Jump to content
PirateClub.hu

Telefon Szivatások(Javitva!)


remixboy
 Share

Recommended Posts

Noshát mint ígértem feltettem nektek pár telefon Szivatásokat(természetesen,Én és persze a haverjaim közreműködésével :P

 

http://www6.zippyshare.com/v/81524526/file.html

Itt ép a fateromat szivattuk ezerrel :D

 

http://www10.zippyshare.com/v/31930124/file.html

Hangformátum aac. Szerintem neked is lefogja játcani...

 

Ez pedig a muterom, :lol: Feltétlenül nézzétek meg!

 

http://rapidshare.com/files/205361685/szerencsej_t_k.aac.html

Ezis szintén acc.tudtam átkonvertálni ;) ha meglessz a konvertel progim felteszem Mp3 ba...

 

ez is pórul járt :D

Link to comment
Share on other sites

Hehe. Nekem egyik ismerősöm múltkor felhívta a tudakozót, hogy mit kell csinálni akkor ha tökön verjük magunkat egy baltával. :D . Azt mondták hívja a mentőket és kérték a címét ő meg azt mondta. Hol is lakunk Jóska? Ja igen Nyíregyházán! :D . És letette :) . Meg még másik haverom felhívta a tudakozót, hogy hogy kell használni az óvszert :D . El is magyarázták neki, hogy húzza fel stb. :D

Link to comment
Share on other sites

nem tom letölteni :(

Mi olyat csináltunk:

Halló Az ön nővérét gabonakörökké változtatták az ufók. Az lenne a kérdésem bfehér vagy barna kenyeret csináljunk belőle. A kérdést jól fontolja meg mert a barnának jobb ára van de drága a tempera :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Én felhívtam a feleségem keresztapját telefonon:XY telefon társaságtól hívom.Felmérést végzünk.Megtudná mondani hány méter a telefon zsinórja?Azt mondta körülbelül 4 m.Nagyon szépen köszönöm,akkor az éppen elég arra,hogy felakassza rá magát. :lol: Kicsit dúrva volt,de mi jót nevettünk rajta.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Annó volt olyan talán 6. táján, hogy haveromék találomra beütöttek egy számot és elkezdtek hülyéskedni, hogy "az XY pizzéria munkatársa vagyok, ön rendelt 45 óriáspizzát, stb.". Aztán mikor a túloldalt megszólalt egy "hang", azonnal rájöttek, hogy véletlenül az osztályfőnökük telefonszámát ütötték be :D.

Link to comment
Share on other sites

mi kinn horgásztunk egyszer éjszaka és haverom teloján volt még 500tprec. nekiálltunk éjjel 2kor hülyéskedni.10-7 biztos felvették de a legdurvább az az egyik haver volt:

MI:szia drága(full nőies hangon-nem vette észre mert kómás volt)Mondtuk a csaja nevét:Eszti vagyok Izzad a [CENSORED]....[CENSORED] és kinyomta.

10 perc mulva jön jön egy mopedes(a tó az ut mellet van)megy,elbujtunk, látjuk Ő AZ(hehe) és komolyan éjjel 2kor elment a csajához a hülye.csaj még éjjel dobta de mivel mi csináltuk megmondtuk a havernak meg a csajának is és kibékültek,ezen mindig röhögünk ha csak eszünkbe jut...

 

üdv csecse

Módosította Armin Fan
Üdv nekedis ! Néha nem ártana olvasgatni a Humor szabályzatot! ;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...