsz máskor is.Ebből gondoljuk mi ezt ,hogy csak a sex miatt van vele.Nem létezik olyan,hogy valaki ekkora papucs!!Tegnap ballagás volt az iskolába és egész nap azt kellett néznem,hogy nyalják falják egymást.Rossz volt nézni,nem történt köztünk semmi de mégis vonzódom hozzá.Több ismerösöm szerint nem lesz hosszú köztük a kapcsolat.Ebben reménykedem.Jelen esetben a " kitúrásnak" van szerintem alapja!De szépen barátok maradunk majd egyszer rányomulok mikor mindketten szinglik leszünk.Addig meg kiismerem,majd alakul.

Link to comment
Share on other sites

velem pont fordítva történt a dolog, pár éve

akkori barátnőmre, aki nagyon szép és édes lány volt, elkezdett hajtani egy srác, méghozzá elég pofátlanul nyomulósan. végül nem jött össze neki, együtt maradtunk (hiszen tényleg szerettük egymást) de nem is ez a lényeg, hanem ahogy próbálkozott.

ugyanis ő is úgy próbált meg közelebb férkőzni bnőmhöz, hogy engem próbált bemocskolni a szemében. jött a szokásos duma, hogy én csak a szex miatt vagyok vele, meg nem is szeretem igazán, csak épp nincs jobb és csak ezért vagyok vele, persze hazugság volt mind, szerencsére nem is jött be neki ez a módszer.

 

persze lehet, hogy a srác ezt nem mondta komolyan, inkább csak a lelkiismeretét próbálta nyugtatgatni, hogy más nőjét próbálja elszedni, és h megnyugtassa a saját kis lelkét. viszont az is lehet, hogy ilyen gátlástalan módszerrel próbálta leakasztani rólam a lányt.

Gusztustalan és egyben gerinctelen dolog . Belelépnék az ilyennek a szájába rendesen :angry:

 

mindenesetre, akármelyik is történt abszolút elítélem, és lehet hogy most sokak lelkébe belegázolok ezzel, hiszen fentebb többen is írták, hogy a kiszemelt lány pasija ilyen meg olyan szemét, de szerintem ezeket a legtöbbször a 3. fél csak a saját lelkiismerete miatt mondja/gondolja, és hogy erkölcsileg is megnyugtassa magát, hogy szét akarja választani a sok esetben már több hónapja-éve együtt levő párt.

Ennek is lehet valóságalapja :blink:

Link to comment
Share on other sites

Szerintem akkor ha van barátja a nőnek nem hiszem hogy bele kéne szólni a kapcsolatba max annyit hogy szereted a csajt és szívesen összejönnél vele.De a csajnak kell eldöntenie hogy mit akar.Mert lehet hogy te bunkónak látod a barátját de lehet hogy így jó neki vagy szereti és fel sem tűnik neki hogy bánik vele a párja.Ha magától nem dönti azt hogy elhagyja a barátját és veled jön össze te pedig mondod neki hogy de de legyél velem akkor nyomasztóan érezheti magát és neked fogja mondani hogy NEM!de ha találkozgat veled titokba akkor biztosan jó esélyed van nála hogy veled lesz.Egyébként írtad hogy :"nyalják falják egymást" tehát ha nem szeretné biztosan nem csinálnák.Lehet hogy eldöntötte magában hogy marad a biztosnál.Ha pedig magától nem beszélget veled akkor szerintem nincs értelme próbálkozni.Persze ezt csak annak mondom aki szeretné a másik párját elhódítani!

 

Egyébként Armin Fan-al értek egyet gerinctelen dolog bele szólni másik párját.

Link to comment
Share on other sites

Hello emberek!

1-2 ötletet várok vajon mit kéne tennem. Van egy lány, aki nagyon tetszik nekem mind külsőleg és legalábbis amennyire ismerem, az alapján "belsőleg is". A probléma a következő : van barátja, és, hogy egy kicsit megfűszerezzük az egészet, ez nem is olyan biztos. Látszólag már nincsenek együtt, de néha ennek teljesen az ellentétét tapasztalom. Kicsit olyan se veled se nélküled a dolog. Nem tudom vajon nyissak e a lány felé vagy sem? Ja és még valami kimaradt, ez a legnagyobb gond az egészben, a barátjával napi szinten találkozok, tehát ismerjük egymást és úgy gondolom jóban is vagyunk , és hát ezt sem szeretném, hogy megváltozzon.

