Jump to content
PirateClub.hu

Fizetös a data.hu


hatanbalta
 Share

Mit gondolsz a data.hu új arculatáról  

186 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Data.hu

    • Teljesen egyetértek vele, jó a 64 kb/sec
      11
    • Fogok még töltenin róla
      62
    • Hát, talán néha kénytelen leszek
      43
    • HAHA, akkor inkább rapid
      56
    • Maradok egyéb ingyenes tárhelyeknél
      46


Recommended Posts

Hello mindenkinek!

 

A téma a fizetés engem is felkavart. Fizetni nem fogok. Nem az összeg miatt, hanem a személyes adatok... megadása miatt. Telefon v. bankszámla segítségével már majdnem egy átlagember is ki tudja deríteni, nemhogy egy szakember.

 

A feltöltés csak akkor nem fog visszaesni, ha nem lesz premium pontgyűjtő akció...

 

Akik fizettek, azoknak köszönöm, Ők még életben tartják azt a reményem, h a szerver esetleg nem lesz fizetős ill. feltörhető lesz.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Én már előfizettem egy éves prémiumra, és el kell, hogy mondjam, már most megérte. Akár 6 szálon is tölthetek egyszerre,/kipróbáltam/ bár csak 4-en szoktam, max sebessége van, nem lassú, és nem akad, mint régebben.

Egy hónapért 170 forint nem sok szerintem./éves lebontás kb/

Nem nagyon értek amúgy ahhoz, hogy működnek ezek az adat tárolás dolgok, de gondolom kell hozzá jópár gép, vagy háttértár, amit üzemeltetni kell, és azt nem kívánhatjuk, hogy ingyen tegyék. Persze ott vannak a reklámok, de pl aki dataget-tel tölt, az nem nagyon nézi ezeket, és így bevételt sem csinál a szolgáltatónak.

Avval viszont maximálisan egyetértek, hogy a feltöltésekért kéne járnia valami prémiumnak, de ez valszeg majd kialakul. A datások nem hülyék, végig gondolták ezt rendesen szerintem, de az új dolgok bevezetéséhez idő kell.

Legvégül: Nem vagyok tagja a datás csapatnak, úgyhogy ez nem reklám volt, csak vélemény.

u.i.: ezúton is köszönöm mindenkinek/gondolom mások nevében is mondhatom ezt/ hogy a datára is töltenek föl cuccokat.

Link to comment
Share on other sites

hey.

 

Néha muszály lessz,mellesleg rapidon van idő korlát fájlok letőltése között és nem is kevés

datán meg nincs. (szerintem,de ha mégis van világositsatok fel :D )

viszont sajnos rossz hír hogy ennyire korlátozva van a letőltés

inkább megyek olyan helyre ahol nincs lekorlátozva és szabadon lehet tőlteni egy ideig...

de ez már csak idők kérdése mikor lessz minden feltőltő hely pénzes, mert olyan manapság hogy

ingyen valami csak nagyon ritka dolog, még a virtuális világba is kitalálták a jo pénz keresést

mondjuk jo, nemsok 90 napos premi de azért kitolás hogy ezlett...

bár megtudom érteni ami azon az oldalon volt,nem a kisujjukbol szedik ki a lovét...

 

Részemről ennyi Bye Bye. ^^

 

üdv.: djtomi001

Link to comment
Share on other sites

Miért nincs olyan válasz, h "szerintem sokkal jobb így a data"?

Simán megéri. Egy évre kétezer forintba szerintem senki nem hal bele, meg ez már nagyon kellet, véleményem szerint. Ami eddig folyt ott az nem volt állapot, napközben szinte lehetetlne volt tölteni róla, így legalább már maxxal szed...

 

egyszóval véleményem szerint, marha jó ötlet volt h fizetés lett... :D

Link to comment
Share on other sites

hey.

 

Néha muszály lessz,mellesleg rapidon van idő korlát fájlok letőltése között és nem is kevés

datán meg nincs. (szerintem,de ha mégis van világositsatok fel :D )

viszont sajnos rossz hír hogy ennyire korlátozva van a letőltés

inkább megyek olyan helyre ahol nincs lekorlátozva és szabadon lehet tőlteni egy ideig...

de ez már csak idők kérdése mikor lessz minden feltőltő hely pénzes, mert olyan manapság hogy

ingyen valami csak nagyon ritka dolog, még a virtuális világba is kitalálták a jo pénz keresést

mondjuk jo, nemsok 90 napos premi de azért kitolás hogy ezlett...

bár megtudom érteni ami azon az oldalon volt,nem a kisujjukbol szedik ki a lovét...

