Jump to content
PirateClub.hu

Filmajánló


joey1988
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

valaki legyen olyan kedves és mondja meg h melyik az a film amiről beszélek, mert nemtudom a címét, viszont nagyon régen láttam és szeretném újra megnézni.

A történet valami olyasmi lehet, hogy van egy csávó aki születésétől kezdve egy valóságshow főszereplője, az egész világ amiben él csak egy elzárt terület a valóságtól. Mindenki , a családja,a barátai csak színészek, és a végén rájön hogy ez csak egy átverés és kiakar jutni.

Nagyon megköszönném ha valaki segítene és megmondaná miez :D

Link to comment
Share on other sites

Ezt mindenkinek látni kell aki szereti a romantikus, de nagyon laza szerkezetű, témájú filmet. Nem egy sablonos, sem a szerep osztás sem a téma. Nem fogtuk unatkozni rajt.

 

http://www.pirateclub.hu/index.php?showtopic=6078811&st=0#entry1342997454

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gladiátor, A hazafi, Az utolsó szamuráj

Aki legyőzte Al Caponét

A keselyű három napja

A remény rabjai

Rocky /1.!/,Tűzszekerek

Négy esküvő és egy temetés

A bárányok hallgatnak

Farkasokkal táncoló

Egy éjszaka a királlyal, Tűzfény, Anna és a király, Büszkeség és balítélet

A nagy borzongás

Alien II., Stigmata

Volt egyszer egy vadnyugat

Tű a szénakazalban

 

Próbáltam minél több műfajból kiválogatni a szerintem legklasszabb klasszikusokat.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Amiket én ajánlok:

 

Trópusi Vihar, Igenember , Halálfutam, A mag , Számkivetett, Az elnök különgépe ,Ne szórakozz Zohan-nel , Kegyenc Fegyenc

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jó filmeket mondtatök köszi az ötleteket. De nekem lenne egy kérdésem hihetettlenül régen láttam egy filmet ami a szesztlilalom idején játszódik és az utcafiúk életéről szól. A film címére sajnos nem emléxem, csak 1-2 mozzanatra, például amikor a srácok kitalálják, hogy úgy csempésszék a wiszkit a hajókon, hogy olyan lufikat tegyenek rájuk, amik 1 idő után felúsznak a víz tetejére és jelzik, hogy hol vannak a ládák (ez mind azért kell mert ha leelenőrzik a hajót akkor a gengszterek vízbe dobták az árut). Meg hogy van egy másik kamasz csoport, akik fizetnek a rendőröknek, és cserébe rabolhatnak. Ők meg kitalálják, hogy miközben a rendőr szórakozik 1 utcalánnyal tányérsapkában :P lekapják fényképezőgéppel és zsarolják vele. Hát enyire emlékszem, ha valaki tudja a film címét az írja le legyen szíves! Köszi!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Hali!

 

Van egy nagyon jó film, amit ajánlok mindenkinek, nagyon régen láttam, azthiszem leonardo dicaprio a főszereplő,

szal arról szól h a főszereplő gyilkos, valami thalliummal mérgezett meg valakit, persze börtönbe kerül, ahol mindig van egy visszatérő álma, elmondja egy pszichiáternek, aki ért az álomfejtéshez, és valami ilyesmi van hogy "tudja" hogy jólelkű a főszereplő az álmokból, és hogy megbánta a bűnét...

aztán abbamaradnak a csávesz álmai, jönnek a bonyodalmak, egy másik börtöntársának az álmait mondja el a pszichiáternek, aztán valami miatt kinyírja a börtöntársát... ... ...

nagyon jó film, érdemes megnézni mindenkinek, én is nagyon meg szeretném nézni régóta, csakhát nemtudom a címét:(

Ha valaki tud segíteni a címben, kérem írja meg...

Köszi a választ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

A téglát muszáj látnia mindenkinek, nem tudom hányadszorra néztem meg tegnap, de megunhatatlan.. :D

 

és ha vki szereti a drámás-thrilleres filmeket, ne hagyja ki az utolsó leheletig -et sem, ha kibirod a végéig olyan csattanót kapsz befejezésként hogy ihaj :D

 

nem nagyon szeretem az ilyen tucat-vígjátékokat, aminek már az elején tudni lehet a végét, annyira sablonszerű (mostanában minden hétre jut egy ilyen új film..), sem azokat, ahol egy szuperzsaru kifogyhatatlan tölténnyel kiirtja az egész maffiát, megmenti a túszokat és végül övé lesz a fele királyság..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...