Jump to content
Sign in to follow this  
spyke007

Durva mónika show - a legdurvább

Recommended Posts

http://www.indavideo.hu/video/A_legdurvabb_Monika_show

remélem még nemvolt, nagyon kemény :D

Edited by Armin Fan

Mostmár értem miért vágták ki. :lol:

Nemnormális az ilyen ember. Biztonságiak helyébe adtam volna neki 2 nagy pofont. És akkor ilyenekkel szennyezik a tv-ket elsősorban. "Zolikám, hírösség leszek." <_<

Hát ez nagyon jó!!! :DDDDDDD

Edited by Armin Fan
Szabályzatot nem ártana olvasgatni! KÖvetkezőnél warn!

Mi ebbe a jó? Magyarország már idáig süllyedt, hogy az is tetszik neki, ha a romák verekednek??? :( A videó meg inkább szánalmas mint vicces. És erre van igény? :( Írnék csúnyábbakat is csak akkor warnt kapnék vagy bannt...

Olvassátok el inkább a videó alatt lévő kommenteket...

én se találom ezt a szemetet humorosnak, az a szomorú, hogy a mai gyerekek ezen nőnek fel, azt hiszik, hogy ez valós, és hogy ez normális. francokat.

Na igen! Ez tényleg nem humor!

Én biztosan nem is adnám ezt a műsort csak éjjel.

Ez nem is műsor, csak egy rakás szemét mutogatása és állítólag pénzt is kapnak érte.

A video alatti hozzászólásokat pedig tényleg érdemes megolvasni.

ÖREGEMBER KELL!! NEORDIBÁLJ!!!! hát ez nagyon nagy :D :D :D

Ez se magyar.

Jaj azt a szép idén napbarnított bőrét nézve az embernek furcsa gondolatok jutnak az eszébe :wacko: Hogy lehet valaki ennyire unintelligens :unsure:

De azért sztem vicces volt :D

A végén már majd be kakiltam a nevetéstől. Ez nagyon durva. Hogy lehet valaki ennyire gyökér? XD Mónikáék ott beszélgetnek szépen a nő meg ordibál a háttérben és semmit nem lehet érteni. :D Milyen hangja van már a nőnek? :D

Épp ez a lényeg, hogy 'hogyan lehet valaki ennyire gyökér?'. Kiegészíteném azzal, hogy mit keres ez tv-ben? Erről kell szólnia a 'szórakoztató' műsoroknak? Személyes véleményem az: hogy ez szánalmas, és igénytelen.

Ha valaki tényleg vicces dolgokra vágytok, akkor el lehet ezt a videót, és nézzétek meg mondjuk a Monty Python Gyalog Galopp c. filmjét. Ha nem tudjátok mi az, akkor meg főleg nézzétek meg. Nem ezen kéne 'felnőni', és poénosnak, viccesnek tartani azt, amin inkább szomorkodni kéne, hogy sajnos ennek még van létjogosultsága a magyar "minőségi" tv műsorok közt.

Régen rossz, ha ez vicces, poénos és nevetséges.

A kommentek érdekesebbek, mint maga a videó. Nem a feltöltő hibája, nem ellened szólok. Megnéztem, hogy elfogulatlanul ítéljem meg, de minden várakozásom alulmúlta.

Még kikukucskál a kis ablakon és onnan is keni :D

hát ez tényleg a legbrutálabb Maunika...tiszta bolond ez az asszony csak káromkodik egyfolytában ahogy tud és minden testrészére rákot kíván az öreg fószernek...igazi gyöngyszem B)

én a biztonságiaknak adnék sokkolót :D mekkora lenne, hogy amikor megindul megsokkolják és kész, megnyugodnaXD