Jump to content
PirateClub.hu

AntiHerO // (SnipA) Collection


-=>SnipA<=-
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

1. Nem vagyok nagy gyerek.

2. Az egész ennyiböl áll: Wind,Liquify és hue and saturation átvezetéssel.

3. Oks majd délután csinálok,mert most suliból írok.

 

Háth nem olyan lett mint a tied,sőt hasonlóság se nagyon van,de inkább más véleményezzen.

 

snipa1234.png

 

===========

 

Ui.: Te meg ezt:

20090403164308asdasd.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Így van! Vegyük példának tök fajjin vagyok sony vegasba, szinte minden trükköt ismerek, de hiába vagyok plazmahigh, ha nincs kreativitásom, h pl milyen intrót csináljak.

 

 

Képeidhez:

 

A topic kezdő képeket és az azutáni képeket("mostaniakat") összehasonlítjuk, nagyon barók. :)

Link to comment
Share on other sites

Erre azt szokták mondani hogy nem muszáj erőltetni, ha nem megy. Azt látjuk, hogy nagyon aktív lettél snipak, mióta felfedezted hogy van ez a pirate, de még a végén sérvet kapsz. A képeid 90% két katt ecset, majd Outer Glow, aztán jönnek a hozzászólások, hogy mien ügyi vagy.... . Hát nem tom inkább próbálkozz mással. pl.:3ds hátha jobban megy, vagy nézeges több tutoriált ;) (Az utolsó meg: ízlésteneln, olyan mint mikor nem tudsz magaddal mit kezdeni, azt hátha lesz belőle "valami")

Link to comment
Share on other sites

Felsorolom,hogy miben nincs igazad kedves pokornyib:

-Egyikben sincs outer glow,fények hue & saturationnal,radial blur+lighten beállítással készültek,vagy (vegyük a tüzeset) Image modokkal készültek.

-Bevallom,hogy sok brush van benne,de legalább jól néz ki nagyrésze,de egyik,sem 1-2 brush,hanem ötvöztem több brusht,és úgy lett végülis ilyen.

-Szerintem az utolsó kép nem ízléstelen,leszámítva a "furcsa" formályú koponyát. hát próbálkozni lehet :)

 

Amiben viszont igazad van,hogy nem vagyok profi photoshopos,és nem is nézek sok tutorialt,ez főkénz azért van,mert szeretek rájönni dolgokra,és magamtól kitalálni.

 

Ui.: Régebben toltam 3ds max al,csak nem nagyon birta akkor a gépem,most meg nincs kedvem hozzá :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...