 

Link to comment
Share on other sites

tima!

nemtom mennyire látszik "gerinctelen" technikának, de én belülről így ítélném meg:

ha találkozol mindig asráccal, akk rákérdezhetsz nyugodtan h hogy állnak a lánnyal.

am sztem ha rendes a csaj, akkor elmondhatod neki h "mi a szitu" szoval h tetszik,de a sráccal nemakarsz összeveszni.

sztem őszinteség fontos....és abból nem látok bajt ha tudatod vele érzéseid.aztán majd az ő dolga lesz h "mérlegeljen"

(had "szenvedjen" ő is egy kicsit:P )

 

 

más kapcsolatába beleszolni gané dolog, de h te most felnyitod a szemét, és ezt jószándékkal teszed, az nembiztos h gané dolog.

 

warnboy!

elolvastam amit írtál, és ha te megtudod csinálni h barátok maradtok, (és később nyomulsz rá) akkor ügyes vagy:D

nálam az nagy nehézséget jelent, h egy "tetszik-szerelmes vagyok belé" helyezetből újra barátság legyen.sztem mindig ottlesz mögötte az igazság, h nem barátként, hanem szerelemből szeretitek egymást

 

(sok butaságért előre is bocsi, ez saját vélemény, lehet rosszul látom...)

 

sok sikert Srácok;)

 

Link to comment
Share on other sites

gOOrn!

Valójában én sem hiszem el amit állítok,hogy addig kifogom bírni.De, ha elhamarkodom akkor bebuktam.Régóta tetszik ez a lány,még tavaly figyeltem fel rá milyen szép lány.De mostanság kerültünk egymáshoz közelbe.Ő is és én is tudta ki vagyok.Azután mint írtam a másik topikban, vagy ebben megismerkedtünk.Napi szinten beszélünk,ha tehetem elmegyünk ide oda.Jól megvagyunk,mint barátok.Nem jött úgy ki a lépés,hogy csók legyen belőle.Volt már gondolataim közt,hogy na most..na most..Azután egyből belém nyilalt az a gondolat,hogy elriaszthatom magamtól.De a másik véglet...ha annyira megkedveljük egymást,hogy csak barátként tekintünk egymásra? Tudom ez utópisztikus feltevés de mégis eszembe jutott.Vagy ez hülyeség? Rosszul látom?Épp tegnap találkoztunk a végállomáson.A barátját várta aki késett másfél órát.Együtt voltunk addig fagyiztunk,beszélgettünk.Azután megcsörrent a telefonja,hogy merre van mert a végállomáson várja a párja.Megyünk oda,én a buszomhoz ő a barátjához.Nagyon hülyén jött ki, se ő se én nem tudtuk hova tenni a helyzetet.A fiú nagyon nagyot nézett,hogy megint én?! De még nekem nem tette szóvá,hogy akarok-e valamit Nixitől.Az a legfurább érzés,ha a fiúról beszél előttem,vagy olvasom msnen a személyes üzenetét " jó volt ma veled " .Nem gondolom ,hogy szerelmes mert a háta mögött nem szépen becézgeti, csupán csak ragaszkodik valakihez.Örül annak,hogy van valakije pedig...pedig lehetne ezerszer jobb, az én személyemben..tudom picit erős kritika magammal szemben de több ismerősöm is így éli át a dolgot

Link to comment
Share on other sites

warnboy!

Ebből nekem az jön le hogy te nagyon szereted a csajt,és azt szeretnéd hogy veled legyen.Még ha a barátjától vennéd is el.Ez mind rendben is van DE! mi van akkor ha a csaj szereti a barátját vele akar lenni és rád csak mint barát tekint.Lehet hogy ha abban a pillanatban megcsókolod elriasztod magadtól sőt még ha őszinte a barátjának is elmondja aki biztosan felkeresett volna.Az biztos hogy teperhetsz te akármennyire meg elhívhatod akárhányszor illetve érezheted úgy hogy szerelmes vagy de mi van akkor ha a csaj ezek tudatában is a barátjával marad?Az csak neked lesz rossz hogy a befektetett energiád nem hozza meg gyümölcsét.Ezt pedig mint kudarc fogod elkönyvelni.Ebben hogy végül is kit szeret és kivel szeretni lenni ez csakis az ő döntése.Lehet hogy te csak azt látod hogy nem igazán szereti és szerintem se mert ha szeretné nem mászkálna férfi barátokkal gondolok itt fagyizás stb.A csaj lehet nem meri megmondani a barátjának hogy mást szeret és szakít vele.Ha belegondolsz van egy biztos kapcsolata nem valószínű hogy lecserélné egy bizonytalanra.(bár volt már ilyesmire példa!)Ha a barátja is elviszi fagyizni stb ebből arra következtethet hogy szereti a párja és nem fogja elhagyni már azért sem mert a párja hűséges hozzá és nem akarja összetörni a szívét.A helyedben ha úgy látod hogy van esély az elhódításra csináld de számolnod kell azzal hogy a barátja nem igazán fog ennek örülni,illetve ha nem látod sok esélyét hogy melletted dönt keress valami szingli csajt.Biztosan van más is akit ugyanúgy tudsz majd szeretni.

