Jump to content
PirateClub.hu

Suzuki SX4!


netmesterke
 Share

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
:lol: :lol: Suzuki esikszét!!! :lol: Hát mit mondjak a puzukit eléggé nem szertem!!Elkérnek ezért az esik4-ért 5milliót és még nincs benne összkerékhajtás!!Pff..... De egypként ami ebbe a modelbe megy 1.6.os dízel az PSA Dízel!! :D Hát igen ebböl is látszik hogy mennyire jó a Peugeit dízelek, hogy csomó márka PSA dízelt használ!!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

háááát, biztos nem vennék ilyet...

van pár (új) suzukis ismerősöm, akik mondják, hogy ez mennyivel jobb mint a régi, és össze se lehet hasonlítani, de egész életemben bennem lesz, hogy a régi swift milyen volt, és ez alapján nekem soha nem lesz az álmom... sajnálom, ha ezzel megbántanék vkit... de ez van. (mellesleg ültem már új Swiftben, és fullra hátratolva az anyósülést sincs lábtér :P azt meg nem éreztem, hogy ahogy a reklám mondta "nagyon menne" vagy "nagyon jönne"...)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Facenek lesz igaza!!!!

Az előző hsz-ben skodára gondoltam...(Szerintem Face is csak dícsérni tudná a skodát) Lényegesen jobb az ár-érték aránya!!!ÉS arról ne is beszéljünk, hogy legalább szép is!!!

 

Én is láttam már német autót az út szélén, de láttam már 20éves német autót, 200ezer kilóméterrel is,és semmi baja nem volt!Suzukiban nem sűrün fordul elő!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Szerintem szép és jó is, minden új autó általába az elején drága ;)

És azért ehhez hozzátennék h "nem szeretem a suzukikat azért mert trabant meg minden"!

1.azt szokták mondani h "papírautó" ehhez hozzátenném h nem úgy kell vezetni vele h összetörd!

2.Ford, Peuget nagy rakás semmi, van autópályás autómentő haverom állandóan szidja az ilyen fosokat, mert lerobbannak!

 

A suzuki jó jó is lesz !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:lol: erre nemtudok reagálni! :D am. én vagyok lpfan15! :D

a japános kalapálás, nameg a sz*rért kérünk ennyi pénzt.

 

,,Én is láttam már német autót az út szélén, de láttam már 20éves német autót, 200ezer kilóméterrel is,és semmi baja nem volt!Suzukiban nem sűrün fordul elő!!!" és ez milyen igaz...

 

Én két éve a suzuki motorját istenitettem, a teszkóbol kifelé jövet, amikor hallottam ogy az egyik csoda, nagyon de nagyon nem akar indulni! :D:lol: azóta kussolok...

 

Azért jó hogy van egy ilyen autó, mert ezt a szegényebb réteg is meg tudja/tudta eddig . venni Most viszont elkérnek ezért a ****ért 5millát... könyörgöm....

 

ezért van az hogy Dacia Logant vesznek! ;) ráadásul az MCV sokkal nagyobb mint ennek az esikszétnek a szedán változata.

 

Link to comment
Share on other sites

Ez nem csak az újakkal van így. Miért kerül egy 15éves swift 900000be? És ez az "olcsó" szegény emberek autója, amiben egy facsemetétől kimúlik a fél családfa??

Az én német opel vectrám igaz még nincs 20 éves csak 15 de 433000 km (!) van benne jelenleg (gyári, bontatlan motorral) és nem a ledurrant darabokból való.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...