Jump to content
PirateClub.hu

Melyik éri meg jobban ha a cigit veszed vagy ha te magad töltöd?


kamel
 Share

Melyik éri meg jobban ha a cigit veszed vagy ha te magad töltöd?  

50 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Melyik éri meg jobban ha a cigit veszed vagy ha te magad töltöd?

    • Olcsóbb ha veszed
      5
    • Olcsóbb ha töltöd
      38
    • Ugyanott vagy
      7


Recommended Posts

Persze hogy olcsóbban jössz ki. Persze attól függ mien dohányt veszel. Én régebben midnig kék golden gate dohányt vettem vagy 300ft volt vettem vagy 200ftért hüvelyt és 2,5 doboz cigi jött igy ki. 500 foritnból. És egész jo ize volt. Persze ha nincs kedved minden nap töltögetni akkor maradj a "bolti" ciginél. Én is meguntam :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ha töltöd, akkor persze, hogy olcsóbb. Viszont a minősége eléggé ratyi a töltött cigik legtöbbségének.

A töltött cigit főleg azok szívják az én környezetemben, ismerőseim, rokonaim között, akiknek már mindegy milyet szívnak, csak füstöljön.

Én inkább megveszem azt a napi egy doboz kék Bondot, nekem az jobb. Hiába, hogy drágább, de legalább lágy íze van, és nincs tőle hányingerem.

 

Link to comment
Share on other sites

Hát én nem dohányzom de olyan cigit töltök minőségre mint a bolti.De az íze az tőle függ milyen dohányt vesz bele.

Persze hogy jobban megéri tölteni mint a boltba venni 500 forint 1 doboz cigi azért meg 200 forintért 200 filtert 300 meg nem nagy minőségű dohányt veszel de kb 2 3 doboz cigire elég.

Link to comment
Share on other sites

Természetesen olcsóbb ha töltöd.Nekem sincs türelmem a töltögetéshez.A töltött cigik nem a legjobbak, báár inkább szívok egy töltöttet, mint egy kék Bondot vagy kék Multit :D De leginkább egy arany Marlboro, vagy piros Lucky Strike.A múlthéten el is filóztunk rajta, hogy biztos közel sincs a 625 Ft-hoz egy doboz arany Marlboro előállítási költsége :) .... ki kell fizetni a szép dobozt, a fóliát ami rajta van, a papírt amit le kell tépni amikor kinyitod.

A legjobb lenne, ha egy egyszerű kis csomagban hozzámvágnának 20 szálat, legalább feleannyiba kerülne.

Link to comment
Share on other sites

én mikor régen cigiztem,még vettem de néha szóltam osztálytársamnak,egy-egy buli elött hogy töltsön mert buliba volt mikor elment 2-3doboz is.de szokj le.hidd el!én Letettem jan 12.én és azóta csak 1szálat szivtam(jan13-án :D )

de a töltésbe ha valaki gyakorlott tud olyan jó lenni mind a bolti,szerintem

 

csecse

Link to comment
Share on other sites

Ha töltöd, akkor persze, hogy olcsóbb. Viszont a minősége eléggé ratyi a töltött cigik legtöbbségének.

A töltött cigit főleg azok szívják az én környezetemben, ismerőseim, rokonaim között, akiknek már mindegy milyet szívnak, csak füstöljön.

Én inkább megveszem azt a napi egy doboz kék Bondot, nekem az jobb. Hiába, hogy drágább, de legalább lágy íze van, és nincs tőle hányingerem.

 

Hát nem tudom... Én vettem Symphonia dohányt és teljesen ugyanolyan mint a sima. Csak a másfajta papír miatt erősebb.

 

Am. nekem meg pont a bond cigiktől lesz hányingerem. Ritka sz*r valami.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

olcsobb ha töltöd muterom meg faterom meg én is eddig vettük a cigit és kb 1500 volt naponta.Most hogy vettek dohányt meg mindent sokkal olcsobb anyámék 470Ft-ból ketten cigiznek másfél napig szal mindenféleképp olcsobban jön ki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...