 

Sok sikert a döntésben!

Link to comment
Share on other sites

sztem ha tetszik vki akkor mindegy, h van e párja, mert mivan ha nem jó a kapcsolatuk? ha nemjó, akkor úgyis el lehet csábítani, tehát előbb vagy utóbb úgyis vége lett volna, vagy ha nem, akk sosem lett volna igazán jó...de ha jó a kapcsolatuk, akk úgysem lehet elcsábítani, akárhogy is nyomulsz...

tehát sosem lehet tudni...egy próbát mindig minden megér...hátha...

sosem lehet tudni, h a másik mit érez, vagy mit akar valójában...és milyen a kapcsolata...ezért próbálkozni lehet

Link to comment
Share on other sites

A sráctól nem félek fele akkora mint én meg régóta ismerjük egymást.De nem rettent el az ,ha nem leszünk jóba úgy mint rég a sráccal.Csajtéma ma is dumáltunk sokat a suliba 5 szünetből 4et.Ott volt a pasija is de csak állt és bólogatott, nagyon szólni nem tudott mit a témához, mi csak nevetgéltünk ő meg unta a fejét.Igazad lehet, nem bízom el magam.Ha nem alakul úgy akkor megmarad mint 1 barát.

Link to comment
Share on other sites

am ez oylan....h sokhelyről meglehet közelítenia témát.és sokan sokféleképpen látjuk.sztem oylan h tökéletes döntés nincs.

ez nehéz dolog:S Nixire lennék kíváncsi h mi zajlik benne. mert asszem tudom te h gondolod.

nemrég nekem is volt ilyen...h mindig beszélgettünk..meg tökjól elvoltunk...mint barát, és én simán eltudtam volna képzelni mint barátnő és nemtudtam eldönteni h ő most h szeretne engem barátnak vagy "pasijának". aztán végülis csak barát...de csomot beszélünk ígyis...és nemrontotta el az h én rányomultam.

hát ezt ugyis te döntöd el....nemakarok én beleszolni:) cask hátha tudok segíteni...mondjuk necces:D

nah sok sikert warnboy!

Link to comment
Share on other sites

Egy biztos az a csaj vagy az a pasi aki kapható erre az elhódítottak stílusra 100% hogy a jelenlegi párjával is megtenné ha lenne egy neki sokkal jobb csaj.Vagy csak szerinte jobb csaj. Amint látom megoszlanak a vélemények valaki szerint egyértelműen undorító baráttól ismerőstől vagy ismeretlentől elvenni a párját bármennyire szereti vagy a saját szemszögéből nézve rosszul áll a kapcsolat.Lehet az ő szemszögéből rossznak ítéli meg a kapcsolatot mert szeretné meghódítani a csajt/pasit valójában fent áll az esélye annak hogy a szerinte rossz kapcsolat mögött igazi érzelmek vannak.Tehát azt is meg kell gondolni mit értünk rossz kapcsolat alatt.Mert ha csak azért rossz a kapcsolat mert nem a te párod.Gondolom értitek.

Van aki azt mondja hogy hát elveszi a pasitól vagy csajtól a párját de ő azt nem engedné hogy tőle is elvegyék.Mintha abba hogy elhagyja egy másikért bármi beleszólási joga lenne.Úgysem tud mit csinálni!Aki egyszer megcsinálta hogy elhagyott egy biztos kapcsolatot egy bizonytalanért máskor is megfogja tenni.Ez a próbálkozok hátha elhódítom ez pofátlanság és undorító!Ha azt gondolja hogy igenis rossz kapcsolat akkor úgyis szétmennek és akkor szabad a pálya de csak ha véleménye szerint rossz akkor csak vágyakozik a másik csajára/pasijára.

