Jump to content
PirateClub.hu

World of Warcraft


th3ird
 Share

Recommended Posts

  • 1 year later...
  • 1 month later...

nekem nincs meg, soha nem is jáccotam vele. de most miért kell vele szenyázni? sztem jogos, hogy a gumiba nyitotta, ha én kérnék vmi játékot, pl heroes 3 vagy vmi, és tudnám, hogy 1000 helyről be lehet szerezni (mert gondolom tudja az illető, aki nyitotta, hogy minden 2. embernek meg van ez a játék), de nincs kedve járkálni utána. én is a gumiszobába nyitnám, hogy ne a kérésekbe foglalja a helyet.

Link to comment
Share on other sites

Imádok mikor nem tudjátok miröl beszéltek ..mi az h megőrülnek .. csak a magadfejták ... aki tudja hol a határ az be is tartja .. s ne mond h wow ok ne tedd 1 kalap alá minden embert .. szánalmasok az emberek mikor nem tudnak értelmes gondolatot írni s csak szaporítják a szót!

Link to comment
Share on other sites

lol, zatyi, az is szánalmas hogy ha vki analfabétá, ha elolvasod a szöveget akkor látod h nem aztírom h mindenki függőd izé, hanem írtam h szinte mindenki, mert akit ismerek és wowozott az még wowozik is, csak én nem meg az unokatesóm...

és hogyne tudnám hogy miről van szó? és hogy a magamfajták?

de sztem te függő vagy, mert hogy ennyire "felháborotsz" azon hogy én most írtam egy ilyet... omg

gondolom wowról álmodsz is...

de lehet, hogy tévedtem, de ebből a reakcióbol nekem ez jött le

Link to comment
Share on other sites

hát elmondom nagyot tévedsz, egyáltalán tisztába vagy a fogalommal hogy mi az az analfabéta ?? mert szerintem nem! és minden szöveget elolvasok mielött véleményt nyilvánítok, és igen wow zok mikor idöm engedi, ugyanis leköt a melom, bár szerintem nem tudod mi az .... amugy meg azért írtam olyat amilyet mert 'ja meg a wow-osok gumiszobába valók, mert megőrülnék annyira kockák lesznek' állításod felháborító, hogy mindenkit egy kalap alá raksz. Szintén tévedsz h wow rol álmodok, vannak értelmesebb dolgok is ... egyáltalán minek kell pszihologus mert valaki játszik ??? nem értem minek kell túllihegni .. és mi köze a pszihologusnak a wow hoz ?? ez a szánalmas látod ? ha nem tudsz értelmes dolgokat írni csak hogy fentartsd érvedet attol nem kell nagyszavakat használni.

 

Részemröl befejeztem, és elnézést az off -ért!

Link to comment
Share on other sites

Már hallottam a WoW-ról. Egyszer egy haveromnál kipróbáltam, szerintem sz**. DE már neki nincs meg. Aztán kipróbáltam a Demo verziót. Egész jó. De aztán lejárt a trial, le kell töltenem a teljes verziót valahonnan.

 

Na meg tört szervert is kell keresnem, mert f*** akar fizetni egy játékért.

Link to comment
Share on other sites

Én is WoW-ozok vagy -oztam mert hogy minden évben a napok összeszámolásával KB. 4-5 hónap amennyit WoW-ozok már KB. 4 hónapja nem WoW-oztam de most megint egy kicsit mert GM-vagyok egy szerón tehát én se vagyok kocka zatyi hogy lenne kocka ikor a hozzászólásainak száma meghaladja az 500-at? Először ismerd meg az embereket aztán nyilváníts róluk véleményt! Az a kocka aki egész nap nem tud mást csinálni mint World Of Warcraft-ozni de szerintem ha ennyire elítéled a WoW-ot azt se tudod hogy kell teljesen kiírni!

Ja igen aki néha WoW-ozik ne hagyja hogy semmibe vegyék és kockának tekintsék!

Ennyi volt!

(EZ A HOZZÁSZÓLÁS hhPr3no NEVŰ FELHASZNÁLÓNAK SZÓLT!)

Link to comment
Share on other sites

ne szidjátok a wow-osokat mert kitekerem a nyakad

azt egy altatófegyverrel lelőllek az meg lelassít mint malackát a szembeszél

 

Jajde félünk,egy 12 éves gyerektől!

Pff...

(Mondjuk lehet,hogy poénnak szánta...)

 

 

Én is wow-zotam egy ideig.

Az átlagéletkor, és az unalmas rohangálás miatt untam meg.

Nem lettem tőle függő,nem folyt ki a nyálam egy T6 szettért.

Szerintem 14 év alatt NE adjanak a gyerek(kek)nek internetet!

Tudom,hogy ezzel sokakat magamra haragítok.

Addíg amíg nem fejlődik ki benne az értelmes beszéd.

Tehát nem ilyen :

"CSÁ!!!!!!! HOL VAN AZ EXE???????

ITT VAGY???? Tudod hogy kell csinálni????"

De minenkinek joga van hozzá...

