Jump to content
PirateClub.hu

Melyik a legjobb mobil telefon márka?


fortress
 Share


Recommended Posts

Számomra is teljesen egyértelmű, hogy Sony Ericsson. Ez vitathatatlan (bár tudom hogy most valaki(k) jól beszól(nak) majd) :) Most egy Sony Ericsson W610i-m van, tavaly nyár eleje óta van meg (előtte K300i-m volt, azelőtt pedig Siemens A50-em)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nokia

 

és ez EGYÉRTELMŰEN jobb mint a Sony Ericsson, akik azt írták, hogy Sony.... egyértelműen, vagy egyértelműen Sony azok nem értenek a telefonokhoz!!! ;)

 

közülük idéznék párat: W610i,K800 poén tömegtelefonok, igénytelen, és minőségüket tekintve tréé telefonok.

Lássuk csak: W610? Ki vesz ilyet?-aki az árat nézi, nincs mp3lejátszója, wókmenes akar lenni

K800: -aki az árat nézi, van mp3 lejátszója de rosszabb, szeretne viszonylag ,,jó" minőségű képeket csinálni...

 

Ez a két telefon viszonylag új, az én telefonom talán 3-4 éves, használtan vettem 35 rugóért, de össze sem lehet hasonlítani ezekkel, mert az enyém symbianos ezek meg sima szoftveresek...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nekem volt már sok telefonom, de állíthatom, a legmegbízhatobb és tudásra, küllemre is a legszebbek a Nokiák voltak, most is 6234-es telefonom van és nagyon elégedett vagyok vele!

Link to comment
Share on other sites

Sony Ericssonra szavaztam, tapasztalat. Bár most egy Nokiat tervezek venni .... de még a jelenlegi w300i-m bírja, addig marad ez.

Előző telóm SE f500i volt, 4 éves, még mindig megvan, csak az aksija nincs teljesen rendben.

2 telefon nem fagyott le összesen 10-szer a 4 év alatt ;) Megbízhatók, korukhoz képest rengeteget tudnak, jól is néznek ki ... meg úgy rendbe vannak teljesen :D

Link to comment
Share on other sites

a symbianos és windows-os telefonokról most nem szólnék, mert az kicsit külön kategória.

 

nos nekem nokiám (6300) és SE-m (t650i, t700) is van. 

 

ezek közül a nokiának annyi az előnye, hogy tovább bírja az aksija, meg szebb a kijelzője (mert 16 millió szinű). DE a nokiának számomra nagyon értelmetlen a menüje, sokkal szarabb képet csinál, videóról ne is beszéljünk (mondjuk ebben a SE se jó).

 

kidolgozottságra mindegyik jó, de a legjobb (karcmentes üveg, szálcsiszolt rm ház stb) a t650, a legszebb meg a t700.

 

summa summárum: bizonyos árszint felett (mondjuk megjelenéskor 60 ezer felett kártyafüggetlenül) nincsenek nagy különbségek, inkább csak megszokás kérdése, ki mit tart jobbnak.

 

a legjobb telefonokat pedig a sony gyártotta anno. nekem volt J5, J6 és J7 is. azok évekkel megelőzték korukat.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hali!

 

Sztem nincs olyan, hogy legjobb telefon. Mindenkinek szubjektív a véleménye, azt tartja a legjobbnak, amelyiket szereti ill. van neki.

Én úgy gondolom, hogy a Nokia nagyon jó telefonokat csinál, szal lehet h ő érdemli meg ezt a címet. Amúgy Sony Ericsson párti vagyok. ;)

Link to comment
Share on other sites

Sony Ericsson... szerintem. Bár most Samsung E250-em van, de eddig egy kivételével, mindig is SE-m volt :D Egyszer volt Nokiám, arra is azt mondtam, hogy 2 hónap után elég volt belőle... nekem nem igazán jött be (5200) és elég lassú is volt. Csak felidegesített mindig, az SE-kel és a Samsunggal viszont nincs ilyen gondom :D

Link to comment
Share on other sites

Egyértelmű,hogy az lg most a legnagyobb feltörekvő.2005 ben a semmiböl indult és ma mo 3.legnagyobb mobilgyártója,megelőzte a motorolát és a SE-t.Sokan irtátok az SE-t legjobbnak amit 2 éve én is annak tartottama k800 idejében.De kéremszépen hol marad a fejlődés.Azt egy időbe elfelejtették.A nokiánál meg van symbian de nem sokan használják és olyan áron adják a telefonokat h az lg 5x odaveri.

Az lg nek még kimagasló az összeszerelése és anyagminősége.,nem recseg ropog.

Link to comment
Share on other sites

Amúgy tényleg az LG a legjobban fejlődő cég az elmúlt egykét évben. kis túlzással hetente jön ki újabbnál újabb LG model, és mindegyik igéretesnek néz ki. Prada, Secret elég jók.

Link to comment
Share on other sites

Nekem volt egy Siemensem. huuu nagyon utáltam, csak a gond volt vele. 2x volt szervízbe, meg ehhez hasonló finomságok.

fhúúú nekem is, ugyanígy jártam vele...

 

Egyértelmű,hogy az lg most a legnagyobb feltörekvő.2005 ben a semmiböl indult és ma mo 3.legnagyobb mobilgyártója,megelőzte a motorolát és a SE-t.Sokan irtátok az SE-t legjobbnak amit 2 éve én is annak tartottama k800 idejében.De kéremszépen hol marad a fejlődés.Azt egy időbe elfelejtették.A nokiánál meg van symbian de nem sokan használják és olyan áron adják a telefonokat h az lg 5x odaveri.

Az lg nek még kimagasló az összeszerelése és anyagminősége.,nem recseg ropog.

 

:lol: pici elfogultságot éreztem szavaidban de végül is igazad van, az LG most nagyon jó telefonokat dob piacra, de azért egyik modell se "veri oda" a symbianos Nokiákat! :) Pl még nem láttam 8 meg 16gb-os LG telefont :o

Én azért tudok olyan Nokiát(Nokiákat) amik nagyon össze vannak rakva, és nem recsegnek, nem ropognak! :);) És minőségi anyagból készültek!

 

azta ilyen lg fannal még nem találkoztam. Hogy odaveri a nokiát stb. :D durva:D namindegy. De ha ilyen siemens bennevan a szavazásba akkor bennelehetne a motorola meg a htc is.

én sem :D piacon szerintem a Nokia ellenfele egyértelműen csak a HTC lehet, bár néha elég rondácska "telefonokat" csinál, de ami belül van az mindig csúcs szuper.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...