Link to comment
Share on other sites

a grave man!

okosat szoltál...ennek ígykéne lennie, de sztem jórészt így is van.nemsok lánnyal találkoztam aki az "amim van" dologért szeret. mondjuk tutira van jópár.

 

sztem warnboy sem ugy gondolta h azlesz a mérvadó h lesz autoja...csak lehet h plussz pont vagy önbizalom vagy nemtom:D javíts ki warnboy ha rosszat írtam

Link to comment
Share on other sites

sziasztok! vissza tértem

Vendetta: Elgondolkodtató volt a hozzászólásod, valóban igazad van.Nem mondom azt,hogy nem érdekel a lány,de értelme nem sok van szétrobbantani őket.Maguktól szétrobbannak előbb utóbb,ha nem akkor meg legyenek boldogok

 

 

A Kocsi dolgot úgy értettem,hogy nagyobb lesz az a szféra amerre eltudunk közösen járkálni.Nem az autóm miatt lesz a barátnőm,hanem azért mert közelebb kerülünk egymáshoz.Legalábbis szerintem így van.

Link to comment
Share on other sites

A 100%-ot pontosan a könnyű vérű csajokra mondtam,mert van egy jó pár.Mert például ha egy olyan kapcsolat megy tönkre hogy az egyik személy nagyon szerelmes a másik kapható ezekre a dolgokra ebből az következik hogy az a személy amelyik szerelmes nem nagyon akar majd egy ideig újabb kapcsolatot mert csalódás érte.A könnyű vérű személynek meg teljesen mindegy.Attól is függ hogy ki mit is akar igazán egy kapcsolatban a másik féltől.Csak arra kell neki vagy vele szeretné tölteni élete minden percét.Egy biztos ha valaki igazán szerelmes és boldog párkapcsolatban él azt a kapcsolatot furhatja akárki akárhogy úgysem tud beleszólni a dolgokba.De ha boldogtalan egy párkapcsolat akkor meg idővel a veszekedések vagy akár félrelépések miatt úgyis szétválnak.Akkor is az a legtisztább ha a "hódító" kivárja azt hogy a kapcsolat véget érjen.Ha pedig nem akar várni keressen mást.

Link to comment
Share on other sites

Jó napot mindenkinek !

 

Na már most. Van egy lány, szerelmes vagyok belé. Én is tetszek Neki. De van barátja és azt mondta nem akar vele egy másik pasiért szakítani. Azt is elmondta, hogy nagyon bejövök neki szeret velem lenni. Azt mondta, hogy várjak egy kicsit nem sokára szakít a pasijával csak keres valami indokot. De úgy tűnik nem nagyon akar szakítani vele. Pedig mindent megtennék érte. Nagyon szeretem, ezért várnék egy két tanácsot Tőletek. Köszönöm előre is a segítséget .

Link to comment
Share on other sites

vendetta: igen...csaktudod, nekem is másztak már bele a kapcsolatomba, így bátran kimerem mondnai, h ezután nemérdekel, h másnak van e kapcsolata...csak te nagyon keveset tudsz így a dolgokról...ha a fiú engem szeret akk jöhet bárki, nemfogja érdekelni...ha nemszeret, akk meg vigyék...találok jobbat, akit nem fog érdekelni más, akárhogy fűzi...és ugyanez vonatkozik egy lányra is...nekem is van egy fiú egy éve, akit szeretek, mégsem járunk, de nem is érdekelt más, lehetett az akárki és fűzhetett akárhogy...pedig nem is járok azzal a fiúval! ENNYI
Link to comment
Share on other sites

Jó napot mindenkinek !

 

Na már most. Van egy lány, szerelmes vagyok belé. Én is tetszek Neki. De van barátja és azt mondta nem akar vele egy másik pasiért szakítani. Azt is elmondta, hogy nagyon bejövök neki szeret velem lenni. Azt mondta, hogy várjak egy kicsit nem sokára szakít a pasijával csak keres valami indokot. De úgy tűnik nem nagyon akar szakítani vele. Pedig mindent megtennék érte. Nagyon szeretem, ezért várnék egy két tanácsot Tőletek. Köszönöm előre is a segítséget .

 

 

Na szeva!