 

Részemről ennyi Bye Bye. ^^

 

üdv.: djtomi001

 

Nah pl mint mondottam idokorlat ide oda, angliaban elek es 200 kiloval szed, gyorsabb kivarni a 15 percet, de en mar ra is szoktam a torrentre, semmivel se bonyolultabb, kicsit lassab nemelyik, de van ami meg gyorsabb, igazabol mindegy. Meg csak visszaosztani sem kell, en 1 orara allitottam, addig hostolok 30 kb/s el nem sok, a netet se terheli. Egy jotanacs: BEUTOD GOOGLEBA A KERESETT FAJL NEVET UTANNA HOGY TORRENT... Egy kis angolal joh meg ide oda be kell nezni feleslegesen, de fix hogy talalsz torrentet, es regisztralni se kell sehova... olvasd el a kommenteket ha aztirjak virusmentes az is, ami meg nem azt vissza se hostoljak neked.... ennyi. Anyibol fix ho jobb ho otthagyhatod estere is, ha nem szed azonnal ne ijedj meg, reggelre lent lesz.

 

Hatanbalta

 

Link to comment
Share on other sites

Hát ez a datás dolog engemet is mellbevágott, de hát ez van.

Én külföldről netezek, sajna nincs semmilyen bankártyám még. De ha lesz itt is sms előfizetés, akkor előfizetek rá. Jelen pillanatban 1600ft kb. 5,333... euró, ami nem nagy pénz korlátlan letöltésért. Másrészt ha igy marad a pontozás, akkor nem 1 hanem 2 éves accot lehet csinálni.

Mondjuk a data.hu is csak a szokásos "nagy válalati stratégiát" használja, sokat olcsón. Nem állok a data.hu mellett, viszont, ha Ti csinálnátok 1 ilyen oldalt, nagy valószinűséggel Ti is, igy oldanátok meg, mivel amennyi bevétel bejön nekik könnyedén tudják fejleszteni a rendszert, és profitot is termelnek.

 

Link to comment
Share on other sites

Ez az éves 2000 Ft valóban nem gáz, de április 3-tól áremelések lesznek, akit érdekel itt van:

 

http://data.hu/newcharge.php

 

Én ezért is fizettem elő gyorsan egy évre, ugyanis nem elég, hogy az árak növekednek, ezentúl majd max. 3 hónapra lehet sms-t küldeni, én meg bankba nem fogok rohangálni. Persze lehet rosszul döntöttem, mert sztem megfontolják a sok levelet, és nem adok két hónapot, a free userek letöltési sebessége is 130 körül lesz ismét. De inkább nem akartam zsákbamacskát, és eddig, lekopogom, nincs semmi gondom, nincs az mint régen, hogy percekig nem indult el a letöltés.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Szerintem ezt lehetett sejteni, hogy előbb vagy utóbb befognak vezetni valami korlátozást.

Engem nagyon nem zavar. Inkább Rapidról töltök, vagy egyéb más külföldi tárhelyekről.

Én 64 kb/sec-el meg nem szenvedek le valamit, inkább megkeresem máshol, ha nincs csak ott (ami elég ritka), előfizetek, egy napos prémiumra, vagy esetleg egy hetesre és kész.

Egyszer előfizettem egy hétre, és maxxal jött le a cucc.

De mivel főleg Rapidra töltök, ezért ott ugye gyűlnek a pontjaim, ezért minden hónapra meg van a prémium acc, és rapidon a legtöbb dolgot meg lehet találni, ami nekem kell, általában mindent.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 12 years later...
  • 2 weeks later...

teljesen elavult portál,és ráadásul fizetős! a filecsere mint tudjuk ingyenes!a data is tudja hogy ott nem a lakodalmas videónkat osztjuk meg,mégis töröl.nemkicsit idegesítő ha 123 linkből 23 törölt és egy sorozatot ,filmet stb nem tudsz összeilleszteni már a feltöltés hetében sem...hol itt a hitelesség annak fejében hogy fizettél? torrentezz,online filmezz,használd a jobbegeredet,de ne Google keresővel,megaupload,dagoo nem cenzúrázik,nem töröl,okostévén nézz online etc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...