 

Már befejeztem az offolást.

Link to comment
Share on other sites

Hi! Én is offolok kicsit :)

Szerintem sem lesz az ember függő, ha játszik a WoW-al. Az lehet, hogy a sik játék nem egészséges, de attól, hogy valaki 1 órát beül játszani, az nem lesz sem őrült, nem kell neki pszihomókus, meg nem is kell lekockázni. Ennyi erővel aki a nagyon régen mondjuk fakarddal sokat játszott, az beleőrült a játékba és kocka lett? :D

Ti tudjátok, én nem szólnék le senkit amiatt, hogy játszik.

Bocs mégegyszer az off miatt. Sziasztok!

Link to comment
Share on other sites

Ehhh... szerintem semmi értelme harcolni az "értelmesek" és a "függők" között.

 

Én értelmesnek vallom magam, elítélem a függőket és a kockákat, de (főleg nyáron) inkább kockulok 8 órát a gép előtt, minthogy szedjem 4 órán át az uborkát, meg megsüljek.

Link to comment
Share on other sites

ne szidjátok a wow-osokat mert kitekerem a nyakad

azt egy altatófegyverrel lelőllek az meg lelassít mint malackát a szembeszél

 

most egy 12 évestől én is beszartam... utcára nem merek kimenni, mert félek hogy megrugdosnak a 12 évesek... mindenki volt 12 éves, de nem kéne fenyegetőzni, mert télleg összeszarom magam...

 

Na de hogy elkerüljük a nézeteltérést (ami már megtörtént...):

Nem azt írtam, hogy mindenki függő lesz, de én akit ismerek függő lett... mint a zombis filmekben a zombik úgy változtak át :)

Persze sokan nem lesznek azok, de mégis akit ismerek, az egész nap csak wowozik, na jó, néha kajálnak, de azt is a gép előtt :)

ha megnézitek pontosan, hogy mit írtam: ott volt egy SZINTE szócska is...

ja és vki írta, hogy vszínűleg nem is tom hogy kell leírni rendesen a WoW-ot vagy vmi ilyesmit írt... hát annak üzenem, hogy tom h kell leírni, és mindent tok a wowról, mert játszottam, és már félfüggő voltam :)

Szóval nem lesz mindenki kocka, de aki olyan szerón játszik, ahol 1-es szorzó van, vagy max 10-es, abból kocka lesz, mert minnél hamarabb 70-es akar lenni... persze ott sem lesz mindenki kocka

Link to comment
Share on other sites

Én csak Tavasszal és Őszel ítélem el a WoW függőket :D

 

Mert akkor jó az idő, ki lehet menni, és nincs túl sok munka.

 

De nyáron. Nagyon meleg van, sok fizikai munka. Ilyenkor legszivesebben én magam is függő lennék :D

 

De komolyan: Inkább kockulok 8 órát, mithogy uborkát szedek dög melegbe vagy végzem a nehéz fizikai munkát. :D

Link to comment
Share on other sites

Báááz mit veszekedtek? :D

Játszottam a wow-al kb 3 hónapig, heti szinten 3-4x egy-két órát. Aztán meguntam és kb 3 napja UNINSTALL. :D

De már kezdem érezni magamon, hogy bááááá...nah megyek, mert holnap reggel 7re vár a pszichomókusom... :D

:unsure:<_<

 

Link to comment
Share on other sites

Én csak Tavasszal és Őszel ítélem el a WoW függőket :D

 

Mert akkor jó az idő, ki lehet menni, és nincs túl sok munka.

 

De nyáron. Nagyon meleg van, sok fizikai munka. Ilyenkor legszivesebben én magam is függő lennék :D

 

De komolyan: Inkább kockulok 8 órát, mithogy uborkát szedek dög melegbe vagy végzem a nehéz fizikai munkát. :D

 

Miért nem szedsz inkább barackot? :)

Link to comment
Share on other sites

Szoktam szedni, csak az a baj, hogy mire behozom a házba, már sült csirke vagyok :D

Ilyenkor meg előveszem a jéghideg vörösbort, megiszom, irány a WoW... vagyis... Nincs is rajta a WoW a gépemen! Le kéne ingyenesen tölteni, és kéne keresni egy tört szervert :D

Link to comment
Share on other sites

De mire letöltöd, felpacholod 2 nap. :D

Még ha FTPről jön max sávszéllel még akkor is :)

 

Lineage 2 csak magában 8 giga.

Akkor még ki is kell csomagolni,ami kb ugyan ennyi,de még fel is kell telepíteni.

De van kemény 5 giga szabad helyem,+még kéne venni 256mb ramot,mert az eddigi 256 nagyon kevés neki :(

Ha valakinek van használt DDR1-es ramja 64 - 128 -256 MB szóljon! :D

Link to comment
Share on other sites

EZ biztos csak gumiszobába való hozzászólás, azért sokan reagáltak, idióta WOWosok, az eggyik haverom nem ment az iskolába mert meghalt a vinchestere és rajta volt a WOW karaktere.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...