Figyi én azt tanácsolnám,hogy hanyagold azt a lányt,mert gondolom neked se esne jól,ha egy másik fickóért szakítana veled a bnőd,Igaz én is szeretek olyan dolgokat csinálni amiket nem szabad ilyen téren,de akkor is csak ugy gondolkodj,hogy neked mien lenne.Én mindig ezt teszem,ha nem jön össze van még sok másik rajta kívül.Na meg saját tapasztalatom szerint,ha valaki ezt mondja úgy sem fog vele szakítani.Próbálj meg addig mást keresni amíg nem szakitanak,utána ha már van más gondolkodj el egy picit azon,hogy még mindig kell-e,ha igen akkor tudod mi a dolgod,de csak finoman ne bunkó állat módjára,mert az egyik nőnek sem esik jól legbelül/bár a mai nőknél a fene se érti :) / sőt neked se esne jól ha elküldenének a p.csába.De mivan ha mégis amellett döntesz akivel vagy?Mivel lehet hogy ez egy hirtelen felindulás volt és mivel mindig találkozgattok pont ezért vagy annyira oda érte/nem tudhatom/.Ne szenvedj azon mikor szakitanak,menj és éld az életed.Csajozz ez kell neked!!!Ne mindig csak egyre várj az unalmas ha már sokáig tart,de választhatod ezt az utat is.Ki tudja te melyik tipus vagy én csak ennyit tanácsolnék,hogy élj!!!!!

Üdv.:én

Link to comment
Share on other sites

Köszönöm a tanácsot. ;) Mondták már többen is, hogy ne vegyem el a sráctól, mert nekem is szarul esne fordítva... Igazatok van. Nem felejtem el, mert nagyon szeretem.Várok egy kicsit inkább. Amíg együtt vannak nem hajtok a csajra. De ha szakítanak nem sokára akkor finoman, ügyesen elkezdek hajtani. Aztán reméljük a legjobbat. :D Még egyszer kösz a tanácsot. Helló mindenki !

Link to comment
Share on other sites

m_zsolt !

sztem beszélgess a lánnyal nyugodtan továb...ápold a kapcsolatot, aztán ha tényleg akar vmit a lány akkor fogja mondani, vagy vhogy tudatja veled.sztem

lássa a csaj, h jó nálad, mondjuk akkor rosszul jársz ha visszaél vele,és kihasznál vmilyen módon.

"én itt kivárnék" :) sajátvélemény

Link to comment
Share on other sites

Helloo

Nos a helyzet a következő, kivárok.Vagyis inkább annyit teszek,hogy ha szingli lesz akkor ráhajtok így értelme nem sok van.Azután,hogy elszedtem vna a csávótól nem nagyon tudtam volna megbízni.Mivel ha én eltudtam tőle szedni akkor mellőlem is elvehető lenne.

Van egy másik lány Dórinak hivják.Discoba ismerkedtünk meg dumáltunk pár szót,egy suliba járunk.Mindennap látjuk egymást.De nem igazán érdeklem úgy vettem észre...

Több mindent hozzáfűzni nem tudok a témához, most várok a Nagy Ő-re..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hát nekem volna egy nagy problémám... Igaz hogy nem lánnyal hanem fiúval de érdekelne a véleményetek!!

Az van hogy megismerkedtem egy fiúval aki eléggé megtettszet és ez visszafelé is így van... Mindennap beszélünk a munkahelyemen mert bejön hozzám.. és még msn is megy minden este.. Ha tudja hogy megyek buliba ő is megy... És egyik buliban közelebb is kerültünk egymáshoz.. És utána tudtam meg hogy neki van barátnője akit már nem igazán szeret.. de még is vele van.. sajnos:S És most velem akar lenni de nem tudom hogy én mennyire akarom így hogy van bnője... Bár nekem nincs vesztenivalom.. Viszont nagyon jól érzem magam vele.. és én is akarom.. de még is ott van az a gondolat hogy van barátnője... De még is ő kell még ha csak így futolag is vagyunk.. heti párszor.. Mit gondoltok????

Link to comment
Share on other sites

noccikaa: semennyire neakard így, h nemszakít a lánnyal mindezek ellenére sem...

és van veszteni valód...a büszkeséged és a tartásod!

mondd neki, h te nem vagy olyan lány és ha nem szakít a barátnőjével, akkor felejtsen el...

ha igazán fontos leszel neki szakít...ha meg nem, akk nem érdemel meg téged

 

ez a véleményem :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...